evde spor günlüğüm

ay bize de yolla. burda nem var ya sabah evden çıkarkenken yapıştı saçım her yerim. bi de ebnim ev sabahtan akşama kadar güneş alıyor sorma fena ya :KK70:
oof off benim yaşadığım evde 15-19.20 (güneşin batışı ) güneş alıyor
yazın çileee bülbülümmmm çilleee
aksi yaaaa kışın o güneş bana uğramıyor :KK70::KK70: öyllee saçma bi durummm

bugün iş boşluğunda epic 2 day 8 lower body antrenmanını yaptımmm :KK70: akşam serbestim oleeyyy

Günaydınlar

dün dinlenme günümdü. yogamı yaptım üstüne meditasyonumu da yaptım çok iyi geldi.

bugün arkadaşlarla plan var yani iş çıkışı direkt yapacağız o yüzden bugünkü sporu cumartesiye erteleyebilirim. veya eve gelince yapabilirim dicemde o zor olur. :) yoga yaparım anca.

pazar günü vücut ölçülerimi alma günü 1 eylül ay başı malum. ay bakalım ne çıkacak :KK70: hemen geçen ayki ölçülerimi paylaşıyorum

bel 69
göbek (alt karın) 80
kalça 93
bacak 50
kol 26

bel canım benim 67 çık
göbek canım 78 çık
kalça 95 çık
:KK70:
bacak kol yani şuan iyiler değişmeyebilir önemli değil. salla :) bu arada ben bacaklarım için ekstra spor yapmadım . kalça hareketleri zaten bacakları da çalıştırıyordu ama baktığımda aynaya bacaklarım incelmiş çok güzel gözüküyorlar. yani bacakta önemli en azından sıkılaştı bu harika bişey artık aynada görüntümü seviyorum hele sabah kalkınca yemek yiyince şişiyorum ben ya bunun için doktora gideyim dedim ama olmadı neyse artık :KK43:

Günaydınlar

buraya utanç içinde geldim. perşembe cuma günkü sporlarımı yapmadım. hafta sonu da zaten aktiftim. spor yapamadım. kaldı :KK43: cuma günü kışlık hazırlıklar yaptım gece 11 e kadar onla uğraştım. cumartesi onun yorgunluğundan dolayı dinlendim. pazar günü 11 de evden çıktım akşam 8 de geldim gezdim filan16.325 adım atmışım (teselli diyelim :) )

bugünde arkadaşım çağırdı onun evine gitcem sanırım biraz orda börek filan yiyebilirim :KK70: gelince de spor yapar mıyım inş deneyicem ya off utanıyorum. :KK12:

bu arada vücudumu ölçemedim neden çünkü regl olcam ödem var vücudumda şişim şimdi ölçülsem pek sağlıklı olmaz regl sonrası ölçücem yani haftaya ölçüp ölçülerimi yazarım.

neyse yazdan dolayı böyle kış gelsin tatil dönüşü hiç aksamıcak söz söz söz. neyse sporla kalın ben kalamıyorum siz kalın :)

Günaydınlar,

uzun zaman oldu sanki :)

dün omuz- kalça- abs antrenmanları yaptım. evet dün başladım. ya pazartesi günü arkadaşa gittim zaten gelince saat geç oldu yapamadım. salı günü regl oldum ağrım vardı zaten ilk gün spor yapmıyorum. çarşamba günü keyifsizdim derken dün yaptım. bugün yapcam. yarın ara vercem pazar günü yapcam . böyle bakalım aksatmamaya çalışam da aksıyor ya. henüz vücudumu ölçemedim. ödem var malum şuan ödem gitsin regl bitsin ölçülüp hemen başlarım hadi sporla kalın :)

