Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Yaaa ajahaha ay anlatım şekliniz çok tatlı ama ben inanın saçların yağlanmasının koku yaptığını bilmiyodum valla bilmiyodum yaa. nasıl kokar ki hayal edemiyorum...
Mesela saçlarını şampuanla yıkadığı zaman adamı övün erkekler bundan anlıyo bunu da kk dan öğrendim: gaz verin. koklayın saçını içinize çekin okşayın ona güzel duygular hissettirin yalandan da olsa abartarak dünyanın en yakışıklı en mis kokulu erkeğiymiş gibi davranın. pekiştireç görevi görsün bu.
Zeytin peyniri ben de kendi çatalımdan yerim bunu anlayamadım.
Diş ipi mevzusu ayyhhhh neyse dayanamicam yayayay:kusmuk:

Sen bize ona ulaşacağımız bi yol ver çok pasaklısın saçların bile kokuyor karın sana nasıl tahammül ediyor bilemiyorum ama gerçekten sıkıldım bu halinden Seninle çalışmak bi eziyet banyo yapmıyor Musun sen diye gizli isimsiz mail mesaj gibi bişiy yapalım en azından şuan burda okuyup midesi kalkan herkes hakediyor bunu :)))

Yaaa ajahaha ay anlatım şekliniz çok tatlı ama ben inanın saçların yağlanmasının koku yaptığını bilmiyodum valla bilmiyodum yaa. nasıl kokar ki hayal edemiyorum...
Mesela saçlarını şampuanla yıkadığı zaman adamı övün erkekler bundan anlıyo bunu da kk dan öğrendim: gaz verin. koklayın saçını içinize çekin okşayın ona güzel duygular hissettirin yalandan da olsa abartarak dünyanın en yakışıklı en mis kokulu erkeğiymiş gibi davranın. pekiştireç görevi görsün bu.
Şampuan görmüyormuş ki saç !zeytini fln tuvaletten çıktığı yıkamadığı elleri ile ortak tabaktan yiyormuş

Okuyunca kendi eşime şükür ettim birden. Benim eşim banyo yapsa, banyoyu temizler de çıkar, yemek yese, yediği tabağı lavobaya koyar, iç çamaşırlarını her gün değiştirir, ayrıca her gün de duş almadan yatmaz. Kiyafetlerine çok özen gösterir. Eski kiyafetlerini iş kiyafeti diye ayırır. Ve hep güzel giyinmeye çalışır. Parfümünü sıkınmadan, saçlarını düzeltmeden asla dışarı çıkmaz. Üstünde iğne ucu kadar bi toz olsa hemen "siler misin" der. Ayakkabıları temiz, arabası temiz, oturduğu kalktığı yer temiz olacak, yoksa ya o ortamı terk eder, ya da temizler. Hergün odaların havalanmasını ister, yemeğini bile böyle misafir'e hazırlar gibi hazırlayacaksın. Yani benim eşim o konularda sağolsun bana hiç eziyet çektirmez. Bi pantolonu 3 ay giyse üstünde tek bi leke bile göremezsin. Yani senin kocanın hallerini okuyunca "ŞÜKÜR" dedim. Kusura bakma ama ben senin yerinde olsam, geçinemezdim. O yüzden allah sana sabır versin valla, çok zor... :KK43:
Ballandıra ballandıra anlatmayaydınız eyiydi:deli:

Masadaki ortak kullanımda olan yiyeceklerin ayrı bir çatal veya kaşık ile tabağa alınması, ondan sonra kişisel çatal, bıçak ile yenmesi gerek. Yoksa ağzınıza soktuğunuz şeyi ortak kullanımdaki yiyeceğe değdirmiş oluyorsunuz. Siz bunu soruyorsunuz ancak konu sahibinin eşi çatal da kullanmıyormuş, direkt eliyle alıyormuş.

Konu sahibi, inanın cinselliğin ve günlük yaşamın bu kadar tiksindirici olduğu bir evliliğin yürümesi için 1 adet dahi sebep yok. Her gün iç çamaşırı mı değiştirilir demesine şaşırmıyorum artık, bu forumda duş konusunda 1 ay duş almadığını söyleyen insanlar gördüm. Ama böyle insanlardan boşanın, sosyal ortamlardan dışlayın. Yoksa bu toplum daha da iğrençleşecek, toplu taşıma araçları gaz odalarına dönecek.

Ben boşanmayi dusunuyorum siz napmayi dusunuyorsunuz?
Benim durumum tam konu açmalık aslinda:)40 yaşındayım ve bir bebeğim olsun diye evlendim.aşık değilim,sevmiyorum.çocuğu bile dişlerimi sikarak yaptim.öpemiyorum bile:KK43:
Iyi insan hem de çok iyi..merhametli,sessiz sakin,ekmeğinde..
Doğum yaptığımdan beri evi süpürür siler cay demler yanina kek borek koyar getirir.onca azarlamalarıma ses etmez.
Ama defalarca dememe rağmen yine odasından kirli topladım bugün,çarşafını nevresimini degistir derim degistirmez kolay kolay.yanimdan geçerken kokusunu alıyorum iyice tiksinti geliyor.hele geçen gün kızartma yapmış gibi koku geldi şaşırdım.ucuz diye tütün sarıp iciyor o da siniyor üstüne bi de parfum suruyor.diyorum niye parfum suruyorsun yıkanmadan?ter kokusu icin diyo.parfum ter kokusunu engellemez temiz tene surulur diyorum kime diyorum.
Ben zaten arkadaşım dostum gibi görüyorum artık hamilelik dogum derken ite kaka olan cinsellik te bitti.bilmiyorum nereye kadar sürecek?

