Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Bence hemen boşanma yani onu iyilestirebilirsin hasta gibi düşün.

Onu iyilestirmek senin elinde. Çünkü rahatsız olduğun konularda tamam diyor. Şampuan kullanmasada bi gelisme var suyun altına giriyor en azından. Mesela beraber duş almayi teklif etsen. Bosanmayin ya ben çok duygusalim malesef bu aralar bosaniyorum kimsenin yuvası yikilsin istemem

2 gunde bi beraber duş alsak cinsellik yasamak durumunda kalirim. Ve ben artik cinsellik yasamak istemiyorum

Anasından eğitim görmemiş öküzü kızcağız nasıl düzeltsin temizlik imandan gelir içinden gelmeyen birşeyi kadın napsa boş okurken nasıl rahatsız olduk birde yaşayanı düşünelim boşan demek çok zor evet ama düzelebileğini sanmıyorum

Planim şu. Ise giricem yakinda biraz kenara para koyucam eger bu vakitte bi duzelme gormessem esimde bosanicam. Olmuyo cunku ne kadar sabretsemde gelisme yok psikolojim bozuldu artik ona saygimi bozucam diye korkuyorum
hakkinda hayirlisi olsun...
gercekten cok zor bir durum..karsindakini kirmadan yapabilirsen ne mutlu sana..
ama adam illa kafama odunu indir diyor o baska

Anasından eğitim görmemiş öküzü kızcağız nasıl düzeltsin temizlik imandan gelir içinden gelmeyen birşeyi kadın napsa boş okurken nasıl rahatsız olduk birde yaşayanı düşünelim boşan demek çok zor evet ama düzelebileğini sanmıyorum

Belki düzelirdi

Ay bu ne sen ne yaşıyorsun böyle çok üzüldüm ama Böyle pis kokan birine nasıl tahrik oluyorsun anlamadım .aslında sen elinden gelen herşeyi deniyorsun vazgeçmemek boşanmamak adına umarım hüsranla bitmez ama çocuk falan düşünmeyin derim ben şuan için

Zaten kocam beni tahrik etmiyor. On sevismede kendi kendimi hazır hale getiriyorum elimle mecburen canim yanmasin diye

Herseyime kiziyosun evde hic rahat degilim annem gibisin dedi geçen. Guzelliklede soyledigim cok oluyo kızarak fazla uyarmiyorum hep guzellikle
okurken hep bu geldi gozumun onunde. evet adam pis, hepimiz cok tiksindik ve size gercekten uzulduk ama peki onun tarafindan bakınca? evde surekli onu elestiren, guzelce de olsa durmadan uyaran, direktif veren biri var. bu da bir sure sonra kisiyi depresyona sokar ve bir kısır döngü olusur. bence en iyi yontem bir sure gormezden gelmektir. ornegin benim de esimle haftasonu tras olma konusunda sorunum vardi. haftaici is icin tras olur, haftasonu ben soylesem de usenir olmazdi. pazar gecesi 2 civarında tras olur sabaha hazirlik. ben tum haftasonunu o sert sakallarla gecirirdim. kac kez soyledim, baktim israrla yapmiyor. bana saygın isine saygindan az, beni sevmiyor musun gibi nazlanmalar yapinca sen beni sakallarimla sevmiyorsan esas sen bana saygi duymuyorsuna getirip uste bile cikti. sonunda yok saydim. bu konudan hoc bahsetmedim ama haftasonları sevismedim, uyarmadim ama yakinlasmadim da. bi kac hafta sonra kendi akil etti.

Çok üzüldüm ya. Ne tatlı anlatmışsınız. Belliki hayli çaba sarfetmişsiniz düzelmesi için. Ne yapılır bilmiyorum, onu kırmak istemediğinizi anladım yazdıklarınızdan, ama eğer boşanmayı gerçekten gözünüz kesiyorsa rahatsızlığınızı anlatın ve değişme düzelme olmazsa bitecek deyin. Ama şampuan kandırmacasını farkettiğinizi de söyleyin ona.

