Eşiniz Ne Diyor?

benim kocam da bişey demiyor. hatta hoşuna bile gidiyor. kendisi gece çalıştığı için burada vakit geçirmem onu mutlu ediyor..

benim canim kocacimda hic birsey demez aksine iyi vakit gecirdigimi bildigi icinde sevinirŞeniz,zaten fazla arkadasim yok ama burada sizler varsiniz iyiki uye olmusum cok mutluyum:dance::enbuyukkk:

Benim kocam KK'yı çok seviyor valla..:teytey:
Burada kendimi iyi hissettiğim için seviyor.
Hatta KK buluşmalarına gitmemi en çok destek olan kişi yine kocamdır.
Ben mutlu olunca o benden daha çok mutlu olur.:asigim:

aynen benim eşimde öyle düşünüyor fakat geceleri uykusuz kalıp buraya takılmamdan şikayetci saglıgıma dikkat etmediğimi düşünüyor...

aaahhhh ahhhhhh aynen ama bende şikayetciyim kendimden sabah çocuk okula gidecek yavvvvkafamçokkarıştıne olcek benim bu halim.senağlama

benim esimde birsey demiyor,ne diyebilirki,,bir arkadasin yazdigi gibi kotu birseymi yapiyoruz birseyler desin,kadin kadina sohbet ediyoruz baska kadinlar disarlarda barlarda,bizde guzel guzel evimizde pcnin basinda k,kdayizz,,

Dalıp ta oyunumu unutma diyor:) O'nun online bir oyunu var da..onu takip ediyorum:)..Bilgisayarı ortak kullanırız,acil işi olduğunda 'Hatun bana biraz müsaade etsene' diyor,kalkıyorum..Sonra işi bitince 'Gel canım,otur' diyor..Senin sayfanı kapatıyım mı diyor eğer oturmayacaksam..Böyle..yani karşı değil..Ama işte buluşmalara izin vermiyor :KK43:

benimki orda erkeklerde vardir deyip duruyor. bende o evdeyken girmiyorum pek. yok bu kadinlarin sitesi diyorum. sevmiyor kk yi belli. :asigim:

benim nişanlımda burada erkeklerin olabileceğini söylüyor arada onlarlada (erkeklerlede) muhattab oluyosun ama neyse diyor burda olmama o kadar karşı çıkmıyor ama buluşmalara göndermiyor git diyor ama öyle bir git diyorki sanki hele bi git bakalım nolucak şeklinde

hec karismaz bu konuda,oda artik beni nickimle cagiriyo evde:roflol:
en kötü günlerimde buldum burayi ve bana ilac gibi geldi cok seyler kazandim burda...:enbuyukkk:
dün ilkdefa kk nin güvenli oldugunu söyledi arkadaslara. gönül rahatligiyla girebilirmisimtatlicadiarzu(sanki üye olurken sordumya)
sadece kk da cok vakit gecirdigimden sikayetci, bir gün konu acarsam, bir derdim bölümüne kesin dayak yemis, yada kavga etmis olacagim kkdan dolayi:roflol:

benimki bir ara yinemi oradasin demeye baslamisti...:eek:klava:
bende dedimki KK den baska biryere baktigim yok:1hug:simdi orasi benim yerim....:1hug:
artik birsey demiyor...:1hug::dance:ama o evdeyken fazla basinda oturursam hadikalk artik haberleri izliyelim netten diyorjeyyar:eek:klava:
öyle kaldiriyor beni.....:mymeka:
cünkü ona baska firsat kalmiyor benden :1hug:

Böyle bir kulübe üye olduğumdan bile haberi yok.
Çünkü evmizde internet yok:çok üzgünüm:
Yanlız burada okuduğum bazı konuları eşimle paylaşıyorum bu kadar şeyi nerden biliyorsun diyoryerimseniben:icecream:

tabiki de biliyor hem KK ya üye olmamı eşim istedi. şimdi evde bişey olsa hadi KKya sor bakalım ne diyecekler diyor... onunda kendine göre üye olduğu forumlar var... ne var ki bunda...