Sen bize ona ulaşacağımız bi yol ver çok pasaklısın saçların bile kokuyor karın sana nasıl tahammül ediyor bilemiyorum ama gerçekten sıkıldım bu halinden Seninle çalışmak bi eziyet banyo yapmıyor Musun sen diye gizli isimsiz mail mesaj gibi bişiy yapalım en azından şuan burda okuyup midesi kalkan herkes hakediyor bunu :)))
Dışarıdan anlaşılmiyor zannımca.çoğu Türk erkeği böyle bence.

Masadaki ortak kullanımda olan yiyeceklerin ayrı bir çatal veya kaşık ile tabağa alınması, ondan sonra kişisel çatal, bıçak ile yenmesi gerek. Yoksa ağzınıza soktuğunuz şeyi ortak kullanımdaki yiyeceğe değdirmiş oluyorsunuz. Siz bunu soruyorsunuz ancak konu sahibinin eşi çatal da kullanmıyormuş, direkt eliyle alıyormuş.
Haklısınız ama mesela çekirdek aile ile birlikteyken biz ortak zeytin tabağından yeriz, yada domates salatalık ortadan yenir hiçbir zaman da tiksinmemişimdir o yüzden garipsemedim ama tabi ki sizin dediğiniz en sağlıklısı. zaten mesele bunu aşmış adam ellerini dahi yıkamıyomuş :bicak:

Benim durumum tam konu açmalık aslinda:)40 yaşındayım ve bir bebeğim olsun diye evlendim.aşık değilim,sevmiyorum.çocuğu bile dişlerimi sikarak yaptim.öpemiyorum bile:KK43:
Doğum yaptığımdan beri evi süpürür siler cay demler yanina kek borek koyar getirir.onca azarlamalarıma ses etmez.
Ama defalarca dememe rağmen yine odasından kirli topladım bugün,çarşafını nevresimini degistir derim degistirmez kolay kolay.yanimdan geçerken kokusunu alıyorum iyice tiksinti geliyor.hele geçen gün kızartma yapmış gibi koku geldi şaşırdım.ucuz diye tütün sarıp iciyor o da siniyor üstüne bi de parfum suruyor.diyorum niye parfum suruyorsun yıkanmadan?ter kokusu icin diyo.parfum ter kokusunu engellemez temiz tene surulur diyorum kime diyorum.
Ben zaten arkadaşım dostum gibi görüyorum artık hamilelik dogum derken ite kaka olan cinsellik te bitti.bilmiyorum nereye kadar sürecek?
Sadece bu kadar okuduğumsa sizinki biraz çocuk için evlilik olmuş Allah aşkına nevresim değişen erkek geldi dünyaya da biz mi görmedik şoktayım :KK43:((

Sadece bu kadar okuduğumsa sizinki biraz çocuk için evlilik olmuş Allah aşkına nevresim değişen erkek geldi dünyaya da biz mi görmedik şoktayım :KK43:((

Lütfen erkekleri nevresim değiştiremezmiş gibi gösteren böyle genellemeler yapmayın.

Eli kolu ve bilinci olan her canlı gibi erkekler de nevresim değiştirebilir, değiştiriyorlar da. Değiştirmeyenler de kocişine değiştirtmek istemeyen kadınlar yüzünden, veya kocasına zihinsel engelli muamelesi yapan kadınlar yüzünden değiştirmiyor. Veya işbölümünde onun görevi başkadır, o yüzden.

10 erkek tanıdıysam 8'i nevresim değiştiriyor. Buna aile üyelerim de dahil. Lütfen kötü örnekleri genellemeyin.

Sizin esinizde mi böyle. Ya bence altında yatan bi sebep olabilir psikolojik. Yetistirlme tarzida çok önemli tabi. Hadi etrafı dağıtır toplamaz vs de kişisel temizlik olmazsa olmaz.

Lütfen erkekleri nevresim değiştiremezmiş gibi gösteren böyle genellemeler yapmayın.

Eli kolu ve bilinci olan her canlı gibi erkekler de nevresim değiştirebilir, değiştiriyorlar da. Değiştirmeyenler de kocişine değiştirtmek istemeyen kadınlar yüzünden, veya kocasına zihinsel engelli muamelesi yapan kadınlar yüzünden değiştirmiyor. Veya işbölümünde onun görevi başkadır, o yüzden.

10 erkek tanıdıysam 8'i nevresim değiştiriyor. Buna aile üyelerim de dahil. Lütfen kötü örnekleri genellemeyin.
Bizimki değişmiyor diyeyim o zaman bende çevremde rastlamadım yaptırana bravo

Onumuzde boş kahvalti tabalarimiz duruyor ayrı ayrı. Ortadada peynir zeytin vs. var. Eşim ortada duran zeytinden peynirden eliyle alip yiyor. Ellerini yikamadigi icin tiksiniyorum. Bende diyorumki askim zeytini peyniri çatalla al elinle yemek istiyosan eger çatalla zeytini peyniri vs çatalla al kendi tabagina koy kendi tabagindan elinle ye diyorum. simdi anlayabildinizmi?

X