ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

kızlar ben de bu diyeti yaptım ve cidden kilo verdimm devam edicem çok mutluyumm. Bu arada yeniyim benn hbi heyecanla daldım konuya öyle :KK70: çok mutluyum yaa inşallah hepimiz kilo veririz. Ama şu an regl dönemindeyim şiştim ve 2 kilo fazlam çıktı umarım geçer :KK43:(

1 HAFTADA 4 KİLO DİYETİ-1 HAFTADA NASIL 4 KİLO VERDİM?

Evet yanlış okumadınız. 1 haftada 4 kilo verdim. Nasıl mı? Mükemmel bir diyetle. 17 GÜN DİYETİ..
"17 Gün Diyeti"nde aslında 4 aşama bulunuyor. İlk aşama ‘hızlandırma’, ikinci aşama ‘hareket etme’, üçüncü aşama ‘varış’, son aşama ise ilk 3 aşamanın birleşiminden oluşuyor.
17 gün süren ilk evreyi ben sadece 1 hafta yaptım.Daha doğrusu 1 hafta tutabildim boğazımı
1f61e.png
Bu arada unutmadan ekliyim,spora da gidiyorum-fitnessa-. Ve çok güzel bir sonuç aldım daha ilk haftasında. Bu zamana kadar çok fazla diyet denedim ben. Tabi her bünye farklı işliyor;ama ben bu kitabı şiddetle öneriyorumm.

Şimdi yaptığım ilk evreden bir örnek menü veriyim:

• Kahvaltı:2 çırpılmış yumurta akı,yarım greyfurt veya başka taze meyve,1 fincan yeşil çay
  • Öğle Yemeği:Ton balıklı büyük yeşil salata,1 fincan yeşil çay
  • Akşam Yemeği:Serbest miktarda sebze ile bol ızgara tavuk,1 fincan yeşil çay
  • Atıştırmalık:175 gr doğal yoğurt veya başka bir probiyotik servis,1 meyve

Evet oldukça doyurucu bir diyet,tabi ben bazı öğünleri spora gittiğim için yiyememiştim. İsterseniz alıp bir deneyin derim.YAPANLARDAN YORUMLARI BEKLİYORUM :) UMARIM SİZİN DE İŞİNİZE YARAR.

Son düzenleyen: Moderatör:
degerlendriebiliriz listeni canım.teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
diyette olmaya çalışıyorum cok zor veriyorum.68-69 arasında gidip geliyorum bende aranıza katılabilirmiyim
canım katılabilirsin ama listeye adını yazıp unutuyorlar sonra.canları istedigi zaman kilo bildirimi yapıyorlar.öyle olmuyacaksa ekleyeyim oky?

günaydın kızlarrr. güzel bir güne baslamanızı dilerim.tartıldım veeee 66.5 olmuşum.gidiyor maşallah kilolar.sporsuz harketsiz bide gayet iyi bi rakam..hadi bakalım darısı sizlere

Zaryacim icine mi dogdu napti 64,9 tam ucundan 65in altina dusmusum :KK9:
Sabah tartida guldum :KK48:
Dun aksam fazla kacirmasam neler olcakmis neyse buna da cok sukur :21:

günaydın kızlar maşallah hepiniz çok güzel vermişsiniz tebrik ediyorum sizi. Bende 66,60 yani -400 gr vermişim buna şükür sonunda 66 rakamları gördüm. Altın kızlar durmak yok yola devam :))))

canım katılabilirsin ama listeye adını yazıp unutuyorlar sonra.canları istedigi zaman kilo bildirimi yapıyorlar.öyle olmuyacaksa ekleyeyim oky?
bende sürekli menü yazamıyorum çok sıkı diyet yapmıyorum ama mümkün olduğunca katılırım sohbetlere.bildirim gununu hiç kaçırmam:21:

Zaryacim icine mi dogdu napti 64,9 tam ucundan 65in altina dusmusum :KK9:
Sabah tartida guldum :KK48:
Dun aksam fazla kacirmasam neler olcakmis neyse buna da cok sukur :21:
CANIM AYNEN YA. ARTIK BENCE BU PSİKOLOJİK SEVİYEYİ AŞMIŞ OLDUN.64 LERE GEÇMENE SEVİNDİM.TEBRİKLER SANADA.

günaydın kızlar maşallah hepiniz çok güzel vermişsiniz tebrik ediyorum sizi. Bende 66,60 yani -400 gr vermişim buna şükür sonunda 66 rakamları gördüm. Altın kızlar durmak yok yola devam :))))
OO CANIM VALLA SANADA BRAVO SENDE ÇOK İYİ GİDİYORSUN.KESİNLİKLE DURMAK YOK .DEVAM EDCEZ

KIZLAR 66 OLURSAM VERDİĞİME İNANIRIM DEMİŞTIM TA RAMAZAN BASINDA.Kİ OZMANDAN BERİ ORTALAMA 4.5 KİLO VERDİM.HALA KENDİMİ ÇOK KİLOLU GÖRÜYORUM.BEL GÖBEK KISMIMDA SIKINTI VAR. DOĞUMDAN SONRA GÖBEK KALDI.YANİ ENAZ 4. 5 DAHA VERİP 62 İLE NORMALLEŞMEK.FAZLA ZAYIF DEĞİL AMA FİT BİR GÖRÜNÜME KAVUŞABİLMEK.SİZİN AMACINIZ KAÇ KİLO DAHA VERMEK

X