Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Diş ipi kısmında film koptu bende ipide yeseymiş.
Söz konusu olan şey tembellik ama bununda sebebi sanki hiçbişeyden mutlu olmuyor olması. Gelecek yaz görüştüğünüz evli çiftler varsa beraber bi tatil ayarlayın insamlarla tatil gib bir ortamda etkileşim içinde olunca belki anlar tembellik ettiğini.
Ya da güvendiğiniz titiz erkek arkadaşları varsa onlarla vakit geçirsin biraz belki utanır. Anlaşılan oki sizin yemeklere falan laf etme sebebide bu. Siz onu eleştirince oda sizi eleştirecek bişeyler uyduruyor.

Ayy evett!!! kesinlikle!!! Altta kalmamak adına benim yemeklerime laf soyluyor!!! Hic aklima gelmemisti! Resmen kısasa kısas yapiyor

Bende beyaz sabunla dakikalarca keselenirim 2-3 kere saçımı şampuanlarım eşimse hemen banyosunu yapar çıkar bir kaç kere ne çabuk çıkıyorsun ya falan dedim. Saçında yağ olmaz ama benim pimpirikliliğim tutuyor işte. Ayıp olacak ama birkaç kere gözümle görmek için eşimi ben sürttüm ve istediğim şeyi gösterdim. Klozet konusunda aynı dertten muzdaribiz sifonu çekmeyi unutuyor ve ben de fark ettim ki eskisi kadar temiz değil. Eskiden evin bütün işini bitirmek zorunda değiliz derdi şimdi evin bütün işini bitirmek zorunda değilsin birazını da sonraya bırak canına yazık diyor.. Zaman geçtikçe daha çok salıyorlar herhalde ama işleri yoğun olduğu için bu aralar çok yorgun bir şey demiyorum fakat iş yoğunluğu geçsin tekrar tekrar rahatsız olduğum şeyleri söyleyeceğim küsmek sorun değil barışılır ama alışırsa alışkanlıkların değişmesi çok zor oluyor. Yaptığım yemeklere bir şey diyemiyor çünkü elimden bu kadar geliyor ve eskiden erkekler evin bütün işleri ile ilgilenirdi babamın eve tamirci çağırdığını hiç hatırlamıyorum ama şimdikiler okudukları için elektrik su tamiratından anlamıyorlar benim eksiğim varsa onun da eksiği var :) Annesi ile karşılaştırması hoş değil, kaynanam eşime yemek yapamazsa dışarıdan yersiniz, ev içindeki şeyleri kendiniz halledin sonuçta kız okumuş bütün yemekleri bilmek zorunda değil yavaş yavaş öğrenir dedi ben de ondan cesaret alarak birkaç kere beğenmiyorsan çağır anneni yapsın dedim bir daha lafı bile olmadı.Cinsellik konusunda da sabır diliyorum ama ceza olarak uzun zaman yapmazsanız eşşek değilse sebebini anlar...

Bende titizliğinden şikayetçiyim demekki farklı farklı bunlar eve gelip yaptığı ilk iş tv ünitesinde toz var mı diye parmağını sürer mi bi erkek:) Allahtan bende titizim evim sonuçta burası ama en ufak bişeyide hemen görür. Günde 2 gömlek değişir. Sabah akşam evde bile olsa saçına fönünü çeker. Böyleside dert oluyor merak etmeyin. Ortası yok sanırım. Yavaş yavaş ittire ittire olması gerektiği gibi olacak inşallah

İnsan suyun altına girmişken şampuanını da sürer çıkar yani en fazla 15 dk alır bu .
Bence çekilecek tarafı yok eşinin midem bulandı gerçekten .
Sen nasıl dayanmışsın bilmiyorum .

Tiksiniyorum cok sogudum. O duzelse bile ben nasil eski halima dönerim bilemiyorum

Bence hiçbir şey çare etmezse, son çare olarak ilk mesajınızın çıktısını alın. Eşinize verin. "Tüm bunları kısa süre içinde düzeltmezsen senden boşanmayı, boşanma dilekçesine sebep olarak bunları yazmayı düşünüyorum. Neden boşandığımızı soran herkese de cinsellik kısmını biraz düzenledikten sonra bu çıktıyı göstereceğim" deyin. O kendini düzeltsin, sonra siz duruma göre bakarsınız.

Surekli bi insani uyarmak kadar kotu bisey yok helede temizlik konusun da sende artik tersleyerek soyle tatli dilden anlamiyor demek. Sex konusuna gelince en zoruda o hic yaklasmasa daha iyidir.

