Eşimle nasıl bu hale geldik?

Adamı soğutmuşsun sevgisini bitirmişsin, böyle yardımcı yemek çeşidi istemeyen adam nerde var ??!! Psikoloğa gtmene rağmen düzelmiyorsum aynı şeyleri yapıyorsun düş yakasından bence artık herkes doğuruyor, bir yaparsın iki yaparsında erkeklerin de tahammül sınırı var

Değerlerime baktıracağım ve dedikleriniz harfiyen ruh halimi tanımlamış. Ne kadar anlamış gibi davransa da ben anneyim ve o her zaman benden daha rahat

Konu açtıktan sonra eşimle konuştum. Sana söz veremem ama terapilerle birlikte eski günlere dönebileceğimize inancım var kendime zaman tanıyorum sende bana son kez zaman tanı dedim. Eşim sürekli benim bunları söyleyip başa sardığımı artık inancı olmadığını söyledi ama beni seviyormuş ve yine de zamana bırakmak istedi.

inşallah tek duam bu. Rabbim hatalarımı telafi ettirecek ahlak versin inşallah.

Evet onjn duygularıda bu yönesedie eminim.

Ben zaten kanserim. Ama adamın burnundan getirmiyorum. Hatta kanser olduğum için beni el üstünde tutuyo ve beni bırakmadı diye adama hakettiği değeri veriyorum
Geçmiş olsun rabbim tez zamanda şafi ismiyle şifaa versin.

Dengesizlik malesef çok kötü siz beyninizle duşünebiliyorsunuz ama ben psikolojik durumumdan dolayı beynimle düşünemiyorum. O an nasıl davrandığımı bile bilmiyorum. Allah kimsenin saglığına zeval vermesin.

Amin inşallah. Konuştum eşimle zamana bırakmak istediğini ama hep söz verip başa sardığım için bize karşı inancını yitirdiğini söyledi.

amin inşallah. Size de sağlıklı doğumlar dilerim.

Çok haklısınız yazdıklarınızda. Eşimle konuştum zamana bırakmak istediğini söyledi. Bazen durduk yere içimde sebepsiz bir öfke oluyor, kalbim sıkışıyor, gözüm dönüyor resmen ama kendimi frenlemeye çalışıyorum. Bu duruma sebep olan şeyleri araştırıyoruz. Terapilerime düzenli gidiyorum. Şuan eşiminde ortaya attiğı tatil fikrinden bahsetmişsiniz. Ama o oğlumla gidebileceğimi kafa dagıtmami istedi bende o olmazsa gitmeyeceğimizi söyledim. Onsuz tatilin anlamı olmaz 3 umüz aileyiz ve artik herşeyi ailecek yapmalıyız dedim. Düsünücem dedi bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında.

Bebeğim çok huysuz malesef çok zorlanıyorum onunlayken ve tükeniyorum akşama kadar. Ama şuan için tüm enerjimi eşime saklıyorum mutsuzluğumu gizlemeyi başarmaya çalışıyorum inşallah tez zamanda iç ferahliğa kavuşur ve yuvami kurtarabilirim.

Benim yaşadıklarımı birebir yaşamış insanların olması bile inanin yarınım için endişelerimi ortadan kaldırıyor. Düzelicez toparlicaz diyorun kendime. Inşallah başarabilirim.

Ah ilk yil bende böyleydim en ufak bunaltida adama carliyordum
Ikinci yil az uysallastim :)
Bu çocuklu 3.yılım şimdi dunya kopsa umrumda değil ,yani bilemedim ki simdi hangisi daha iyi ama allah var adam hic duruşunu bozmadı
Bence esine degisicem gibi sozler verme,birak kendi fark etsin bunu inan geciyor zaten bu haller

Kendime oğlumun ameliyatına kadar zaman tanıdım eğer bu huylarım yok olmazsa düşeceğim. Eşimlede görüştüm bu durumu zamana bırakmak istedi.

Evet bir ben doğurmadım belki ama benim gibi doğum sonrası psikolojik sorun yaşayan kendine bebegine zarar veren hatta intihar bile eden insanlar var. Demek ki tek doğuran ben olmadığım gibi tek depresyon yaşayanda ben degilim.

Haa bi de şu var lütfen hassas insanlarla konuşma üslubunuza daha dikkat edin. Çünkü karşıdaki zaten yardıma muhtaç ve iyi şeyler duymak isteyen biri. Siz ne yaptınız bu yorumla? Harlanmış ateşime odun attinız.

Yine de teşekkür ederim.

Eşimle konuştum sakince. Ona söz veremediğimi ama elimden geleni yapacağımı son kez ondan destek beklediğimi onun gücü inancı varlığı olmadan altından kalkacak gücüm olmadığını söyledim. Sonuna kadar dinledi ve zamana bırakalım dedi. Elinden geleni yapacakmış terapiler, çift terapileri birinden aile dizilimi duydum herşeyi araştırıp benim yanımda olacağını ama eğer başaramazsak benide kendisinide üzmeye degmeyeceğini söyledi.

Bana en son gülerek biliyorsun sana hep açık kapım var yine de sen bunu bilerek şımarma güzel değerlendir dedi. Sanirım bir ışık yaktı bende elimden geleni yapmak istiyorum.

Bak ne kadar guzel hatalarini anlamissin bence en buyuk hata yatak ayirmakla baslamis ogluna bi uyku duzeni yap once yardim alabilirsin sonra kocanla yataga girince ona sadece saril bisey demeden sonra sonra konusup gonlunu al bence. Uyku onlenemeyen bir istek ama ben kizim dogunca 1.5 saatlik uykuyla misafir agirladigimi bilirim bence biraz şükret sana biraz şükür lazim insallah en kisa zamanda araniz düzelir

Merhaba canım, benim de kızım canımı okudu 3 yıl boyunca, gece terörü vardı hiç uyumadı.ben de sabah 5 e kadar uyanık kalıp 6 da ose gitmek için kalktigim günleri hatırladım.uykusuzluk zor
. Asabi sınırlı herkese karşı asik suratlı ve içine kapanık bir hâle dönüşüyorsun. Dışarı ciksanda pişman çıkmasan da pişman . Çocuğum zordu ama çok şükür 3 yaşında okula başlayınca düzeldi. Sabahları 8 de kalkmak ve tüm gün etkinlik yapmak iyi geldi yavruma. Tabi bu süreç zordu, eşim değil odaya eve bile gelmiyordu.yuzunu haftada bir iki saat ancak görüyordum.6 da dükkanı kapatıp orda burda kahvelerde sürtüyordu kelimenin tam manasıyla. Sonuc itibari ile boşandım.sukur ki kurtuldum. Ama senin durumun farklı, aklı basında olgun bir erkek tüm kadınların hayali, elinden kaçırırsan başkası kapar, gayet te mutlu olur. Bu şekilde kendini gaza getirmeni tavsiye ederim. Motivasyonunu da hep geçecek bu kötü zamanlar diye kur lütfen.cocugunu doktora da göstermelisin gece ağlamaları için.

Cok sevindim konu sahibi. Lütfen lütfen eşine sinirlensen bile git baska odaya hopla zipla baska seylere vur kit ayni odaya girince yüzüne gülümse tabi hakli oldugun konular haric sürekli yüz verme. Esin bosanma taraftari degil anlasilan.. bugunlerin gececgine odaklan mesela anneniz yakondaysa birniko saat o baksin hazırlanın giyinin kusanin disari cikin yada evde güzel bir ortam oluşturun bunuda biz mi diyek.

Çocuğunuz ağladığında bu günlerin geçeceğini düşünerek hareket edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…