Günaydınlar,

uzun zaman oldu sanki :)

dün omuz- kalça- abs antrenmanları yaptım. evet dün başladım. ya pazartesi günü arkadaşa gittim zaten gelince saat geç oldu yapamadım. salı günü regl oldum ağrım vardı zaten ilk gün spor yapmıyorum. çarşamba günü keyifsizdim derken dün yaptım. bugün yapcam. yarın ara vercem pazar günü yapcam . böyle bakalım aksatmamaya çalışam da aksıyor ya. henüz vücudumu ölçemedim. ödem var malum şuan ödem gitsin regl bitsin ölçülüp hemen başlarım hadi sporla kalın :)
Merhaba kaç kilosunun?

günaydınlar

geçen hafta doğru düzgün spor yapmadım itiraf ediyorum.

bu arada ölçüldüm. ödemim hala var. dukan birasın ara vermiştim 15 gün kullanıp 1 hafta ara olması gerekiyordu (ben 1 hafta ara verdim de :KK70: neyse ) o iyi geliyor ödeme şişkinliğe gerçekten şuan karnım o kadar şişkin neden hiç bir fikrim yok.
geçen ayki ölçüler

bel 69
göbek (alt karın) 80
kalça 93
bacak 50
kol 26

bu ayki ölçüler

bel 68
göbek (alt karın) 78
kalça 91
bacak 50
kol 27

belimi 1 cm inceltmeyi başardım yuppii
alt karna şaşkınım 2 cm incelmişim 3- 4 kere ölçtüm inanamayıp şok oldum yani.

ya ben bu kalçayı anlamadım büyütme hareketleri yapıp küçülüyor ama aynada güzel görünüyor kalkık filan neyse yani iri değil ama şekilli sanırım hareketler buna yarıyor neyse popocumla barıştım ya aynada ki görüntü tatmin ediyor beni. sorun yok artık :) squata devam

bacak aynı kol 1 cm kalınlaştı doğru düzgün kol çalışmadım bu ay neyse tatil dönüşü spora ara vermeden devam edeceğim.

yani bu ay incelme var ne doğru düzgün spor yaptım ne de yediğime dikkat ettim (porsiyon olarak yemek biçimi olarak dikkat ettim sadece hamur işi ve tatlı yedim 2-3 kez sadece sayılır mı :KK70: )

kesin geçen haftaki hamur işlerinin şişkinliği var bende şuan pazartesi ve cuma hamur işi yedim tamam vurmayın kaç aydır yemiyorum hakkım bence hem inceldim de :)

neyse 20 eylülde tatile çıkıyorum şu 2 hafta doğru düzgün spor yapcam. gerçekten yapcam tatile göbeğimle çıkmak istemiyorum. 2 hafta tatilde spor yapamam ama yüzcem ve gezcem derken kilo almam zaten sorun yok. gelince ekimde tam gaz devam. hadi görüşürüz çok konuştum sporla kalın :)

Günaydınlar

geçen haftaki tembellikten sonra dün sporumu yaptım. alkış alkış :KK70: (ya beni utandırıyorsunuz)

dün sırt-arka kol- karın ve kalça yaptım. cuma günkü programı düne uyguladım niden hemen açıklıyorum ben 2 haftadır pazartesi günkü programı yapıyorum ama cuma günkü program hep aksıyordu bende geriden gelme kararı aldım bu hafta yani pazartesi cuma programı salı perşembe programı gibi :KK70: bugün perşembe günkü programı yapcam.

bugün kalça -karın- hııt antrenmanları var.

bu arada göbeğim 5 aylık hamile göbeği gibi çok şişkinlik var bende perşembe günü doktora gidiyorum bu sorunu çözmem lazım koca bi şişkinlikte spor yapsam da nasıl karın düz gözükecek dimi olmaz yani. dün yulaf yedi spor öncesi akşamdan hazırlayıp yapılanlardan çiğden yani bana çiğ yulaf kötü geliyor pişirmeden yemek yok onu anladım. ve çiğ olunca gerçekten tadı kötü pişirince tadı güzel. dün fenalardaydım yani akşam yemeği de az yedim. hala göbeğim inmedi 3 aya indi indiyse de. neyse haberdar ederim sporla kalın :)

