ev dekorasyonu mevzusu

Bu işe hiç girişilmemesi daha mantıklıymış bence. Arsa babanın , üstündeki yapı müstakbel kaynananın. Yapılmaya başlandı mı inşaat ?

Hep sorun çıkar bu işte bence. Gidip kirada yaşamak ve arsa sahibi babanızın yapılmış bir inşaat varsa bedelini karşı tarafa ödeyip ; arsa üzerindeki bu sorunlu birlikteliğe son vermesi en mantıklısı.
insaat basladi evet hatta bitmek uzere. simdi havadan dolayi 1 hafta ara verildi sadece yoksa coktan biterdi. babam arsayi benim uzerime verdi bu ev isleri ilk ciktiginda.

aileler arasinda falan sorun cikmiyor, tek sorun kayinvalide. 🤦🏻‍♀️

ay tüm bunlara ek görgüsüzde bence🙈

Aşırı hemde. Sasynin KV tavrım budur 🤭

1643827908620.png

hahahssjhssh cherry phdli muhendis olsan da bir gun sen de bu dertleri cekeceksin unutma :KK70:

ay zaten babamda kaliyorum, nisanlimla evi hic acmadik bu sefer. bacagim kirik benim. o her gun beni gormeye gelip bazen kaliyor. kayinvalidem de arada ziyarete geliyor. aslinda bu dekorasyon isi haric bu geldigimde pek sorun yasamadik onunla. iyiydi yani. ama yeniden ayarlarina dondu biz gitmeye yaklastikca.

su an kendimi cok yipratmamaya calisiyorum yani genelde he aynen diyorum, ama benim tersime gelirse kendisine yazik olacak onu da istemiyorum valla.
Aferim kiz, disli ol, yoksa cekersin o kadınla bi ömür boyu, cani sikiliyosa konkene brice gitsin, oralarda deşarj olsun, ya da alsin kendine bi ev onu yaptirsin, senin evin üzerinden icmimarlik, dekoratörlük oynamasin. Baska oyun bulsun kendine.

Bu yasadigin sadece bir ornek. Sorun kayinvalidenin ev dekorasyonuna mudahale etmesi degil, duracagi yeri bilmemesi. Sen istediğin kadar uyarsan da anlatsan da kadinin karakteri bu. Eger gerçekten nisanlindan eminsen (evlenme konusunda) kirilip aglamak yerine kadinin anladigi dilden konusmayi öğreneceksin. Sen kirilacagina o kirilsin. Nisanlin da kimin hakli oldugunu gorecek biriyse arkanda durur zaten. Cunku bunu en basindan yapmazsan daha coooook burnunu sokar hayatiniza.

insaat basladi evet hatta bitmek uzere. simdi havadan dolayi 1 hafta ara verildi sadece yoksa coktan biterdi. babam arsayi benim uzerime verdi bu ev isleri ilk ciktiginda.

Şu an aşırı kıskandım. Arsa üzerine ev yapmalar, kp ben yapayım diyor baba hayır ben yaparım diyor, nişanlısı siz yorulmayın biz yaparız diyor. Allah'ım sana geliyorum. 🧿🧿

Şu an aşırı kıskandım. Arsa üzerine ev yapmalar, kp ben yapayım diyor baba hayır ben yaparım diyor, nişanlısı siz yorulmayın biz yaparız diyor. Allah'ım sana geliyorum. 🧿🧿
calci istersen yerleri degiselim ama KAYINVALIDE BONUSUYLA :KK70:

kabulse geliyorum bebeyi almaya ahsjshsjshsjsh

tedavim yaklasik 2 ay daha surecek. ama ben yurt disina geri donecegim. biz dondukten sonra da evin yetisme ihtimali az. bir de evi yapan kisilerle ilgili bir durum var, yazin bize gelemezler.

aslinda benim yaptigim sey de yani surayi soyle istiyorum burayi boyle istiyorum diye karar vermek sadece, ic mimarla iletisimde olmak yani. cikip dolasmalik falan bir durumum yok. yine de aramizin acilmasina degmiyor dogru.
Belki çok iyi bir kadın ama yinede müdahalelerle despotluğunu yine size gösteriyor..

Belki zamanla bu süreçte ortak nokta da buluşursunuz bilemiyorum ama

Size tedavi sürecinizde nasıl kıyıyor anlayamıyorum. Tam da üzülmemeniz bir dönem ve sizi anlayamayan bir eş annesi.

Çok geçmiş olsun dilerim tedaviniz çok güzel ilerler.. Kayınvalideniz de kendine gelir size evladı gibi yaklaşır..

Dekorasyon örnekleri olacak, hangisini yaptırayım, şu renk uyar mı vs diye tatlış bir dertle karsilasacagim eğlenceli bir konu olacağını düşünerek açmıştım. Değilmiş:KK43:
Daha önce de denk gelmiştim kayinvalide konunuza, bence o yaptirmasaydi bile karisirdi o kadın, potansiyeli var belli.
Kimin yaptirdiginin önemi olmadan sınırlarını belli et, kırılırsa kırılsın. Bir kere kırılır sonra düzelir bir şekilde.

Ailenizin tek çocuğu musunuz ? Her koşulda evin mülkiyet ve sahiplik hakkı karışmış. En sağlıklısı : evin yapım bedeli ; karşı tarafa ödenir , mülk üzerindeki tutarsızlık giderilir.

Evlenseniz dahi hergün evi biz yaptırdık , ev sizinse arsa da bizim gürültüsü çekilmez. Yarın vazgeçtim , burada oturmayacağım , satıyorum desen ; satamazsın.

X