Evladıma kıydım ben

Cidden miiii? Ay ben şok.

hah bende dıyorum kı baba olmakdan korkmasa tam anlamıyla ılıskı yasarlardı zaten onları tutan yok kı
demek kı baba olmak ıstemıyor konu sahıbı de anne olmak ıstememıs bu yuzden yuzeysel yasamıslar

ama ılıskıden sonra yıne de rıske atıp ertesı gun hapı almaması dusundurucu bılemıyorum

Tüm suç sevgilinizde mi allahaşkına siz çok mu korunmuşsunuz hep derim hamile kalacak kürtajın travmasından ayrıca kürtajın tıbbi komplikasyonlarından etkilenecek kadındır o zaman şu korunma işini erkeğin insiyatifine bırakmamalıdır
Ki ayrıca 3 aylık ilişkide sevgilim hamila kalsa illa doğurmak istese ben evlenmek istemem ya.

Biraz gerçekçi bakmak lazım olaylara
Suç ikinizin de
Bu arada bu durumda sorumluluk almak demek illa bebeğe babalık yapmayı kabul etmek değil

Kürtajında bir sorumluluğu var o onu tercih etmiş.
Ve psikolojik yardım almalısınız

Ayrıca anlatımınızı the knack adlı üyeye çok benzettim demeden geçemedim

Cidden miiii? Ay ben şok.
tabı kı
hatta buradakı uyelerden bırı yardımcı olabılmek adına konu sahıbının mahallesıne kadar gıttı yakın oturuyormus ısbırlıgı yapıldı kadına yardımcı olabılmek adına

Evet korkarak iki kişi yaşamışlar birşey ve olanlar olmuş burda tek erkek ya da kadın sorumlu devil bana göre de ama olan çocuk için genellikle kadına daha çok yük biniyor işte hormonlardan sanırım aman kimse korunmasız birliktelik yaşamasın işte ben evliyken sonuçlarını düşünüp çekiniyorum eşimi üç yıldır tanıyorum

sonuçlarını göğüsleyemeyecekleri davranışlara eylemlere girmesinler derim ben.ailem çok muhafazakar ayy taytt bile giyemiyorum deyip korunmasız sex yapılmaz.aileye eyvallahın olmayacak o hayatı yaşamak istiyorsan.diğeri iki yüzlü bir hayat oluyor kimse kusura bakmasınn.

E tamam kadın ne yapiyor bu olayda dr senin çocuğun zor olura güvenmiş bide içime girmedi hamile kaldım diyor o nasıl oluyor

Öyle veya böyle adamin da korunmasi lazim. Hamilelik veya korunmak tek kadinin sorumlulugu degil. Kimse hastaliklari da düsünmüyor galiba. Ha konu sahibi bebegi isteyip "sen olmasan da olur..s* g*" diyemezdi cünkü bizim toplumda malum kadina ve cocuga o durumda neler denilir. 3 aylik iliski icin fazla seyler yasanmis.

Çok teşekkür ederim herkese bütün yorumları tek tek okudum . dediğiniz gibi terapi almaya karar verdim bir de öyle deneyeceğim . İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum var mi onerebileceginiz iyi biri?

Aslında yazan herkesin haklılık payı var.
1- 3 aylık ilişki için bebek epey büyük bir şok. Buna katılıyorum.
2- Adamın kriz yönetimi anlayışı benim midemi bulandırdı. Bibibella adam istememekte haklı demiş. Buna tamam. Ama yöntemi böğğğ yani. Düğün olmadan gebelik yüzünden bizi dışlarlar, organizasyon yapamayız falan gibi argümanlar kusura bakmayın ama b.k gibi. Bir de ağlayıp sızlamış, iyice duygusala bağlamış, dramanın suyunu çıkarmış. Ki konu sahibi arıza çıkarmadan kuzu kuzu kürtajını olsun diye. Kızlar sizce de fazla planlı ve iğrenç değil mi?
3- Ben baba olmak istemiyorum deseydi bu kadar gıcık olmazdım. Ama ne renk olduğu belli olmayan tavırlar, samimiyetsiz dramalar falan uyuz etti beni.

Son düzenleme:
sole dusunun sız bı karar verdıgınız ewt yanlıs bır karar olabılır ama sızın yerınızde olan bırının yapması gerekende buydu sız arabanızı bıle satmayı teklıf etmıssıınız
sahsen ben sızın yrıızde olsam bırdaha o sahısla gorusmezdım yanlıs anlamayın ama onunuzde baska yollarda olabılırdı..
aglamakla sorunu bır erkek cozemez
bundan sonrası ıcın en azından uzulmemek adına korunmya yollarına basvurun erkekler bızım kadar duygusal deıller malesef..aılenız ıcınde ıns guzel gunler gelır

Çok teşekkür ederim herkese bütün yorumları tek tek okudum . dediğiniz gibi terapi almaya karar verdim bir de öyle deneyeceğim . İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum var mi onerebileceginiz iyi biri?
hah ıste bu ya duymak ıstedıgımız sey bu
ben ıstanbulda yasamıyorum arkadaslar bılenler yardımcı olurlar

adam bu kadınla ilişkiye başlarken bir gün ben bunla evlenebilirim diye düşünmemiş o çok belli.o yüzden en doğru karar verilmiş.o adamdan da hemen ayrılmalı ayrıca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…