Evlenirken başkasından etkilenmek

Arada cinsel çekim var, bir kaç kez yatıp kalkarsınız, adam boşanmaz, siz de başka aşklara arayışlara girersiniz o kadar olur yani, eğer evlenirsen de eşini eninde sonunda aldatırsın

su muhabbet bile toksik ilişki sevdanizi ozetliyor..benim sevgilim tam olarak kadınlarla ozdeslesmis bir iste calisiyor, çalıştığı yerdeki kadin erkek orani 10da2 . ama turup da "bak cok fazla.kadin var çalıştığım yerde hic mi endise etmiyorsun" dese hic hos karşılamazdim. sacma sapan, artniyetli bir cümle
ayrica muhtemelen evlilik oncesi atesin basina vurmuş. nisanliyla cinsel hayatın yoksa evlenince geçer.
diğer adam evli olmasa ayril derdim ama simdi ayrılsan da bir alternatifin kalmadığı icin bosa dram yaratmaya gerek yok.

*cok sevdigim bri arkadaşım var. is yerindeki adama asikti. devamli anlatirdi ama anlattigi seyler "bana bakti, beni suzdu, gözünü uzerimden alamadi, yan sandalyeme ceketini asti, ben girerken cikiyordu ama sonra cay aldi geri geldi, ben aliyle konustum ya heralde tripli bugun hic ortak alana inmedi, cikarken bana hoscakal demedi, kiskandi" seklinde şeylerdi. yani elle tutulan bir sey bile yok. sonra öğrendi ki adam evli barkli biriymis.
yani diyeceğim, bu cekim sandığınız sizin husnukuruntujuz da olabilri

Ama belli ki bir hataya sürükleniyorsunuz,duygularınıza yenik düşeceksiniz.
Aslında şu ayrıntıyı vermedim. Bu adam 1.5 ay yokken bende geçti gitti. Şu an geri geldi ve bu adam buranın kadrolu personeli değil. Bu adam şehir dışına gidecek 2-3 ay sonra. Ben o sebeple geçeceğiniz düşünüyorum daha önce böyle bir şey yaşamadım bu gittikten sonra da yasayacagimi sanmiyorum

İyi hepimiz eşimiz azıcık ilgi göstermediğinde gidip başkalarına mı aşık olalım? Hayatımda böyle saçmalık görmedim. Siz nişanlınızdan ayrılın. Ama adamdan da uzak durun!

bir anda alevli bir sekilde seni masaya yatırıp boynuna yapısmasını mı bekledin napacaktı baska hahahajsjksjjsj

Harbiden adamın şeyinde değil çok afedersiniz abshssklsls bu kurmuş da kurmuş benim bir kuzenim var herkes ona aşık mesela ama herkesin haberi yok

Midemi bulandırıyorsunuz ya başına gelmeyen anlamazmış niyetin bozuk adamı zannettiğin kadar sevmiyorsun sevsen gözün başkasına kayar mı ayrıl adamın başını yakma ha bu arada cinsel çekim dediğin adamla yatınca adamda sende birbirinizden uzaklaşacaksınız bu seferde deli gibi pişman olacaksın niye aldattım diye Allah herkesin karşısına kalbi gibi insanlar çıkarsın

bu adam kendi egosundan beni denemeye de çalısıyor bence bana aşık falan değil zaten hiç öyle bir şey demedim. Adamda bir şey hissediyor yani benim hissettiğim çekimi o da hissetmez mi o da benim de baktığımı anladı ve bilerek yapıyor dimi pezevenkliğine zaten ayrılmasın kimseden defolsun gitsin nişanlıydım ben geldiğimde de işe başladığımda da nişanlıydım hep parmağımda yüzüğüm gözünü dikip bakıp en sonunda benim rüyama girdi ben burada zaten noluyor diye anlam veremedim. Ben istemedim benim rüyama girmesini sonrasında da daha da alevlendi. Aptal diğerleri gibi konuşsa zaten biter gider su an gizemli ya konu ondan böyle bence. Yani iki kez yanyana oturup arkadaşlarla birlikte sohbet edelim bak yemin ediyorum biter bu olay. Yazıyorum buraya

Harbiden adamın şeyinde değil çok afedersiniz abshssklsls bu kurmuş da kurmuş benim bir kuzenim var herkes ona aşık mesela ama herkesin haberi yok
İnsanlar platonik olunca kafasında çok fazla kuruyor. Biraz insan doğası böyle herhalde. Az önce yenGEnC in yukarda bahsettiği türde bir arkadaş da bende var. Birini beğenince sürekli adamların kendisine baktığını iddia ediyor. Ama öyle hikayeler anlatıyor ki akla zarar. Bir gün çok bahsettiği kendisini gözleriyle yiyen adamı merak edip ortamlarına girdim. Adam yerinden bir milim hareket etse “beni görmeye geliyor, ay görüyo musun bana bakıyor” diye ortalığı velveleye veriyordu. Ve yemin ederim adam asla ona bakmıyordu. Adama arkası dönükken bile adam bana baktı diyordu. Yahu ensende gözün mü var nerden biliyon baktığını?

Yazdıklarınızın hiçbiri sizi haklı çıkarmaz. Nişanlınızı sevmiyorsanız ayrılın.
Varsa tayin hakkınız isteyin ve o iş yerinden kimsenin hakkına girmeden ayrılın

Ben deli gibi senelerce ondan başkasına bakmadım gözüm gözüne değmedi bir an bile geçirmedim. Her yerde sevgilimi övdüm hayatımın aşkı dedim ailem onu çok seviyor herkes hayranız size diyor. Ama ben bir tarafımı yırttım atanmak için atandım şehir dışına çıktım ve başıma bu geldi. Ben nereden atandım diye bile pişman oldum hanımefendi niyetim bozuk olsa bugüne dek çok kez yapardım. Kimseye anlatamadığım için buraya yazdım

Evet adam ışığı görmesine rağmen günaydın bile demiyor. Ama kendisine göre ortalık alev alev. O ters davranma da bu kadın bana bulaşmasın diyedir.

Sen ne yapmak istiyorsun?

Saçmalama istersen, adam evli sen evleneceksin kendine gel. Evlenmesen bile metres veya günü birlik ilişki f.ck b.dy vs olmayı düşünmüyorsundur heralde.
Evlilik korkusu mu bastı noldu saçmalıyorsun

Sen ne yapmak istiyorsun?

Evet adam ışığı görmesine rağmen günaydın bile demiyor. Ama kendisine göre ortalık alev alev. O ters davranma da bu kadın bana bulaşmasın diyedir.
Ya anlamıyosun hiç, ben durduk yere kendime adam seçmeye mi gittim. Ben 4 senedir hiç adam mı görmedim benim sevgilim ona bin basar bin. Adamın hiçbir meziyeti yok sıfır donanım. Sadece adam bana baktığı için benim radarıma girdi ben nasıl başkasına bakmadım da buna baktım. 800 tane adam var orada. Tipi de yok, olayı sadece eleştirmek için değerlendirmekten ziyade analiz etmeye gayret et yapamasan da çabala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…