ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

çok doğru soylüyorsun. ilk hamileliğimde 67 kiloyla hamile kaldım yani şuanki kilomla 111 kilo aldım toplamda ama sonra emzirme falan derken 80 gördüm dogumdan sonra7 76 düştüm sonrası zor gidiyor ama o yüzden ne kadar zayıf olursak o kadar kolaylık bizim için.
ben nasip olursa bi daha hamile kalırsam maksımum 15 kğ almayı dusunuyorum.bende 20 kg almıştım.84 le girdim doğuma. 2,5 seneyi geçtim hala eskiye dönemedim. helede gençkızlığıma göre şuan hala 10 kg fazlam var :)

ŞİMDİ HAMİLESİNYA İLK 3 AY ZATEN BEBEK ANNENİN DEPOLARINI KULLANIYOR. İLERLEYEN AYLARDA DA GÜN İÇİNDE ALMAN GEREKEN VİTAMİNİ PROTEİNİ ALIP KAROBHİDRATINI SINIRLI TÜKETİRSEN HAMİLELİKTE 10 YADA 13 KİLO ALIRSIN. DOĞUMDAN SONRADA 8 İLE 10 KG ZATEN GİDİYOR HEMEN.GERİYE KALANLADA UGRASMAK KOLAY OLUR
Öyle yapmayı düşünüyorum ablacım çok abartmadan tadımlık yiyeceğiz artık :)

Günaydın 87.4 ile güne uyandım dünü de düzeltmiş oldum böylece :KK52:

Ühü ühüü :KK43:(
İştahım olmamasına, aşırı yiyemememe rağmen, 74,2 den 75,7 ye çıkmışım. Hemde üç dört günde. Nasıl olur bana bi akıl verin :KK43: sadece kahvaltıda ekmek yiyorm oda çok az doktor yemen lazım dedi. Sanırım dün gece canm çekti çiğ köfte ile çerez yedim gece 1 de ondan olabilir mii? Bana bi moraal :KK43: daha çok var 3 aya benim 76 ya çıkmamam lazımm :KK43:

Ühü ühüü :KK43:(
İştahım olmamasına, aşırı yiyemememe rağmen, 74,2 den 75,7 ye çıkmışım. Hemde üç dört günde. Nasıl olur bana bi akıl verin :KK43: sadece kahvaltıda ekmek yiyorm oda çok az doktor yemen lazım dedi. Sanırım dün gece canm çekti çiğ köfte ile çerez yedim gece 1 de ondan olabilir mii? Bana bi moraal :KK43: daha çok var 3 aya benim 76 ya çıkmamam lazımm :KK43:
canım hamilelikte ödem olmazsa olmazlardandır.başladı demekki seninde.yapacak birşey yok. çok kasma kendini

günaydın kızlarrrr.mutlu bir hafta dilerim.haftasonu kayınvalidemlerdeydım.o güzel yemeklerinden yedim.kaçırdıgım aksam cuma akşamıydı.inanılmaz yedım.sonraki günlerde telafi için azalttım yemeyi.bu sabah bi tartıldım +1200 gram.yuhhh dedim.mümkün değil yani.bakalım cumaya kadar gecen haftadan -500 gram inmem lazım.sabah kücük bir pugaca yedim.toparlayacam insallah kendimi bi an önce

GÜNAYDIN KIZLAR, HAFTASONU MALESEF kaçırıyoruz bugünlerde bende şişkinlik fazla midemde agrıyor neden bilmiyorum

kızlar haftasonu cuma akşamı dışında kaçırdığım gün olmadı.durup dururken +400 oldum.sabah tartıldım. 2 günlüğüne evimden çıksam hemen artarak geliyorum.ödem desem oda yok şuan.dün sabah poğaca aldıjm.öglen yemedim patatslibi yemek vardı onu ekmeksiz yedim.neyse cumaya kadar inerim inşallah.yılmak yok

kızlar haftasonu cuma akşamı dışında kaçırdığım gün olmadı.durup dururken +400 oldum.sabah tartıldım. 2 günlüğüne evimden çıksam hemen artarak geliyorum.ödem desem oda yok şuan.dün sabah poğaca aldıjm.öglen yemedim patatslibi yemek vardı onu ekmeksiz yedim.neyse cumaya kadar inerim inşallah.yılmak yok
bende aldım bu hafta birde sinirliyim nedense yiyorum

bende aldım bu hafta birde sinirliyim nedense yiyorum
BEN YEMİYORUM , YERSEK EMEKLER BOŞA GİDER SABIR ETMEMİZ LAZIM.3 GÜN İÇİNDE SADECE 1 ÖGÜN KAÇIRDIM DİYE FATURASI BU KEZ BÜYÜK OLDU.CUMA YAKLAŞTI HALA ARTIDAYIM.AMA DÜNDEN BERİDİR COK COK DİKKAT EDİYORUM.CUMAYA EKSİYLE İNECEĞİM.GEÇİCİ Bİ ARTI OLDUGUNA İNANALIM YETERKİ

Slm kızlar ben akşam yemeklerini biraz erkene çektim bi de böyle deniyim dedim :)
Regl yaklaşıyor inş cuma tartıya yansımaz :KK66:

günaydın kızlar bence veririz ben iyice sıkılıyorum bu hafta kendimi. haftasonunun acısı çıkıyor

günaydın kızlar bence veririz ben iyice sıkılıyorum bu hafta kendimi. haftasonunun acısı çıkıyor
Canim ya ben bi cuma aksami kacirdim.diger 2 gun kahvalti bile cok hafif yaptim ogunlerimi ekmeksiz yaptim abartmadan.hala 3 gundur fazla kilom var.nasil aldim hayret ediyorum valla.3 gundur yemem asiri dustu yok hala cumaya gore artidayim.gecen haftaki cuma olsam yine iyi

X