ev dekorasyonu mevzusu

Ay sizi yicem aşırı tatlısınız. Sassynin sinir bozucu obsesif dominant kayinvalidesini anlattığı konuda bu kadar eğlenmem etik mi ya?
kankim eglen, cunku ben de sizle konusunca once cok sinirli oluyorum kayinvalideyi dovmeye gidecek gibi oluyorum yani, sonra nedense beni cok gulduruyorsunuz amaaan hallolur yaaa diye dolasiyorum ortada :KK70: o kayinvalide size dua etsin 💅🏻

Sassy konuyla ilgisi yok ama ben en cok bunu merak ediyorum, soylemek istemezsen anlarım. Bir kere daha sağlık sorunun vardi ? Ayni sey degil demi ?

Ya ben simdi bu mevzular icin kücügüm ama tüm bu dekorasyon muhabbetindeki asıl amaç senin kafanı dağıtmak değil mi? İstersen yatak odasına striptiz direği istersin, kv gönlü olsun diye de altın renginde yaparsın hahahwsxd Yani böyle evin önemli detaylarını sen seçsen o da iste fincan seti, servis tabağı falan alsaymıs daha iyi olurmus.

Hazır burada bos vaktin varken keyifli bir uğrasa dönmesi gereken konu nasıl sinir strese döndü anlamadım. Bu arada seperatör cok sacma daha doğrusu benim zevkime uymuyor. İs yeri gibi gözüküyor evin icinde olunca. Benim striptiz direği fikrim bile daha mantıklı :KK70:
Yemin ederim yatak odasına striptiz direği ve tavana ayna istedim. Kocam anam babam anan baban gelir görür ülkeyi terk ederim dedi diye yapamadım. Sen yazınca içim sızladı grçktn

benim kac yillik kayinvalidem simdilerde soze boyle basliyor "Alys benim sana bir onerim olacak ama sen kesin begenmezsin :KK70:"
ay bu benim kaynanam. 😂

butun konuyu okumadim ama duz mantik yurutup “aaa bu guzelmis anne, bi’ bakalim anne, biraz daha model baksana anne” diye basina bir guzel
corap orerdim. 😂 en sonunda da “ayy evet senin attigin modeli cok begenmistim ama resmi bulamadim” diye siyrilirdim.

dusunsem daha efso bahane bulurum da bugun kk beni cok yordu. 😂

yengec tesekkurler yorumun icin.

ama benim bu evi yaptiramayacak bir durumum yok, kayinpederim evi yaptirmak istemeseydi biz zaten nisanlimla evi yaptirabilirdik. ha belki boyle olmazdi veya yaptiramasak da baska bir ev alirdik. yani parayi veren dudugu calar mevzusu burada gecerli mi bilmiyorum.

evi kayinpeder yaptirir, icini babam yaptirir, ben de icinde otururum evet. buna evcilik denirse ona da evet diyelim. ben kimseyi ev yaptirmak icin zorlamadim, kimse de bunun icin zorluk cekmedi, sikintiya veya borca girmedi. yani diger konu sahipleriyle pek alakasi yok mevzunun.

ornek vermem gerekirse mesela ben diyorum ki su an babamin evinde mutfaktan kis bahcesine cikiliyor ve yasam alanimiz burasi, ben de evimde boyle istiyorum. bu sistem hosuma gidiyor. kayinvalide de diyor ki bu gereksiz, bence mutfak genis olsun, mutfagin bir kosesine oturma grubu koy. samimi arkadaslariniz gelince orada oturun. ben de bunu istemiyorum. soyleyince de aliniyor. yani parayi vermesi onun buna karismasini gerektirir mi bilmiyorum. ic mimarimiz zaten var, benim arkadasim. ben onunla iletisimdeyim. bu yuzden nisanlim haric ucuncu bir kisiye gerek duymuyorum fikir icin. evin icini nisanlimla ben de yaptirabiliriz. belki de oyle olur bilmiyorum. beni asil sasirtan da senin sirf parayi verdigi icin hic yasamayacagi bir evde kayinvalidenin soz hakki sahibi olmasini normal bulman oldu. ailesi ogluna jest yapmak istedi diye ben neden evimi istedigim gibi yaptirmayayim ki?

Kayınvalide bozulursa bozulsun bence gayet haklısın, biz de kayınvalidemin evinde oturuyoruz ama tadilat parasını ödemesine rağmen siz oturacaksınız beni ilgilendirmez dedi ve çok arada cidden herhangi biri kadar yorum yaptı o kadar yani. Senin kayınvaliden tartışma çıkarıyorsa bildiğin istediklerinde diretiyor demek ki. Ben olsam ben de senin gibi rest çekerdim.

