Eşiniz Ne Diyor?

kesinlikle çok karşı!!!

.......
hiç nedesin ki:) haberi bile yok belki de :)

genelde işyerinde girdiğimden pek fazla farkında değil açıkcası.

eve zaten geç gidiyorum ve işim bitmiyor pek fazla vakit bulamıyorum.anca hafta sonu en fazla 1 saat girebiliyorum.

kadınlara ait bir yer olduğu için birşey demez zaten ama erkekler olsa kesin istemez.

BENİMKİ ÇÖZEMEDİ DAHA NE YAZIYON SEN HABİRE ORAYA DİYO..:sm_cool:

Benim kocam KK'yı çok seviyor valla..:teytey:
Burada kendimi iyi hissettiğim için seviyor.
Hatta KK buluşmalarına gitmemi en çok destek olan kişi yine kocamdır.
Ben mutlu olunca o benden daha çok mutlu olur.:asigim:

erkekler genelde pc başına geçince oyun oynuyorlar o yüzden tuhafına gidiyordur canım

Benim kocam KK'yı çok seviyor valla..:teytey:
Burada kendimi iyi hissettiğim için seviyor.
Hatta KK buluşmalarına gitmemi en çok destek olan kişi yine kocamdır.
Ben mutlu olunca o benden daha çok mutlu olur.:asigim:

NE ŞANSLISIN CANIM:nazar:ALLAH MUTLULUĞUNU DAİM ETSİN.:nazar:

vallaha eşimin hakkını yemiyim hiç bişe demiyo hatta bazen pc nin başında durdumu çık diyorum ona k.k gircem diyorum oda paşa paşa kalkıyo...

Benim kocam da dışarı çıkmak istediğinde kadınlar kulübünden seni özlemişler hayatım diyor öyle gidiyor.:asigim:
O evdeyken rahat giremiyorum işime de geliyor onun çıkması.Bizim aldığımız karar evde birbirimiz varken internete girmememiz yönündeydi.Girdiğim zamanlarda da ya uyuyordur yorgun geldiği için,ya da arkadaşları okeye dördüncü arıyordur ondan çıkmıştır.
Ama içeriğe bir baktı ilk gördüğünde;iyi güzelmiş dedi
:nazar::nazar:

Benim KK'dan,içinde ki dostluklardan başka neyim var ki?

Gurbetteyim,annem yok,bacım yok,eski arkadaşlarım yok..Biraz da ev kuşuyum,gerçi hoş dışarı kuşu olsam el kadar ilçede nereyi gezecem.Bir kaç aile dostumuz var,onlarla da akşam sabah beraber olacak değiliz tabi ki:)

Eşimde biliyor bu yalnızlığımı KK dedim mi akan sular duruyor..Asla ses etmez,bilakis iyi vakit geçirdiğimi bildiğinden mutlu bile olur.
İki tane pc var,eskisinde o,yenisinde ben:))
Eee o kadar olsun canım..

benim eşimin çok hoşuna gidiyor burda takılmam ilk benim burda takıldığımı fark edince kullanıcı girişi yapmadan konuları incelemiş ve çok hoşuna gitmiiş içindeki konular şimd takıldığımı gördüğü zamanlarda bak gülüm bu site güzel bir siteye benziyor sen budan bilmediğin bir çok şeyi öğrenebilirsin diyor bence doğru da söylüyor çünkü bu siteden çok güzel şeyler öğrendim ben yerimseniben

benim esim de normalde birsey demiyor ama ilk hamile kaldigim da sanirim gebelik bolumunu okumayi azicik abartmisim. birsuru kotu ihtimali siralayinca (dusuk, dis gebelik vs.) sen onlari okuyup bosu bosuna kendini uzuyorsun, okuma artik diye kizmisti. uzulmeme dayanamaz sag olsun :asigim: simdilik evham yapmiyorum. her gordugunde yine acmissin seninkileri diye takiliyor. sorun yok yani :enbuyukkk:

Benim esimde genelikle birsey demiyor yanliz tabiri cok komik kadinlar kulübü degil de ne oldu yine cadilar kulübünemi giriyorsun diyor:roflol:

Feminist kari kimbilir orda ne seytanliklar ögreniyorsundur diyor:roflol:

güzel bir site girmeye devam et diyor ama çok kalınca yeter artık başka yerlerede bak diyor
ben tiryaki haline geldiğim için ::))))))

X