Evlilik hayatım için yardım

Çok üzüldüm okurken bencede hemen ayrılın bu adamdan hic bise olmaz bir bayanın yaşadığı çok kötü olmuş çocuğunu al terk et bence o seni bırakmadan psikolojik şiddet bile uygulamış size . Kendinize bakın onun inadına. ALLH iyilerle karşılaştırsn

Sen herşeyi fazlasıyla yapmışsın zaten.cocugun bu durumda sağlıksız bir anneyle ne kadar sağlıklı büyür ki.coxugun ve kendin için lütfen ama lütfen ayril.cocugun ve senden başka kimse zarar görmüyor.UNUTMA Allah im seninle.,....GECECEK...

Cehennem azabi gibi bir aileye dusmussunuz. Kendinjze bunu neden yapiyorsunuz. Eski yillarda kalmissiniz. ama o eski ask dolu yillar gelmeyecek.
Bir an once bosanin. Ama davayi aniden habersiz acardim ben sizin yerinizde olsam.
Once dava acar avukatla anlasirdim sonrasinda cocugumu alir rvi terkederdim sessizce yavasca.
Sonra alsinlar baska kiz ogul musvettesine. Ne halleri varsa gorsunler. Oturur cekecekleri izdirabi izlerdim kendi hayatiima bakarken.
Ayrica psikolojik destek de almaya baslardim.
Hayatinizin icine daha fazla etmeden kendinize gelin dunyaya ve bu yaslara bi kere geliyoruz

Ay yeter gerçekten aileyi bile bile evlenenlerden gına geldi, evlenmeden önce ne oldukları belliymiş , hakaretlere katlanmışsın , 3.ayda hamile kalmışsın aferin bukadar cehalet olmaz. Müstehaktır.affet bozma yuvanı. Zaten gına geldi yarısına kadar okudum

Cahil olan onlar değil sen ve ailen
İnsan onuru, gururu için yaşar koca için değil
Edebiyle kızımı isteyemeyen aileyi kapılara yaklaştırmam ailen bu konuda büyük hatalı
Sana gelince ; kendini avutuyorsun sadece, bu yaşadığın evlilik değil, bunda sevgi falan yok
Sen kendine değer vermezsen kimsenin değer vermesini bekleme
Küfür, hakaret,tehdit, aldatma daha ne olması lazım bu işkenceyi bitirmen için

bu durumda olup hala kocam diyen o kadar cok kadın var ki...bu adamın neyini seviyorsun neyine katlanıyorsun hala düzelir diye ümit ediyorsun? Sana saf demişler ya sen gerçekten safmışsınız.istemeye gelmeyen adamla ailesi istemeyen adamla evlenmişsin ve evliliğinde eşin de ailesi de sana herşeyi yapıyor hala orada durabiliyorsun.bu saflık değil de nedir?

Hepsini okuyamadım içim sıkıldı zaten, çocuk sağlıklı olsun gerisi boş. Boşan o adamdan acilen tüm haklarını da al. Çocuk bu ortamda çok mu mutlu olacak sanıyorsun sen, boşansan daha huzurlu büyür.

En büyük suçları vazgecememek bağlılık hatta bağımlılık uyuşturucu gibi :)

Hayır anlamıyorum buraya yazdı eee nr istiyor çoğu insan bosan dicek ben burda kimseye kolay kolay demedim hatta hic demedim ama üstüne başa basa söylüyorum bu bi aile değil yuva değil ortalık mali gibi kullanılan bi kadın var ve bu çok üzücü

Bu dünyaya birilerinin kahrını çekmeye gelmediyseniz, boşayın gitsin. Yaşamayan için konuşmak kolay ama gençliğinize çocuğunuza yazık. Kendinize delil toplayın. En yakın zamanda ailenizin yanına dönün. Muhtemelen size destek olacaklardır.