Bazı yorum yapanlar da gerçekten ateşe körükle gitmek ve nispet yapar gibi hareketler yapmaktan hiç çekinmiyor konu sahibini daha da üzüyorsunuz ! Öncelikle çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun. ben de korktum bi an sevgilim şuam bile aşırıı temiz titiz değil gerçi ben de değilim ama anlattığnz gibi çok iyi bi insan hiç bi kötülüğü yok böyle olunca insan bazen nankörlük yaptığını dşünüyor içkisi küfürü aldatması olsa daha mı iyiydi diye ama sizinki o durumu da geçmiş çünkü mutlu değilsinz.ve arkada katılıyorum okurken benimde direk aklımdan bu geçmişti yemeklerinizi sizi eleştirmiş olmak için eleştiriyor demekki rencide oluyor neden hala devam ediyor peki bu duruma. Belkide işin ciddiyetini farkında değil lütfen tamamen boşanma kararı almadan önce onunla güzel bi şekilde konuşun küslük sorun değil barışırsınız bi hafta gücenir konuşmaz belki ama düştüğü durumu görünce bişeyler yapmak ister. yeniden temiz bi sayfa açmak için (hem cinsellik hem de temizlik konusunda ) onunla çok ciddi bi şekilde konuşun ciddiyeti farkına varsın yine umyrsamazsa o zaman beni sevmiyor kaybetmekten korkmuyor vs diye düşünebilirsinz. Eğer olurda düzelirse inşallah o zaman hiç bi kötü özelliği kalmayacak iyiki çabalamışım diceksiniz bence. O kendini böyle kabul ettirmeye çalışıyor sanırım biraz gamsızlık var ama işin ciddiye bindiğini görünce harekete gecicektir.evet keşke kendi için yapsa ama herkes bir değil maalesef kendine saygısından temizlğini düzgün yapan erkeğin de başka kötü yanları olabilir o yüzden kmseyle kkyaslayıp üzülmeyin önemli olan düzeltmeye çalışması çaba göstermesi. Duşa girmekle başladıysa az daha dişinii sıkarsanız sizden görerek öğrenir alışır diye dşünüyorum ben umarım böyle olur

Bunuda denemektr fayda var.. Yanlislikla yolunuj bu siteye düşmesini benim yazdiklarimi ve yorumları okumasini cok isterdim onun..

doğuma 1 gün kalmış diyor kız KK'da doğurcan anam. :)

Geçen bana herseyime karisiyorsun annem gibisin nasil davrancagimi sasirdim falan diye soylendi. Ben boyleyim niye beni degistirmeye calisiyosun dedi

Bence de sert bir dille uyarmalısın. Ya bende evde temizlik yapmasaydım ne olurdu diye bi sor ona ne hale gelirdik.

Bence de sert bir dille uyarmalısın. Ya bende evde temizlik yapmasaydım ne olurdu diye bi sor ona ne hale gelirdik.
Evin temizligine duzenine dikkat ederim hep. Oda bana derki amaaan bosver temizleme ugrasma bu kadar... Nasil olsa baskasinin pisligi degil bizim pisligimiz der bana!!!

Sizin sözünüzle bir değişiğim gösterdiği falan yok. Böyle de değişmeyecek. Göstermelik bir şeyler yapıyor yalnızca şampuansız duş gibi. Ortada değişen değil daha beter olan şeyler var. Ruh sağlığınız , evliliğiniz , mideniz...

Bu sorun bence psikolojik bir rahatsızlık.Normal değil ,bizim gibi bakamıyor bu duruma. Cinsellik konusu da gerçekten çok garip. İlk defa bir erkeğin böyle olduğunu duydum.

Böyle sürekli ''şunu şöyle yap, bunu yap'' demekle olmayacak. Annem de bazı konularda bana baskı uyğuladıkça benim yapasım gelmez mesela. Bu gidişle sizden de nefret edecek.

Tabi psikolojik destek alması için de bu durumun normal olmadığını kabul etmesi lazım. Sizin iteklemenizle gider mi bilmiyorum gider de fayda görmeye çalışır mı? Bence bunu yapmaya çalışın sonra boşanabilirsiniz. Onu tekrar sever misiniz bilmem. İsterseniz para biriktirmeyi bekleyin sadece. Siz bilirsiniz.

Lafla yürümeyecek bu iş ama.

Evin temizligine duzenine dikkat ederim hep. Oda bana derki amaaan bosver temizleme ugrasma bu kadar... Nasil olsa baskasinin pisligi degil bizim pisligimiz der bana!!!
Pisliğin tanıdığı yabancısımı olur Allah aşkına. Ben ünideyken sevgilimin erkek arkadaşı da çok pisti. odada ne ararsan var her taraf sigara külü izmariti. bi keresinde sevgilim ona eğer bu şekilde pisliğine devam edersen seni evden atıcam demişti. o da düzelme göstermişti sonradan. arada gidiyordum onlara bi pislik o zaman görmüştüm hayatımda o kadar iğrenc bir duygu ki seni düşünemiyorum bile kocan sonuçta. Trt belgeselde izlemiştim böyle pis olanlara temiz insanlar yardım ediyor. Sende 1 günlüğüne ondan temiz olmasını iste. çok güzel duş almasını falan belki farkını görür. toplum tarafından da saygı duyulur. kimse pis birine saygı duymaz gören seni bile kötüler valla derler karısı da pistir bunun diye.

Kötü bir evlilik. Düzeltmeye çalışan bir eş de yok. Sadece idare edip geçiştiriyor. Bence soğumakta haklısın

Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın. Ben belli bi süre daha güzel bi dille uyarmaya devam edicem baktım düzelme olmuyo ilk mesajimda rahatsiz oldugum herseyi açık açık soyleyip çok mucadele verdigimi artik sogudugumu ve bosanmak istedigimi soyleyecegim. Duzelicegine inanmiyorum duzelse bile benim ona eskisi gibi olabilcegimi dusunmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…