evlilikte güven sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yaşadığınız bu duygu durumuna çok üzüldüm. Güvenememek çok zor bir duygu.. Sadece içki olsa neyse. Hap, kadın konuları hiç masum değil. Artık bu yalandan çıkmış adam çok farklı kafalarda olay başka yerlere gidiyor. O kadar şans vermişsiniz olmamış hatta daha ileriye gitmiş. Bence zorlamayın bu adamdan olmaz çok üzülürsünüz. Bu kocanızla hep şüpheyle yaşamak mı yoksa kafanız rahat hayat sürmek mi? Siz karar verin..

Yoo tatilinize gidin. Hatta baya da keyfini çıkarın. Annenize çıtlatın diyeceğim ama o da babanızın yalanlarını umursamamış. Size de aynı tavsiyeyi vercektir. Dönüşünüzde kavgasız , sakince seçenekleri sunun önüne. Aile terapistine gideceğiz deyin. Kabul etmezse ilk yalanı yakaladığınızda kimseyle konuşmadan dava açacağınızı söyleyin. Ciddi ve kararlı olun. Mutlaka birikim yapın.

birikim yapamıyorum kı iflas ettiği için bir nevi benım maaşımla geçiniyoruz kira ve ft ben ödüyorum.

Yüzde 100 aldatılmışsın.güven sorunuyla cartla curtla alakası yok.

çok doğru inanın ben de aynını dıyorum sadece içimde keşke kalmadan doğru yerde ve doğru zamanda vazgeçmek..

bu yalanların ikili oynamaların sebebi ben mıyım pekı benım bı baskım var mı veya baskı altında söylenecek seyler mı bunlar.
içimde acaba mı kalsın ıstemıyorum
Arkadaşlarıyla içmesi veya gitmesi gelmesi olsaydı belki siz çok baskı yaptınız diyebilirdim. Ama evli kadınlar, hap kullanmalar, sizinle olan fotoğrafını gizlemeler falan bunlar sizin hatanız değil. Bence hep böyle biriydi, nişanlıyken bir arada olmadığınız için ne dese inandınız.

birikim yapamıyorum kı iflas ettiği için bir nevi benım maaşımla geçiniyoruz kira ve ft ben ödüyorum.
Üzüldüm buna. Şimdi bir de iflas etti ya o yüzden bıraktı yorumlarını duyarsanız hiç takılmayın. Sildiği mesajların resimlerin sslerini alıp delil biriktirin. bir süre kavga etmeyin. İflas etmiş. bakın içki içmesi tercihidir ama batmışken içkiye para veriyor da siz kira fatura ödüyorsanız hiç terapiyle filan uğraşmayın. Delil toplayıp davanızı açın.

ekleme ben sanırım tam okumamısım kadın muhabbetı de var sızın fotoyu saklamış filan direk bas tekmeyi.

belkı de.. işte oyle bı güvenimi sarstı kı ne yapsa acaba gözüyle bakıyorumm

yok yok bu içki olayı iflastan çok çok önce sımdı üstüne bı ceket bıle almaz mahçup zaten işini yürütemediği için. kirayı ve faturayı ben ödediğim için bile mahçup. ama o yorumları duyacagımı az çok ben de dusunuyorum

Utanmaz ahlaksıza bak. Bunu en başta yazsaydınız keşke. Hem de sizin paranızla yapıyor. İflas etmiş adam durumunu kurtarmaya toparlamaya bakar. Olmadı maaşlı işe girer evine bakar, sizinki hepten iğrenç bir eşmiş. Daha ne duruyorsunuz, defedin gitsin şunu. Benim paramla kadınlarla düşüp kalkacak üstüne yalan söyleyecek çeşit çeşit pisliğe bulaşacak.

Hersey şüphe kaldırır ama eşiyle WhatsApp fotosunu gizlemesinin başka ne açıklaması olabilir ki? Resmen plan program yapılıp sadece o kadına kapatılmış.baska açıklama var mı sizce?
verdiği abartı tepkılerde bu yuzdendi değil mi telefon fırtlatmalar yeter artık bunalttın benı demeler. tepki verıp olayı kapamadık ıstedi belkide

kadınlarla da konusmu senın fotonu gızlemıs ben onu okumamısım sanırım. bak orada çok pis suçlu.

Eşiniz iflah olmaz bir yalancı, ama bu tip bir heriften şu kadar olayın üstüne çocuk yapmayı düşünmek nasıl bir hareket bilemedim.

bı son 1 aydır olay bı sey oncekı olaylarda ıflas etmemıstı konuyu çarpıtmamak demagoji yapmamak ıcın yazmamıstım cunku daha yenı ıflas açıkladılar. 1 ay alacak

kadınlarla da konusmu senın fotonu gızlemıs ben onu okumamısım sanırım. bak orada çok pis suçlu.
elımde konustugun daır sadece foto var kadın fotosu galerıde son sılınenlerde kalmasa bunu da bılemeyecktım. (bu kısıye arkadasım dedı)

diğerinde hıc sohbet yok sadece profıl fotosunu gizlemiş müşterısının kızıymıs

Ay bi de fakir mi bu senin paranla hovardalik yapıyor ya inanılmaz gerçekten. Bi de büyük büyük konuşup ailene gondermiyorum izin vermiyorum falan laflara bak yaa. Sen önce git para kazan derler laflara bak tiksindim.

Evli kalma nedeniniz nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…