evde spor günlüğüm

merhabaaa, aradan bir ay gecmis ama ben duzenli spor yapmaya basladim :) arastirmalarim sonucu (sen de soylemistin) ilk 2/3 ay ayda 3 defa tum vucut antremani yapmaya calisiyorum, 2 gun de kardiyo (yuruyus) yapiyorum. bu hafta bir sey yapamadim regl oldugum icin ama onumuzdeki hafta yine 3 antreman bitirecegim insallah. sen nasilsin? tatilin nasil gecti?
ayda demisim , haftada 3 defa olacakti tabi ki :)

merhabaaa, aradan bir ay gecmis ama ben duzenli spor yapmaya basladim :) arastirmalarim sonucu (sen de soylemistin) ilk 2/3 ay ayda 3 defa tum vucut antremani yapmaya calisiyorum, 2 gun de kardiyo (yuruyus) yapiyorum. bu hafta bir sey yapamadim regl oldugum icin ama onumuzdeki hafta yine 3 antreman bitirecegim insallah. sen nasilsin? tatilin nasil gecti?
merhaba iyim sen nasılsın : tatilim güzel geçti çabuk geçti :) yine işe başladım aynı tempoya devam. bende 2 aydır düzensiz spor yaptığım için şu 2 hafta tüm vücut antrenmanları yapıyorum direkt bölgesele geçmedim. bu haftada yapıp haftaya bölgesel aynı yerden devam. :)

merhabalarrrr

dün tüm vücut antrenmanımı yaptım. vücudum hemen alıştı spora zorlamadı fazla neyseki. bugünde aynı devam edeceğim yarın dinlenme günüm zaten kursum var :)

vücut ölçülerim şu şekilde ölçtüm hemen paylaşıyorum 12 ekim itibarıyla

bel 68
göbek 82
bacak 52
kol 27
kalça 91

Eylülde göbeğim 78miş (göbekten hemen sporu bırakınca alıyorum yanlarım çıktıydı belli etti kendini ) 4 cm kalınlaşma bu kadarını beklemiyordum :KK43:
bacaktan 1 cm almışım neyse hallederiz )
belim aynı değişmemiş 68 cm

ay başında tekrar ölçülüp yazarım yani 1 Kasım'da 15 gün sonra 80 cm yapmam lazım göbeciğimi :) sporla kalın :)

X