ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

merhaba kızlar valla sizin sonuçlar süper ben de kesin 500g vermişim diyodum ama sabah +500 ile uyandım yine 66 kilo olmuşum :olamaz:
bugün regl oldum sanırım onun etkisiydi çünkü sabah alyans parmağıma girmedi yani öyle düşünün :eek:
valla size maşallah diyorum kendime de uyuz oluyorum :sinirli::sinirli::sinirli:

merhaba kızlar valla sizin sonuçlar süper ben de kesin 500g vermişim diyodum ama sabah +500 ile uyandım yine 66 kilo olmuşum :olamaz:
bugün regl oldum sanırım onun etkisiydi çünkü sabah alyans parmağıma girmedi yani öyle düşünün :eek:
valla size maşallah diyorum kendime de uyuz oluyorum :sinirli::sinirli::sinirli:
günaydın kızlar. regl oldugu için ödem tutmusundur. bitince verirsin mutlaka

kendime 2 haftalık bir sıkı denetim uygulamaya karar verdim kızlar 26sında bitecek şekilde, haftada sadece tek bir kaçamak hakkım olacak öyle her canımın çektiğini yemicem çünkü ne görsem canım çekiyo pisboğaz oldum cidden iyice:KK20:
hedefim 2 hafta sonunda 62 olmak 4 kilo vermek çok gibi görünebilir ama şu an regl olduğum için 66 çıktığımı düşünüyorum tartıda 65in başlarında olduğumu tahmin ediyorum. Bakalım bir de böyle deneyim dedim gelişmeleri zaten yazarım. oh içimi döktüm rahatladım :KK19:
hepinizi öpüyorum:KK15:

Canim bende artidayim.canim sıkkın benimde.sabah ekemksiz kahvalti ve oglen ben yiycem ekmeksiz yemek.aksamlarida sadece pulbiberli yogurt yiycem.bakalim aksam yemezsem daha iyi olur gibi geldi
Yerimizde saymak cok gicik bir durum.bi seyler yapmak lazim.

Aslinda sabah uyanir uyanmaz degilde 1 saat sonra tartilmak en mantiklisi.ilk etapta odem olabiliyor yanlis sonic veriyor

Canim bende artidayim.canim sıkkın benimde.sabah ekemksiz kahvalti ve oglen ben yiycem ekmeksiz yemek.aksamlarida sadece pulbiberli yogurt yiycem.bakalim aksam yemezsem daha iyi olur gibi geldi
Yerimizde saymak cok gicik bir durum.bi seyler yapmak lazim.
Aynen canım bira daha sıkı tutmamız lazım sanırım yoksa süreç uzadıkça hevesimiz kırılabilir :KK66:

Gunaydinn kizlar hepinize iyi haftalar dilerim..bugun tartildim ve şokk...sonuc harika.dun aksam 1 kase pulbiber yogurdun ustune azbisey dokup yedim.sabah kalktim odemler gitmis.eşimle karar verdik bu hafta her aksamki menumuz bu.verecegimizden eminim.oglende hastanede calisiyorum ben artik ne cikarsa onu ekmeksiz yiycem.1 hafta ozel bi program bu.bakalim ne olacak.cumaya eksilerle gircem insallah

GÜNAYDIN KIZLAR HAFTA SONU 1 GÜN ÖDÜL GÜNÜMDÜ YEDİM. BU HAFTA ÖDEM TUTARIM MUHTEMEEN REGL TARİHİM ÇOK YAKIN BEN YİNEDE DİKKAT EDİYORUM

günaydın kızlar bu hafta heryerim agrıyor dikkat ediyorum yediklerime ama kendimi kötü hissediyorum.

kızlar günaydınlar.2 akşamdır sadece 1 kase yoğurt yiyorum. acayip acıkıyorum sabah açlıkla uyanıyorum o derece.ama yılmak yok. bu hafta c.tesi gününe kadar devam edcem.evde salatalık yiyorum bol bol oda tok tutuyor.sekerde yok.tavsiye ederim.tartıda değişimler var

arkadaslar 3 haftadır kendini göstermeyen üyelerimizi siliyorum listeden.topikte ne bir paylaşım nede güncel kilo vermediler.sonra bana listeye ekle demesinler eklemiycem.

X