Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya yargılanacak her şeyi yapıp sonra da "litfin yirgilimiyin" diyosunuz ya orada bana bir gülme geliyo işte. Neymişte uzaktan tuzu kuru olanın konuşması kolaymış bak bak Silah zoruyla mı evlendin baban yaşında evli adamla? (Cümlenin absürtlüğü ) Başka erkek mi yoktu çevrende? Aciz gözüyle bakmayın demişsin de biri bana acizliğin tanımını yap dese şu yazdıklarını gösteririm. Acizliğin kitabını yazmışsın sen. Gram üzülmedim. Umarım ailen öğrenir. Umarım o aptal yerine koyduğunuz kadıncağız öğrenir. Başına gelen ve gelebilecek her şeyi hak ediyosun. Koca koca insanların yaşadığı şeylerin sorumluluğunu alamayıp yok linçlemeyin yok sizin tuzunuz kuru diye ağlamalarından,günah çıkartmalarından bıktım. Linçlenmek istemiyosan arkasında duramayacağın,linçleneceğin şeyler yapma. Biz neden yapmıyoruz böyle şeyler?

heee öyleee.diğerleri araba istiyor değerli takı istiyor evi full döşetiyor otel tatilleri marka kıyafetlerrr.
hayır adam nasıl tilki düşün bu salağı bi de evli olduğuna ve aşık olduğuna inandırıyor ben banlanırım birkaç dakkaya hakkını helal et

Ya arkadaşlar konu kızlık zarına bebeğe geliyor siz iyi misiniz gerçekten? Yok bedavaya gitmişim de sanki ben burada duvardan duvara yaptığımı söylemişim sanki 9 aylık hamileymişim gibi yorumlar. Sizin akıl sağlığınız yerinde mi acaba? Ben bedavaya gittim de pardon siz verince altın saraylara mı yerleştiniz

Bir de bir sizin çevrenizde evli herifler varmış gibi yaşamayan bilmez demagojiniz yok mu? Kimse ahlâk abidesi ya da dört dörtlük değil emin olun;ama karısı evde bekleyen evli herifle de düşüp kalkmak dibin de dibi. Kendinizi nimetten saymışsınız kendinize gelin, siz sadece ihtiyaç giderme merkezisiniz, o adam sizi bırakmadan siz bırakın. Yiyorsa boşansın sizle evlensin. N.h boşar da evlenir. Siz o adamın elinin kirisiniz işte.

öz hakîki eşin haberi var mı sizden

Anlımız açık en azından kız hatta ne en azı en önemlisi değil mi? Dalga geçiyoruz senle hani bi halt yemişsin asla oluru yok bari maddi anlamda rahat ettirecek biri olsaydı diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…