Yemin ederim yatak odasına striptiz direği ve tavana ayna istedim. Kocam anam babam anan baban gelir görür ülkeyi terk ederim dedi diye yapamadım. Sen yazınca içim sızladı grçktn
bizim yurt disindaki yatak odasinin tavani ayna ama ev sahibi yaptirmis. benim hosuma gidiyor nisanlim geriliyor “sanki o p..evengin fantezisine alet oluyormusum gibi geliyor hic rahat degilim” diye :KK70:

bizim yurt disindaki yatak odasinin tavani ayna ama ev sahibi yaptirmis. benim hosuma gidiyor nisanlim geriliyor “sanki o p..evengin fantezisine alet oluyormusum gibi geliyor hic rahat degilim” diye :KK70:
O kadar ciddi ayna fantezim var ki anlatamam. Yatak odamızda ayna yok giyinme odasında var bazen orada azdırmaya calısıyorum adamı B I K T I M. Tavanda olsa ohoooo oyş bi hoş oldum. 🥲🥲🥲

İç mimar arkadaşınızmis zaten, kv nin fikirlerine hep aa iyi gözüküyor ben bir düşüneceğim teşekkürler minvalinde cevaplar verip kendi bildiğinizi okuyun. İs bittiğinde kv görünce de valla x öyle istedi deyip topu nisanliniza atarsınız:KK70: veya aa evet onu da beğenmiştim ama sonra bu ağır bastı vs dersiniz ne olacak yani? Her şeyin istediği gibi olmasına alışmış buyurgan ana kraliçe sendromlu kv ile en az stresli basa çıkma yöntemi budur bence. Öbür türlü en ufak bir karşı cikmada bile kendi isteği olsun diye diretecek, siz sert çıkacaksınız siniriniz bozulacak vs, tedavi surecindeymissiniz hiç gerek yok bence bu sinir harbine. Geçmiş olsun bu arada acil şifalar dilerim

Canım çok sıkkındı, daha demin agliyordum. Kafam dağılsın diye buraya bakarken şu yorumu okuyunca istemsizce güldüm, iyi ki yazmışsınız.
Geçmiş olsun, umarım sorunsuz şekilde bu telaslari atlatirsiniz.

yaa kalbini kirmak istemem hic ama kayinvalideyi dunya gozuyle gorup sonra insanlara babamin adini yaydigin gibi onu da mi yayacaksin ceycey. :KK70: bosver, ben cherryi cagirirsam davetiyeyi tek kisilik veririm zaten.

Cık, yazma kız öyle şeyler birbirinizi üzmeyin.
2 kişilik isterim sap gelemem yani son günlerde extra über çok çalışıyorum erkek falan hak getire hsdsffdfdsfsd valla bulamam kimseyi düğüne nikaha kadar yaya kalırım :KK51:

:KK70: Konu ev dekorasyonu olarak başladı ama iyice fanteziye bağladı valla yorum yapanların içi fesat konu KVden Feriştah ablaya atlayıverdi
:KK70::KK70::KK70:

:KK70: Konu ev dekorasyonu olarak başladı ama iyice fanteziye bağladı valla yorum yapanların içi fesat konu KVden Feriştah ablaya atlayıverdi
:KK70::KK70::KK70:
peki benim tüm konuları alakasız bir sekilde dağıtmam :KK70:gecen günde ilk bulusma konusuna s*çma hikayemi sıkıştırmıştım hahahhawxd

peki benim tüm konuları alakasız bir sekilde dağıtmam :KK70:gecen günde ilk bulusma konusuna s*çma hikayemi sıkıştırmıştım hahahhawxd

Bak hele sen neden tüm konuları dağıtıyorsun kız😐
İlk buluşma konusunda bazı insanlar kakadır belkim yazmış, orda lafı çıkınca konu bambaşka yerlere gitti umumi tuvaletler, sindirim, bağırsak... Sen halka açık tuvalette kaka taraftarı mıydın😁😁😁

Yok, ben annesi ve kızkardeşi olmayan bir erkek arıyorum:KK53: Uzakta yaşayan KV de olabilir misal Erzurum, Artvin veya Batum :KK48:
İdare et yaf, az biraz he de geç. Kadın sinir bozucu kabul ediyorum ama bu sitedik kadınların %99u KVyi bir şekilde idare ediyor işte.

Yani bu çocukla birbirinizi seviyorsunuz, iyi de anlaşıyorsunuz madem kendini bilmez KV yüzünden birbirinizi üzmeyin derim. Bundan KV için ayrılmak da iyi olmaz diye düşünüyorum, başka bulacağın adamın da bir annesi ve hatta kızkardeşi olacak KVden kaçış yok :deli:
Bir Erzurum lu olarak iyi düşün derim😀
Annem 28 yıldır kışları kvsine baktı

X