selaammmm
ben bu ara yazamıyorum yoğunluktan
artık salona yazdıldım :KK70: ev iş arası mekik dokumaktan fenalık gelmişti :KK70: iyi oldu
carolinenin antrenmanlarını özledim ama olsun 3 aylık güzel bi serüven başladı

selaammmm
ben bu ara yazamıyorum yoğunluktan
artık salona yazdıldım :KK70: ev iş arası mekik dokumaktan fenalık gelmişti :KK70: iyi oldu
carolinenin antrenmanlarını özledim ama olsun 3 aylık güzel bi serüven başladı
yaa sen nirdedir :KK70:

hadi bakalım hayırlı olsun :)

günaydınlar

dün kalça-karın-karın kası- hııt antrenmanları yapıldı. ama nasıl terledim var ya. kalça antrenmanının birinde ağırlık yoktu ben ağırlıkla (ayak bileği ağırlığı) yapcam dedim ayy nasıl zorlandım manyak mıyım dedim kendime daha karın hııt yapmamışım henüz yeni başlamışım öldüm. şuan bile bacaklarım sızlıyor.

bugün dinlenme günüm ama tabi dinlenme nirdeeeee daha cilt bakımına gitcem gelcem ya ben nasıl dinleneyim ben :KK12:

bu dinlenme günlerimde yoga yapmaya karar verdim hee sen yoga yapmıyor muydum dediğinizi duyar gibiyim o geçen hafta anlık bir hevesti kirletip attım oni :KK70: neyse yeni heves bu sefer kirletip atılmayacak bu 3 günlük dinlenme günümde yoga yapcam. yani çarşamba- cumartesi-pazar. bugün başlıyoreeeee.

hadi sporla kalın :)

günaydınlar

dün dinlenme günümdü. bugün salı günkü sporu yapcam malum geriden geliyorum demiştim.

bugün göğüs-ön kol-karın-hııt antrenmanım var. yarın görüşürüz sporla kalın :)

günaydınlar

dün göğüs-ön kol-karın-hııt antrenmanları yapıldı. güzel bir spor oldu. bugün omuz-kalça-karın antrenmanlarım var bugünde yaparsam ki yapcam. bu haftayı aksatmadan yapmış oluyorum uzun zamandan sonra bir ilk :KK70:

hafta sonu trekkinge gidiyorum. şöyle bir doğada yürüyüş yapayım. 10 km mi kaç olur bakalım. hem spor hem rahatlama oh mis. çok stresli günler geçiriyorum haftaya cuma gelsin de gideyim memleketime özledim ya neyse az kaldı hadi sporla kalın pazartesi gelişmeleri yazarım :)

merhaba canim uzuuun bir aradan sonra geri geldim.
Turkiye'deydim artik evime geri dondum pazartesiden itibaren basliyorum kusuruma bakma :)
nasilsin bu arada?
bu donem cok yogun oldugum icin evden yapacagim, bir sonraki donem spor salonuna yazilmayi dusunuyorum

merhaba canim uzuuun bir aradan sonra geri geldim.
Turkiye'deydim artik evime geri dondum pazartesiden itibaren basliyorum kusuruma bakma :)
nasilsin bu arada?
bu donem cok yogun oldugum icin evden yapacagim, bir sonraki donem spor salonuna yazilmayi dusunuyorum
hoşgeldin o zaman :KK200:

iyim sen nasılsın ben devam ediyorum cuma günü tatile çıkıyorum 2 hafta yokum artık buralar size emanet :KK70:

günaydınlar

cuma günü sporumu yaptım omuz- kalça- karın güzeldi.
dün trekkinge gittim. 12 km yürüdüm. 30.000 adım atıldı. :halay:bugün bacaklar çok fena sanırım dinlencem. yorgunlukta var dün eve 11 de geldim. yarın spora devam görüşürüz sporla kalın :)

X