Evlilikte ilk gece?

Konu sahibi fake olabilir bana göre saçma bir soru
Bende umarım fakedir diye dusunuyorum

Hani erkek tarafina ben masumum cok utangacim izlenimi vermeye calusan gelin tipi gibi geliyor birazda buldumcuk

Normalde kotu yorum yapmam yapılmasindanda hoslanmam ama hani baska soru sorsa tamamda sanki he evleneni esi daha once 8765432 kez cıplqk goruyorda ilk gecede ilk defa cıplak gorunen kendisi olacak gibi

Baska biseye sinirlendimde burdan mi cikardim diye dudunmeden edemedim

Bence de fake daha ilk mesajı bu konu bir de hemen profili kapamış ilk mesajında
Hangimiz ilk uyeligimizde hemen profili kapamak aklımıza geldi ya daa biliyordu ki😂😂😂

Evet gelinliği duvakı acmadan yuz gorumlugu takıp erkek cıkarıcak, sen oyle duracaksın. Kıpırdayan kaybeder.
Ula ben yüz görümlüğü istemedim heyecandan resmen dolandırıldım heyecanıma yenik düştüm 😄😄😄😄😄😅

Bence de fake daha ilk mesajı bu konu bir de hemen profili kapamış ilk mesajında
Hangimiz ilk uyeligimizde hemen profili kapamak aklımıza geldi ya daa biliyordu ki😂😂😂
Acikcasi boyle konular acmak icin yaxa cinsellige konu acmak icin yeni hesap acilmasini anlayabilirim ama yok utaniyorum bilmem ne hani bi erkege kendini cok masum gosterme cabasini gosterir gibi

Yani ülkedeki tum kadınlar rahattida bi hanımkızimiza mahsus birsey mi cekingenlik

Sanki biz cikarmayin desek cikarmayacak gibi konu acilmis

Ben boşuna şüphe etmedim fjgjfj biliyor buraları yani hangi ilk üye profilini kapatabilirki burası hakkında bilgili olan biri belli erkek yani inanmıyorum kgkfkf

Hayır ben kendim çıkardım kendimi hazırladım. Böyle şeylerden çekiniyorsan sacmalamayin eşinize bırakmayın . Kendiniz hazirlanin öyle görünün eşinize. Ben camasirima kadar değişip daha sexi seyler giyinip öyle ciktim karsisina 😂

Acikcasi boyle konular acmak icin yaxa cinsellige konu acmak icin yeni hesap acilmasini anlayabilirim ama yok utaniyorum bilmem ne hani bi erkege kendini cok masum gosterme cabasini gosterir gibi

Yani ülkedeki tum kadınlar rahattida bi hanımkızimiza mahsus birsey mi cekingenlik

Sanki biz cikarmayin desek cikarmayacak gibi konu acilmis

Evet 2. Üyelik de olabilir😅 belki çıkarmaz dsgdsgfd

Ahh ben de bunları deli gibi düşündüğüm zamanlara gitsem ya, canım her şey oluyor sonra diyorsun ki ne komik şeylere takılmışım

Ben boşuna şüphe etmedim fjgjfj biliyor buraları yani hangi ilk üye profilini kapatabilirki burası hakkında bilgili olan biri belli erkek yani inanmıyorum kgkfkf

Ya ben konuyu ilk açtığında baktım profili falan kapalı fake gibi geldi ama yukarıda bı arkadaşta yazmış 2. Üyelik de olabülüğ😂😂

Önceden sevişmek tüm dertleri çözüyor herhalde😏
Biz sevişerek evlendiğimizden ilk gecede de genlinlikli jartiyerli fantezi yapmış olmuştuk🤓
Şaka bir yana gelinlik kim çıkaracak falan takıp bu kadar kasmayın kendinizi. Sevişmek, bir insanın vücudunun her satırını bilmek çok özel bir duygu. Beraber olmaya alıştıkça çok zevk alacaksınız ve bedeninizi ezberledikçe sizi tanıdıkça aldığınız zevki de arttıracak. Tanımak, tanışmak, sevişmek çok güzel utanacak bir şey de yom doğal bir olay🥰🥰
Konuyu geyiğe bağlamak istemiyorum ama ilk ilişkide de sonuçta kıyafeti kim çıkaracak derdi olmamıştır spontane geliştiği için. Burada olay planlı programli olunca farklı bir heyecan, bilinmezlik, nasıl yapilir durumu oluşmuş. Ilerleyen zamanlarda aşılır 😁. Evet nokta nokta konunun üzerinden geçtiysek dağılabiliriz bu gecelik 😂😂

X