Evlenirken başkasından etkilenmek

Bu nasıl bir üslüp ya?

Sen neden buradasın bence başka konuların altlarına git. Bana gerçekten yardım lazım çünkü

Ekmek çıkar mı diye bakıyordur adam da.
Ekmek çıkarmaya çalışan adam böyle mi yapar? Adam selam bile vermiyormuş. B.k muamelesi yapıyomuş resmen. Bazı kadınlar böyle b.k mualesi yapana azıyor işte. Baksana nişanlım bana güveniyor diye adama kızıyor şaka gibi.

Gizem yaratsa nolacak hanım efendi adam evli. Şimdi nişanlınızdan ayrılsanız evlenecek değilsiniz sonuçta, bi göz çapkınlığına ne anlam yüklemişsiniz.

insanın aklının karışmasına izin verme dedim sen öyle bir şey yapmazsın dedi
Adam arkasını döndüğünde güvendiği bir nişanlısı var sanıyor nişanlısı burda azgınlıktan durumu normalleştirmeye çalışıyor yazık gerçekten

E yuhunuz derler yani. Sizinle evlenen adama ve onunla evlene kadına acıdım. Yazık günah

Nişanlı kadın sonuçta, çok emin olamıyordur. Ne bileyim?

Gizem yaratsa nolacak hanım efendi adam evli. Şimdi nişanlınızdan ayrılsanız evlenecek değilsiniz sonuçta, bi göz çapkınlığına ne anlam

Gizem yaratsa nolacak hanım efendi adam evli. Şimdi nişanlınızdan ayrılsanız evlenecek değilsiniz sonuçta, bi göz çapkınlığına ne anlam yüklemişsiniz.
Doğru söylüyorsunuz ben acaba evlilik öncesi sendroma falan mı girdim

Midem bulandı siz nişanlı adam evli ıyyy evli adam karısına bunu yapıyor size ne yapmaz ya da dur ya siz de oda bırakın partnerlerinizi bir araya gelin. Tencere kapak

Gizem yaratsa nolacak hanım efendi adam evli. Şimdi nişanlınızdan ayrılsanız evlenecek değilsiniz sonuçta, bi göz çapkınlığına ne anlam

Doğru söylüyorsunuz ben a
Midem bulandı siz nişanlı adam evli ıyyy evli adam karısına bunu yapıyor size ne yapmaz ya da dur ya siz de oda bırakın partnerlerinizi bir araya gelin. Tencere kapak e

Nişanlınıza hiç aşık değilmişsiniz sanırım. İlk uzaklaştığınızda iş arkadaşınızı beğenmişsiniz. Yalnız kalmışsınız biraz, kayıyor gözünüz. Evlenmeseniz daha iyi gibi. Gerçekten sevgi olan ilişkilerde insanlar böyle hissetmiyor. Ama sonu da hiç hayırlı durmuyor olayın.

Evlenmenize çok az bir zaman kalmış ama hala vazgecmek için vaktiniz var.Nişanı bozun, çünkü şimdi böyle hissediyorsaniz yarın bişey değişmeyecek,hatta daha ileri gideceksiniz.Belki bu bakistiginiz bitecek yerini başkası alacak.En azından yol yakınken evlilikten vazgeçin.

Evet o da haysiyetsiz ben de tamam okey ama diyorum ki birden ortada bir şey yok biriyle nişanlısın bayılıyorsun ölüp bitiyosun heyecandan 4 sene sevgilisin kaç kişi yazmış yürümüş bakmamışsın kaç yerde adamlarla erkeklerle çalışmışsın yani adam görmeyen biri değilim sonra tak bir an da bir başkasının bakışlarından etkileniyosun bu neden işte bu ne tam olarak şeytan mı girdi noldu ne bu neeee

Sen neden buradasın bence başka konuların altlarına git. Bana gerçekten yardım lazım çünkü
Ne yardımı edelim size? Zihniyetinizde problem var bir kere. Nişanlınız size insan gibi davranıyor, güveniyor, darlamıyor diye adama saydırıyosunuz. Günaydın bile demeyen, zerre iplemeyen adam daha çekici geliyor size. Benim önerilerim:

1-yemeklerinize şap atın
2- yok iyi gelmedi diyosanız bir bad boy bulun kendinize nişanlınız sizin için fazla iyi. Sizi işyerindekilerden kıskanacak, telefonunuz kapalı diye aldattın mı beni kahpe diyecek birini bulun. Cezaevinde çalışıyormuşsunuz zaten zorlanmazsınız bulmakta.

Onu bırakmak istemiyorum sadece bu adam gitsin istiyorum

Bir insanın kendine hakim olamamasına ben inanmıyorum veya bende öyle duygular yok, bilemiyorum. Siz evliliğe hazır değilsiniz, evlenmek için evlenmeyin en azından erteleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…