ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

zarya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
416
241
merhaba kızlar...ramazanda hep beraber az çok kilo verdik.hatta bazılarımız ki ben bayramda :) aldım bi kısmını..şimdi devam zamanı.birbirimize destekle her cuma tartımla tekrar başlıyoruz...haydi bismillah...
15.07.2016 da başladık
zarya (1.67) :66.4//66.7...................... (23.09.2016 güncel)
reklam (1.60) :68.5//66.4................. (09.09.2016 güncel)
mavmav (1.63) :66//64.5.................... (09.09.2016 güncel)
LeMeKan369 (1.60) :68.8//67.5............... (09.09.2016 güncel)

Son düzenleme:
teşekkürler canım.ben ramazanda 3 kilo verdim ama 2 kilosunu çok hızlı bir kaç aldım.ama hızlı alınan kilo çabuk verilir.vericez inşallah

Merhaba kizlar yeni topigimiz hayirli olsun:halay:
1 haftadir 1 gr bile oynamadan kurtardim bayrami
Ama hala misafirlerim var 1 ay buradalar işim bayagı zor ama buraya yazınca motive oluyorum en azından kilo almam inşallah
Zaryacım listeye 84.9 yazabilirsin:KK5:

Merhaba kizlar yeni topigimiz hayirli olsun:halay:
1 haftadir 1 gr bile oynamadan kurtardim bayrami
Ama hala misafirlerim var 1 ay buradalar işim bayagı zor ama buraya yazınca motive oluyorum en azından kilo almam inşallah
Zaryacım listeye 84.9 yazabilirsin:KK5:
Tamam canım ekliyorum.kilo almadan başlaman süper oldu

kızlar ben sabah haşlanmış yumurtamı yedim.ekmek hiç yemedim.öğlende yarım kase üzerine pulbiber dökülmüş yoğurt yedim.akşamda ekmek yemiycem.
öncelikli hedefim 1 haftada arefe gününkü kiloma dönmek.sonrada normal gram gram verime devam etmek

Merhaba arkadaşlar...
Topiği yeni fark ettim..Ramazanda bayağı kilo vermeye başlamıştım..Ama bu aralar dikkat etmediğimden kilo almaya başladım..

En son 87 ile ramazanı kapatmıştım..Ama şu an ki güncel kilom 88.5 :sinirli::sinirli:

Sizinle birlikte kaldığımız yerden devam etmek istiyorum..

Boy 1.65 hedef kilo 70:KK66:

Merhaba arkadaşlar...
Topiği yeni fark ettim..Ramazanda bayağı kilo vermeye başlamıştım..Ama bu aralar dikkat etmediğimden kilo almaya başladım..

En son 87 ile ramazanı kapatmıştım..Ama şu an ki güncel kilom 88.5 :sinirli::sinirli:

Sizinle birlikte kaldığımız yerden devam etmek istiyorum..

Boy 1.65 hedef kilo 70:KK66:
Canim hosgeldin.topigin suoer kizisin sen.1 haftada ne destanlar yazdin.1.5 kiloyu bi kac gune verirsin.bende aldim malesef.almayan cok az kisi sanirim

Gunaydın kızlar
Yulaf kepeği candır yaa..Uzun zamandır yulaf kepeği alamamıştım daha kahvaltıdan 20 gr karbonhidratı almaya başlıyodum bu sabah yulaf kepekli omletimi yaptım 5 birim k.h oldu.o kadar tok tutuyorki 2 ye kadar aklıma yemek gelmiyor
Dün kü menümü defterime yazamadım henüz toparlayıp yazıcam
Kızlar sizde menülerinizi paylaşın birbirimize örnek olalım motivasyonumuz artsın

kızlar ben sabah haşlanmış yumurtamı yedim.ekmek hiç yemedim.öğlende yarım kase üzerine pulbiber dökülmüş yoğurt yedim.akşamda ekmek yemiycem.
öncelikli hedefim 1 haftada arefe gününkü kiloma dönmek.sonrada normal gram gram verime devam etmek
Naptın canım dun ekmek yememeyi başarabildin mi . Pul biberli yogurdu bende duymuştum yatmadan önce yenilince gece yagları yakıyomuş ama hep unutuyorum bende yapayum

merhaba kızlar,
yarın sabah tartılıp kilomu yazıcam ama kilo aldığıma eminim çünkü göbişim pörtledi yine :KK70:
otelde her şey dahil olayı kayınvalidemin güzel yemekleri derken geri geldi kilolar :dondurma:
ama bunlar çabuk gidecek di,ye düşünüyorum inşallah tabi :)

Naptın canım dun ekmek yememeyi başarabildin mi . Pul biberli yogurdu bende duymuştum yatmadan önce yenilince gece yagları yakıyomuş ama hep unutuyorum bende yapayum
CANIM DÜN HİÇ EKMEK YEMEDİM.BUGÜNDE HALA BU SAATE KADAR YEMEDİM.BEN ÇALIŞIYORUM EVE GİDİNCE 1 ŞEFTALİ YİYCEM ARAÖĞÜN. AKŞAMADA KÖFTE YAPICAM YİNE EKMEK YEMİYCEM.BU HAFTA KASIP AREFE GÜNÜNE DÖNMEK İSTİYORUM.DÜN ZORLADI BENİ AKŞAM BAYA. ÇİKOLATA CİPS TATLI İSTEDİ CANIM AMA YEMEDİM ÇOK ŞÜKÜR.SENİN NASIL GİDİYOR YULAF EKMEĞİ YİYEN VARDİ ZELİHAGENCER.ODA DİYORDU TOK TUTUYOR DİYE