İlk üye olduğumda şaşırmıştı çünkü,tanımadığım insanlarla sohbet etmek bana saçma gelirdi.Aslında hala öyle geliyor ama ben sanki buradaki arkadaşları tanıyor gibi rahatım:)) Akşam eve geldiğinde eğer neşeliysem onunda hoşuna gidiyor ,eğer kk daki birilerine kızmışsam boşver muhatap olma diyor :roflol::roflol: beni teselli ediyor.Akşamları eğer çok uzun süre kalmışsam, sabırla bekleyip,sonra yetmedimi daha diyor aşkım :asigim: Ben kalkar kalkmaz kendisi geçip işlerini hallediyor:))Buluşma olayına pek sıcak bakmadığını hissediyorum . Ama kararımı verdiğim an sen bilirsin diyeceğini biliyorum. :enbuyukkk:

hem iş yerinden hem evden giriyorum eşim ilk başta ses çıkarmadı sonra bilgisayarın başında fazla oturuyorum diye kızmaya başladı sağlığın bozulacak diyor ondanmı yoksa ders çalışmaya fazla vakit kalmagığı içinmi bilemiyorum napayım bu kulüp hislerime tercuman oluyor seviyorum burda vakit geçirmeyi ama onuda ikna ettim sonunda sırnaşık şeydayanamadı benim inadıma gerçi derslerinden geri kalıyor biraz ama olsun ben rahatlıyorum ya:dilcikar: bide başında sürekli :eek:klava::roflol:dır dır edecek biri olmayınca oda rahatlıyordur herhalde

Eşim sıkıldığımı anlayınca evin içinde hadi sen KKyı ziyaret et bakalım diyor. onunla ben eşimle çok ilgileniyorum ama buraya gelince onunla çok ilgilenmediğim için KK yı çok seviyor.

benim eşimde hiçbişiy demez çünki ne kadar kaliteli bir site olduğunu gördü akşamları oda biraz kınıght onlin oynar baktıki tek bilgisayar olmuyor sağ olsun bana da bi diz üstü bilgisayar aldı akşamları beraber oturuyoruz hem muhabbet ediyoruz hem pc deyiz bazen soruyor ne olmuş arkadaşlarından kötü haber felan varmı diye bazen öyle dalıyorum ki okurken yaa felan diyorum hemen kime ne olmuş diye soruyor bende sen oyununa baksana diyorum:kahve:

süpersiniz kızlarrr...:içelim::teytey::dance::hooray::enbuyukkk:a.s.

Bazı konuları ona okutuyorum zorla , biz kadınları biraz anlasın diye ama nerdeee..
Bu başlığı da okuttum akşam verilen cevaplardan bir kaçını okudum.
Bana ''Sen ne cevap yazdın'' diye soruyor.
Ben yazmıyorum hayatım okuyorum dedim :p
Bizi mi çekiştiriyosunuz , kayınvaliden mi yakınıyorsun der mer hiç uğraşamam.

Geçenlerde de bir aldatılma olayını okuttum bir derdim var bölümünden , sonra ondan çıkardım acısını başladım söylenmeye ; siz erkekler zaten aynısınız , pissiniz , iki yüzlüsünüz , sizin yüzünüzden neler çekiyoruz demeye. Bizimki başladı ''Haydaa ben ne yaptım şimdi ya , benim suçum ne ? '' demeye. Dedim ki ; şimdi yorum yazıcam bu arkadaşa , git kocanı yak dicem. Bizimki bir telaşlandı ''Dur sakın yazma öyle şeyler , kocasının öldürür senin yüzünden , delirdin mi '' demeye . Hahahah bu erkekler çok saf yaaa , canım benim.

Hiç işimiz yok bir de katil olucaz onlar için , güliyim bari :KK70:

X