Evlilik hayatım için yardım

Sessiz kaldıkça tepenize binmişler en başta kötü yönlerini görüp bitirmeliydiniz.onlar kimki sizi küçük görüp ızdırap çektirsinler. Kendinizi artık ezdirmeyi bırakıp oğlunuzla yeni bir sayfa açın.

"Çocuk için" bahanesini hep saçma bulmuşumdur. Anneme karşı kötü davranan (büyüyünce bana kötü davranmayacağı ne malum? kıyafet almakla "başında babası olsun" diye baba olunmuyor), evde sürekli bağıran bir babaannedense annem babam ayrı huzurlu bir ortamda yaşarım daha iyi. Ki zaten babasını yine görecek.

Evliliğim hakkında yardım demişsin.Ailen sahip çıkmıomu sana?Eşinle oturup konuşuomusunuz ?Eşin gönlünü alıomu?Yani bu evliliğin düzelecek yanı var mı ? Eşin senin için çabalamıosa gitmeni istiodur?Gerçekten tam olarak ne istediğinizi anlamadım.Allah yardımcın olsun.Hasta mı olmak istiodun?Evlilik farklı bir kurum.Hayatı paylaşmak?Siz ne kadar paylaşıosunyz?

O çocugu o ortamda tutamaya devam eden tek suçlu sensin!
O ortamda çocuk iyi olmayacak!
Ayrılmak için neyi bekliyorsun , 2.çocugu da yapmayı mı....

Yaşadıklarınıza üzüldüm, Allah sabır versin. Neden boşanmıyorsunuz? Hem size hem çocuğunuza böyle bir aile zarar. Babanızın evine gidin, nafakayla çocuğunuza odaklanın. Firavun mu kaynana mı belli değil!

Siz boşanmaya zahmet etmeyin.O aile o tüfekle sizi yaralasın,çocuğunuzu gerizekalı diye itip kaksın,kocanıza yeni kadın bulup kuma getirsin,sizin de fiziksel ve psikolojik durumunuz çocuğa bakamayacak hale gelsin.o zaman boşanma davasını onlar açar.ben hukukçu değilim ama tahmin edebiliyorum işsiz güçsüz fiziken ve ruhen yıkık korkmuş sindirilmiş bir anneye mi yoksa geniş ailesiyle yakın oturan maddi manevi güçlü babaya mı verilir acaba o çocuk.
Özel çocuklar hakkında çok bilgi sahibiyim bu sitede adımız sanımız gizli olduğuna göre mütevaziliğin burada lüzumu yok. %100 emin olarak söyleyebilirim ki ebeveynlerin boşanmış olması hiçbirşeyi mahvetmez.siz ailece başka bir apartmana geçseniz veya gittiği okul değişse ne kadar etkilenirse o kadar etkilenecek yaşamındaki değişiklikten.normal gelişimdeki bir çocuk da zaten yaşamındaki ani değişiklikten ve daha da çok toplumun “vah vah bunun ailesi boşanmış dünyanın sonu” algısından etkileniyor.hepsi bu.

Tüm yazdıklarınızı noktasından virgülüne kadar okudum çok üzüldüm normalde boşan demem ama siz boşanın lütfen oğlunuz siz boşanmadıkça huzurlu bir ortamda olmadıkça hiç bir ilerleme kaydedemeyecek ne yazık ki kaldı ki sizinde ailenizinde sağlığı gitmiş değer mi bir adam için keşke nişana gelmediği zaman bitseymiş ama görcek günleriniz varmış veya oğlunuzun olması gerekiyormuş demek ki deyip sizlere umarım en kısa ve güvenli çıkış yolunuzu bulmanızı ümit ederim o tüfeği evde bulundurma hakları var mı araştırın ruhsatı vs var mı yoksa polise şikayet edin can güvenliğiniz yok...

Merhaba tekrardan arkadaşlar
Eşimle oturup konuşamiyoruz. Gonlumu almiyor.
Ailem yanimda.
Biz paylaşamiyoruz hayatı ki bir film bir dizi izlemedik beraber.

E kizim niye gitmiyorsun babanin evine?? Kayinvalidenin agzini yırtmak için neyi bekliyorsun ? Ortada koca mi varda yuvam diyorsun? Bi silkelen kendine gel allasen ya

@huma_89 al bak, sozde bu hanim da bekar, hic evlenmemis biriyle evlenmis benim sevgilim de sevgilimin ailesi de asla bu tarz varosluklar yapmaz bunları okudukça daha bir düşünür oluyorum

Hepsini okudum,okurken beynim yandi siz neden katlaniyorsunuz neyin yardimini kimin düzelmesini bekliyosunuz ki.bi silkelenip kendinize gelin.bir evlilikte olmamasi gereken ne varsa sizde mevcut.Su sitede ilk defa gönlüm cok rahat olarak birine bosanin diyorum.kendinizi düsünmüyosunuz belli,bari cocuk icin artik harekete gecin beklemekle hicbirsey düzelmemis.daha bu yöntemin ise yaramasini ne kadar daha bekliyeceksiniz.ya cok da üzüldüm size.saf misiniz yada psikolojiniz ciddi anlamda bozuldugundan mi görmüyosunuz orasini anlamadim.

Eşin için benim yanımda olmadığını anladım demişsiniz ya evlendikten kaç sene sonra anlamışsınız bunu ilginç. Oysaki adam nişana bile gelmemiş sonradan geldi demeyin gelmiş sayılmaz o. Sırf kv yüzünden bile boşanılır.

Kk da okuduğum en bu kadarı da olmaz dedirten konu oldu gerçek olduğunu varsayıyorum tabii

Nişanına gelmeyen adamdan hayır mı gelir, yazacak çok şey var sizin için acilen ayrılın, çocuğunuz da iyileşsin sizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…