Evlilikte ilk gece?

Namaz? Ne namazı?
Ben bunu şehir efsanesi sanıyordum ya ilk erkek arkadaşım bana "sen inançsızsın, düğünden sonra nasıl namaz kılacağız?" dediğinde dalga geçiyor sanmıştım. Çok aşırı dinine bağlı akrabalarım da var kimsede duymadım hayatımda böyle bir şey, bazı yörelere ya da mezheplete özgü bir şey mi bu? Bilen bana özelden yazabilir mi, konuyu dağıtmayalım ama gerçektenmerak ediyorum. İlk erkek arkadaşım bir, bu konu iki oldu bunu duyduğum.

Modu öldürmez mi ya Öyle dini bir ritüelden sonra nasıl sevişilir ki?

Hiç kimseden duymadım öyle bir şey, ne namazı yahu?

Siz bu soruyu normal mi buluyorsunuz ? şu zamana kadar öğrenmesi lazımdı ne yapması gerektiğini sorar danışırdı birilerine birşey bilmemesi çok saçmaa.
Soru normal değil evet ama saçma da değil. Basit sadece. Cinselligin tabu olduğu bir ülkede yasiyoruz. Normal soruları bile soracak kimse bulamayan çok insan vardir eminim.

Öldürmedi bak güveneceğin bi ağızdan yazıyorum. Ama ben kılmadım ya eşim kıldı. Inanıyorum ama canım mı istemedi ne olduysa.

iki rekatta yorulmazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…