Başka bişey gelmedi valla aklıma Allah kolaylık versin.
Sampuan kandırmacasını nasıl bi sekilde soylemeliyim nasil bi cümle kurmalıyım? Cunku geçenlerde bana herseyi guzellikle soyleyip uyardigim halde annem gibi herseyime laf soyluyosun evde rahat degilim falan dedi..

Evet canım bi yere falan gidecekse de macunsuz iki sürter çıkar ben üç ayda bir fırça değişirim onun ki üç
Yıl falan gidiyor ama kokmuyor ilginç :))

Bi yerde okumuştum ağzında çürük olan insanların ağzı kokmazmis. Ne kadar doğru bilemem.

Temizliği göz ardı etse bile olumsuz bi cinsel hayat var onu napacak ve bence çokta değişime açık değil eşiniz başta uyduğu uyarılara zamanla ters tepecek işine geliyorsa böyle yapacak saygısız çünkü kendine saygısı olsa temiz gezer

Esinizin belli ki psikolojik sorunlari var ,
Oldukca acik vermis ,sen esini karsina al konus ,ya psikiyatr ya mahkeme de ,
Tahamulun kalmadigini soyle ,
Adam hem kel hem hodul,
Pislik bircok psikolojik hastaligin belirtisi ,eski esyalarina tutunmasi vs .
Muhtemelen evlilik stresi aciga cikardi bu travmasini

Senin uzun bir sure iliski durumunu dondurman gerek zaten. Ilk defa boyle bir koca modeli gordum.
Burda cok detay vermek zorunda kaldim cunku ustu kapali yakinlarima anlattigim zaman gözünde buyutuyosun bu yuzden bosanilmaz diye tepkiler aldim. Evlilik bi adamin pisligini cekmek mi yani diye dusunmeye basladim

Esinizin belli ki psikolojik sorunlari var ,
Oldukca acik vermis ,sen esini karsina al konus ,ya psikiyatr ya mahkeme de ,
Tahamulun kalmadigini soyle ,
Adam hem kel hem hodul,
Pislik bircok psikolojik hastaligin belirtisi ,eski esyalarina tutunmasi vs .
Muhtemelen evlilik stresi aciga cikardi bu travmasini

Degisik bi bakış açısı. Onu cinsellik icin doktora ve davranislarindan dolayi psikiyatriye gotursem adam etsem daha sonra kendimide doktora goturmem lazim cunku sogudum ben ciddi anlamda

Okuyunca kendi eşime şükür ettim birden. Benim eşim banyo yapsa, banyoyu temizler de çıkar, yemek yese, yediği tabağı lavobaya koyar, iç çamaşırlarını her gün değiştirir, ayrıca her gün de duş almadan yatmaz. Kiyafetlerine çok özen gösterir. Eski kiyafetlerini iş kiyafeti diye ayırır. Ve hep güzel giyinmeye çalışır. Parfümünü sıkınmadan, saçlarını düzeltmeden asla dışarı çıkmaz. Üstünde iğne ucu kadar bi toz olsa hemen "siler misin" der. Ayakkabıları temiz, arabası temiz, oturduğu kalktığı yer temiz olacak, yoksa ya o ortamı terk eder, ya da temizler. Hergün odaların havalanmasını ister, yemeğini bile böyle misafir'e hazırlar gibi hazırlayacaksın. Yani benim eşim o konularda sağolsun bana hiç eziyet çektirmez. Bi pantolonu 3 ay giyse üstünde tek bi leke bile göremezsin. Yani senin kocanın hallerini okuyunca "ŞÜKÜR" dedim. Kusura bakma ama ben senin yerinde olsam, geçinemezdim. O yüzden allah sana sabır versin valla, çok zor... :KK43:

X