Ben olsam evlenmezdim annesi babası da çok hatalı benim babam vermezdi valla

Bela geliyorum diye bağırmış siz duymamışsınız ama zararın neresinden dönülse kardır. Eşiniz ve kayınvalideniz destek değil köstek oldukları için çocuğunuzla da tam verimde ilgilenemezsiniz. Çıkarın onları hayatınızdan, çocuğunuzla ilgilenin..

lutfen kırılmayın size soyleyeceklerıme siz en bastan zaten yapmıssınız yapacağınızı kendınıze yapacağınız en buyuk kotülük sizi itemeyen bi adamla evlenmissiniz nisana gelmemek ne ya fil gıbısın zayıfla seni göturemem utunırım ne neden böyle bi kötuluk yaptınız kendınıze neden baskasından bı cocuğu olur demelerıne ızın verdınız makyaj yapsan biseye benzemezsin dedıttınız kendinize bu ve bunun gıbı adamları adam dıye koca dıye seçıyoruunuz barı hayatınız geri kalanını mutlu yaşayın bosayın ne halı varsa görsun sevmeye sevılmeye layık o kadar ınsan varken hayatta

Hepsini okudum... gerçekten çok üzücü,yalnız anlamadığım tek şey bunca sene neden sabrettiniz?neden kendinize bunca işkence yasattiniz?anneniz sizi her gün psikolojik şiddet görüp hasta olmanız için mi doğurdu?yani hadi kendinizi dusunmuyorsunuz oglunuzu da düşündüğünüz yok ki!!size bir şey olursa o çocuk ne olacak?(ki size bir şey olacak bu gidişle maalesef,şimdiden dengenizi koruyamiyorsunuz,ilaç içiyorsunuz falan)yani oğlunuza kim bakacak size bir şey olsa hiç düşündünüz mü? Çocuk için boşanmamak saçmalığı da bırakın lütfen,mutsuz bir evlilikte mutlu bir çocuk yetişemez,ki sizinki evlilik bile sayılmaz ...kendinize gelin lütfen,sonunuz kötü olmasın,özel bir oglunuzu düşünün,onun için güçlü olmanız lazım,kendinize acimayi bırakın olan oldu,mutsuz evlilik hayatın sonu değil,zaten hayat evlilikten de ibaret değildir,babanız da destekmis size,acil kurtulun o evden

Hepsini okudum... gerçekten çok üzücü,yalnız anlamadığım tek şey bunca sene neden sabrettiniz?neden kendinize bunca işkence yasattiniz?anneniz sizi her gün psikolojik şiddet görüp hasta olmanız için mi doğurdu?yani hadi kendinizi dusunmuyorsunuz oglunuzu da düşündüğünüz yok ki!!size bir şey olursa o çocuk ne olacak?(ki size bir şey olacak bu gidişle maalesef,şimdiden dengenizi koruyamiyorsunuz,ilaç içiyorsunuz falan)yani oğlunuza kim bakacak size bir şey olsa hiç düşündünüz mü? Çocuk için boşanmamak saçmalığı da bırakın lütfen,mutsuz bir evlilikte mutlu bir çocuk yetişemez,ki sizinki evlilik bile sayılmaz ...kendinize gelin lütfen,sonunuz kötü olmasın,özel bir oglunuzu düşünün,onun için güçlü olmanız lazım,kendinize acimayi bırakın olan oldu,mutsuz evlilik hayatın sonu değil,zaten hayat evlilikten de ibaret değildir,babanız da destekmis size,acil kurtulun o evden

Sen kimsinki köylüleri küçümsüyosun!!!!’
Kadın ne anlatmıs nereyı okuyup gerısını okumadan kadını yargılıyorosunuz ya. Haksızda degıl sonlarını okusanız keske. özel cocuga kayınvalıdesının bunun neresı ozel kendın gıbı gerızekalı yetıstırmıssin konusturamamıssın dedıgı kısmı okumamıssınız.gelın kısmı uyurmu gexe vaktı ıs yapar dedıgı kısmı okumamıssınz. Kayınpederın senı tufekle vurur kısmını okumamıssınz. Haksızmı degıl hemde kor cahıl bu adamın aılesı. Köyde yasayıp kendını gelıstırende var, bunlar gıbı köylü cahillerde var. Konuyu tam okıyun.konu sajıbı sana gelınce bosan dıycem ama bosanmayı dusunmussun bu aıkenn tehdıtlerı yuzunden bosanamazsında. Bir sure sıgınma evınde falanmı kalsan uzaklastırma aldırsan. Cocugun gelısımı ıcın bıseyde yapamazsın bu cahıl ınsanlar basında olduhu surece. Bır yolunu bul. Aılen destek olsun. yoksa senın ölümüb bu kv yuzunden olaxaga benzıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…