Son düzenleme:
merhaba kızlar,
yarın sabah tartılıp kilomu yazıcam ama kilo aldığıma eminim çünkü göbişim pörtledi yine :KK70:
otelde her şey dahil olayı kayınvalidemin güzel yemekleri derken geri geldi kilolar :dondurma:
VALLA CANIM SENDE ÖDEM VARDIR EMİNİM.BENDE BAYRAMDA, 1 AY UGRASIP VERDİKLERİMİ ALDIGIMI SANDIM VE ŞOK GEÇİRDİM :)
ÖDEM VARMIŞ BENDEDE.BAYA KASIYORUM BU HAFTA .GİDİYOR MAŞALLAH.
KORKMA SENDE HIZLI ALDIN ÇABUK GİDER.UĞRAŞIRSAN 1 HAFTADA BİLE GİDER

merhaba kızlar,
Hoşgeldin onlar ödemdir ödem:-) hiç moralini bozma yediklerimiz 1.5 gün hiç bişey olmadan bekletilirmiş tartıda gözükse bile yag olarak depolanmazmış hemen dikkat edersen çok hızlı gider

CANIM DÜN HİÇ EKMEK YEMEDİM.BUGÜNDE HALA BU SAATE KADAR YEMEDİM.BEN ÇALIŞIYORUM EVE GİDİNCE 1 ŞEFTALİ YİYCEM ARAÖĞÜN. AKŞAMADA KÖFTE YAPICAM YİNE EKMEK YEMİYCEM.BU HAFTA KASIP AREFE GÜNÜNE DÖNMEK İSTİYORUM.DÜN ZORLADI BENİ AKŞAM BAYA. ÇİKOLATA CİPS TATLI İSTEDİ CANIM AMA YEMEDİM ÇOK ŞÜKÜR.SENİN NASIL GİDİYOR YULAF EKMEĞİ YİYEN VARDİ ZELİHAGENCER.ODA DİYORDU TOK TUTUYOR DİYE
Ooooo böyle giderse çabuk kurtulursun hepsinden - ye geçersin bu hafta
Benimde ekmeksiz gün olacak sanırım. 3 e kadar yemek aklıma gelmedi çok şükür az önce kahvemide içtim yarım saate kadar yemeğimi yiyip günü kapatayım diyorum
Yulaf kepeği çok faydalı diyet yapanlar için bagırsakta çok geç emilip uzun süre tok tutma özelliğinden dolayı dukan amcanın izin verdiği tek tahıl

Bende aldım yaa ne güzel 64.8i gormustum.simdi.65.8.tam bi kilo.kıtlımtan çıktı vucıdum sanki :KK70:
Ama vereceğim özel kurler ve detokslarla gidecek kilolar inşallah ;-)
Ekmek yemiyorum zaten kepek ekmeği olursa iki dilim pilav uzun zamandır yok makarnada öyle.ben tatlı delisiyim onda da alerjim çıktı serbetli tatlı yiyince kaşin kaşin ölüyorum onada yemin ettim asla yemiycem bakalım
Bi hareket kalıyor onuda dans spor halledeceğiz:KK70:

Ooooo böyle giderse çabuk kurtulursun hepsinden - ye geçersin bu hafta
Benimde ekmeksiz gün olacak sanırım. 3 e kadar yemek aklıma gelmedi çok şükür az önce kahvemide içtim yarım saate kadar yemeğimi yiyip günü kapatayım diyorum
Yulaf kepeği çok faydalı diyet yapanlar için bagırsakta çok geç emilip uzun süre tok tutma özelliğinden dolayı dukan amcanın izin verdiği tek tahıl
Canim kahve tok tutuyor benide.neskafede iyi keza.ekmek benim yememem lazim.yoksa hic gitmiyor

Bende aldım yaa ne güzel 64.8i gormustum.simdi.65.8.tam bi kilo.kıtlımtan çıktı vucıdum sanki :KK70:
Ama vereceğim özel kurler ve detokslarla gidecek kilolar inşallah ;-)
Ekmek yemiyorum zaten kepek ekmeği olursa iki dilim pilav uzun zamandır yok makarnada öyle.ben tatlı delisiyim onda da alerjim çıktı serbetli tatlı yiyince kaşin kaşin ölüyorum onada yemin ettim asla yemiycem bakalım
Bi hareket kalıyor onuda dans spor halledeceğiz:KK70:
Canim benimde tam 1kilo.gider sıkı bir haftayla.cabuk aldik nede olsa.benim hic hareket yapmaya gonlum yok.yorulmak istemiyorum.kendimi yoramam hem diyetle hem sporla:KK70:

X