Evlenirken başkasından etkilenmek

Herhangi bir insanın garantisi yok ama bu ablanın garantisi var. O yüzden gözü dışardaysa ve nişanlısıyla açık bir ilişkisi yol versin yoluna baksın.
ya bilemiyorum. kadin icin evlenip bosanmak evet cook büyük ve "ah o adimda biraksaydim" denecek bir olay ama erkek icin dugunden uc hafta once terkedilmek daha kötü bence. tum.bu masraflar, rezillik, es dost dedikodusu vs vs vs... en azindan evlense balayi, cicim ayi falan keyif dolu bir sene gecirecek. diger türlü sifira sıfır, daha kötü

Sen bu normal adamı bırak, karısını aldatmaya meyilli yalpak adamlarla birlikte olmaya devam et. Uzun uzun yazmışsın özet geçeyim sen karaktersiz seviyorsun.

Benvede adam belki buna o niyetle bakmiyordur insallah oyledir karisina yazik o harika nisanlini da birak hic haketmiyorsun kendin gibi bise bul kendine

Demek ki yapacağınız ortam olmamış

Ay herkeste buna aşık lisedeki ergenler gibi yaşı kaç acaba

Herkes genel olarak bir seyler yazdı iyi/kötü ve biraz kendime gelmeye başladım adama kinlendim hayatımı mahvedecek
Sen suanki nisanlini bırak, adama yazık edeceksin hayatını mahvedeceksij çocuğun. Sen aldatmaya meyillisin, nişanlın sana 3-5 kalem büyük bugün kiskanmiyor diye evli adama gönlü kayan, yarın neler yapmaz.

Ya yabancilarda crush diye bi kavram vardir. Ask degil ama crush. Yani boyle alakasiz birine duyulan gecici bir cekim. Bir sure sonra gecer. Onemli olan aksiyon alinmamasi. Sen nisanlini seviyosun. Bu sadece bir crush. Mutluluklar dilerim.

Olabilir ya insanın başına gelebilir.9 aydır yanında her gün bu adam var,adam soğuk ve gizemli davranıyor,diğer adamlardan farklı,iletişime girmiyor fakat sürekli bakışları üstünde,nişanlını da 9 aydır pek görmüyorsun zaten.Ee bunların birleşimiyle sen de admda etkilenmişsin.Ancak şunu bil ki adam senle birlikte olsa bile eşini bırakmaz.Sen onun için bir oyun gibisin şuan.Senin etkilendiğini farkedip daha çok üzerine oynuyor,işin eğlencesinde şerefsiz.Sakın kanma adamın oyununa.Diğer çalışanlara nasıl davranıyorsan bu kişiyede aynı davran.Hiç ayrı muamele yapma.Ve yasak olduğu için size daha da cazip geliyor bence.Eyleme dökmedikten sonra sıkıntı yok.Siz evlenin balayında da cinsellik ihtiyacınızı eşinizle giderin.Adama duyduğunuz çekim bu şekilde azalıp biter.Adam işyerinden 2-3 aya gidecekmiş madem kafanıza takmayın hiç.Adam gidince de çekim falan kalmaz ortada.Gözden uzak olan gönülden de uzak olur zaten.Aklına bile gelmez adam.Müstakbel eşinizle mutluluklar

Pamuk prensesin mesajlarını okurken bu kadın balık burcu mu acaba ? dedim

profile yazdığı doğum tarihi doğruysa eğer balık burcu oluyor. Kafada kurma , sertve duygusal değişiklikler

Allah düşrmesin böyle insanlara yaa

Hayatta kimseyi kınamam hoş bir durum değil tabi bu sizin yaşadığınız şey .. Bizi insan yapan irademiz bunu düşünün .. Ayrıca evli bir genç size böyle bakıyor ve hissettiriyorsa yarın öbür gün bir ilişki yaşansa evliliğini bitirip güvenecek misiniz ? Size de yapar .. O evlenmiş olan kıza ve sizin nişanlınıza yazık değil mi ? Eğer sevmiyorsan nişanlını ayrıl bu kadarcık içinde yaşadığının duygu olarak bile mutlaka karşılığını bulursun tövbe et

Yalniz ask öyle tekrar tekrar olan bir durum değil :) ipin ucu kaçmış gecmis olsun size. Cinsel çekimden söz ettiğinize göre bir beraberlik kapıda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…