Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

eşiniz kayserilimi ?

Sampuan kandırmacasını nasıl bi sekilde soylemeliyim nasil bi cümle kurmalıyım? Cunku geçenlerde bana herseyi guzellikle soyleyip uyardigim halde annem gibi herseyime laf soyluyosun evde rahat degilim falan dedi..
Ben aklına değil de duygularına hitap eden bi konuşma yapardım sanırım.
Senden temiz olmanı istemiştim ama sen beni kandırmayı seçtin.. Sana olan hislerimin senin için hiç mi önemi yok? Benim için çaba sarfetmiyosun, beni tatmin etmiyosun söylesene niye tutuniyim ben sana? Sevilmediğimi hissetmezsem nasıl devam ediyim eskisi gibi?
Böyle şeyler yani. Üzgün ama gururlu ve güçlü.

Temizlik benim için ultra ultra önemli bir konu.
Aileden temizliği almamış, bu çok kötü.
Temiz biri olmaması, olmayacağı anlamına gelmiyor fakat uğraşmanız gerekecek bu konuda. Güzel bir dille usanmadan konuşacaksınız. İlişkiniz için zaman gerekiyor.

Cinsellik için ise tedavi olmalı. Kabul etmiyorsa işte o zaman sorun vardır demek.

Agzimda afedersin lokma vardi, midem kalkti yahu.. hijyen denen bisey yokki esinizde.. h'si bile yok.. bosanma sebebidir bakimsizlik evet ama size bosanin diyemem.. ama ben sogurum acikcasi.. temizlik benim icinde onemlidir..

bence bu suclayici bir dil, geri teper muhtemelen. daha cok ben dili kullanin. benim icin caba sarfetmiyorsun yerine ben yeterince ozendildigini hissetmiyorum gibi konusmali mesela. bi de benim fikrim sampuan isini yalanini ortaya cikarmis gibi yüzüne vurma. belli ki senin tepkinden cekindiginden boyle bir kandirmacaya giriyor zaten, daha cok cekinirse ne degisecek ki?

Ben de defalarca bağırdım cağırdım kokuyorsun neden yıkanmıyorsun nedir bu ısrarın diye.bıraksan öyle yaşayacak.yıkandıktan sonra kirlilerini giyiyordu tekrar düşün.tuvaletten sonra su sesi duymadım yıkamıyor musun ellerini sen dedim.bıraksam burnunu karıştıracak.dişlerini de fırcalamaz.peynire zeytine kendi catalını batırırdı.kafası yağlı.eylülde bir sene oldu evleneli.dilimde tüyler bitiyor.annesi eğitmemiş bu adamları,kendi hallerine bırakmış,ve kv.de burnunu karıştırır,koltukaltını sıvazlar falan evlerini ..k gotürür,oğlu ne olsun.armut dibine düşer

Ben boşanmayi dusunuyorum siz napmayi dusunuyorsunuz?

Karşına al aha böyle dümdük deki sen pasaklısın ben böyle olduğun sürece Senle devam edemeyeceğim !! Erkekler düz sistem öyle dolambaçlı biz dili suçlayıcı dil falan anlamıyorlar kafaları karışıyor sonra sen hatalı çıkıyorsun konu sonunda

Reactions: anu
Bunu diyenler de pis demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…