Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Ortadan yemeyelim demiyorumki ben. ortadaki şeyden yerken eliyle değil çatalıyla alsın diyorum.
Siz hiç o işe girmeyin dışarda olduğu gibi serpme kahvaltı hazırlayın herkesin kendi tabağına beş zeytin az peynir domates bilmem ne porsiyonluk koyun verin ortadan yemesin Allah korusun hasta olacaksınız böyle giderse

Bu herifle kim beraber olur ki? O senin gibi bir kadın bulduğu için allaha hergün şükretmeli. Bu herif cidden sorunlu , çok enteresan. Bir garip oldum burdan.

Yapmayın kendinize bunu ya. Bırakın şu herifi.

Durumunuz gerçek çok zor. Bir yandan da eşiniz adına üzüldüm çünkü üst seviyede pis yaşamasına rağmen bunun farkında değil. üşenmenin ötesinde, bizim gibi düşünemiyor ve bunun çok ciddi psikolojik sebepleri olmalı.

Bekarken daha iyiymiş. en azından siz ne kadar pis olduğunu fark edememissiniz. demek ki istediğinde temiz olabiliyor .

Cinsel anlamda bir psikologla görüşmesi şart. psikoloji okumadım ama pis olmasıyla cinsel sorunlarının bağlantılı olma ihtimalini düşündüm. Artık cinsellik istemiyorum demişsiniz ama o da olmadan olmaz. Gençliğinize yazık. her şey dengede lazım.

Eğer hislerinizi açıkça anlatırsanız ve yardım almasının ne kadar önemli olduğunu hissettirirseniz kabul edebilir gibi çünkü daha önceleri sizin sözünüzü yarım da olsa dinlemiş.

Bu konuşmadan sonra siz elinizden geleni yapmış olacaksınız. evliliginizin sürmesi aslında eşinize bağlı.

Ortadan yemeyelim demiyorumki ben. ortadaki şeyden yerken eliyle değil çatalıyla alsın diyorum.
Kayinvalidemleri yillardir tanirim.o da uzun hikaye:)
Yemek hazirlamistim bir iki kere yardım yani.iki tane büyuk salata yaptım,maşaları koydum.herkese ayrı tabak ta koydum.kalabalıkti sofra.hiççç millet başladı çatalını daldırmaya.yemedim tabi.
O günden sonra herşeyin yanına tabak servis kaşığı maşası koyar oldular.aslında iyi insanlar ama böyle yetişmişler alışmışlar.seninkinin ailesi Anadoluda yazmışsın köydeler mi?

Eşiniz size kötülük yapmıyor diyorsunuz ama bence yapıyor. Sizi hiç önemsemiyor , emeğinize saygı duymuyor , pis şeyler yapıyor , cinsel açıdan tatmin etmeyi de hiç önemsemiyor. Gayet saygısız bir insan ve kötü bir koca.

İnsanları rahatsız etmemek için de temizliğimize özen gösteririz. Saygısızlık bu.

Evet köyde. Ben ortadaki seyden eliyle yemesin diyorum catalla yesin. Eliyle yiyecekse kendi tabagina alsin kendi tabagindan eliyle yesin. Yanlis anladiniz beni

Güzel söylüyorsunuz da ben bulaşıkları halledeyimde Sende çocuğu yıka uyku saati geçiyor diyorum hiç umursamıyor o bulaşıkta bana bakıyor çocukların temizliği bakımı da halbu ki bana göre babası yıkasa daha uygun olur ama ya az şampuan sürer ya sıcak su ile çocuğu bağırtır :) yada her yer su olur en iyisi ben yapayım diyorsun .bide çok basit bi
Cümle değil mi çıkardığın çorabını kirli sepetine at !! Uygulamıyor maalesef

Biraz sabredicem uyarmaya devam edicem. Bu süre zarfinda para biriktiricem. Duzelmiyosa acicam bosanma davasini. Hayatta hicbisey benden daha onemli degil neden beni onemsemeyen insana vakit harcayayimki.. bana saygi duymuyor duysa bunlari yapmazdi.. bendede sevgi kalmadi saygimi zor koruyorum

Evet köyde. Ben ortadaki seyden eliyle yemesin diyorum catalla yesin. Eliyle yiyecekse kendi tabagina alsin kendi tabagindan eliyle yesin. Yanlis anladiniz beni

sen ona bile razısın ne kötü aslında..
ben ortadaki şeye çatal sürülmesine de ifrit olurum..
aynı yukarda yazan arkadaş gibi kv de kahvaltı edemem mesela .. yemektede salata vs varsa kendi salatamı ayrı yaparım.. bahanemde sirke sevmememdir :))

Sizin yaptiginiz en dogru olanı. Ben ortadakinden catalla alindgi zaman tiksinmiyorum aslinda ondada dikkatli olmam gerek sizin gibi. Ama esim ortadaki peynire zeytine eliyle dalınca zeytini peyniri oldugu gibi çöpe bosaltiyorum malesef

işte onu yapmayın kalsın çıkardığı yerde.. biliyor ki nasılsa yapacaksınız..
dün eşim çamaşır sepetinin kapağını açmadan çıkartıp üstüne koymuş kirlisini .. hemen çağırdım çok mu zor içine koymak dedim çocuklara öğretmeye çalışırken birde sana mı öğreticem bu saatten sonra dedim.. ha benim içinde zor değildi açıp içine koymak ama onu ben koysaydım yine aynı manzarayla karşılaşacaktım..

Bende geçen dedimki kirli sepetine at kirlilerini camasir yikiyorum sonra bana sepete atmadigin kiyafeti nerde yikandinmi diye soruyorsun dedim. oda bana dediki sej kirlilerimi alsan atsan nolur yani ne var bunda cok mu zor dedi?!! hic kusura bakma yapamam orda kirli sepeti neden var bide senin kirlilerinimi topliycam dedim

konu sahibesi aslında çoğumuz öğrettik bazı şeyleri hatta gördüğün gibi hala da eğitim devam ediyor :)
çocuk gibi sürekli sürekli söyle işlerine geldiği gibi davranmak içlerinde var bunların..

bak ben kaç senelik evliyim yine de uyarmak gerekiyor bazen..
siz doğru yapıyorsunuz böyle böyle alışacaktır inşallah..
alışmışlar analarının evinde peşlerinin toplanmasına..

Ben soyleye soyleye haftada 1 degil 2 gunde bi duş almaya alistirdim ama bana duş almis gibi gorunmek icin duşa giriyor sampuan kullanmiyor. 1 aydir sampuan kutusunda kalan minicik sampuani bitiremedi duştan çıkıyor saclari yag kokuyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…