Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim yaşadığım yerde ve üniversite olan her şehirde sizin gibi genç kızları okul bitene kadar metres olarak tutan adamlar var. ama onlar zengin. ev tutup döşüyorlar. kızların ceplerini dolduruyorlar falan. siz ucuza gitmişsiniz. aynı şartlarda yaşayıp çok lüks içinde olabilrdiniz. birtek o kısımda zarardasınız
yoksa siz bu tarz ilişki yaşayan tek üniversiteli kız mı sanıyordunuz kendinizi:KK14:
Aa ilişki değil kocası o lütfen 😂

Övünülesi bir şey dediğimi nereden çıkardın. Benim söylemediğim cümleleri herkes kurup kafasında ben söylemişim gibi yazıp çiziyor. İyi evliyseniz ne mutlu size
Oh valla çok mutluyum canım kocam yanımda, her gece. Dur öpeyim canım kocam. Seninki de karısını öpüyordur şimdi. Oooh çatla

Al işte hangi doktor güzel dikiyor diye konuya gel

marka giyinicem lüks yaşıcam diye bu rezilliği nasıl reva görebiliyorsunuz onurlu yaşamak diye bi kavram var hiç mi değeri kalmadı bunun

Ben çocuklarımız için gerçekten korkuyorum artık
yok bu saf bi de bedavaya yapıyor🙄

Övünülesi bir şey dediğimi nereden çıkardın. Benim söylemediğim cümleleri herkes kurup kafasında ben söylemişim gibi yazıp çiziyor. İyi evliyseniz ne mutlu size
Kocalarınız metres tutar diye korktunuz ne demek. Metres olmak iyi bişi mi adam sizin bedeninizi siz onun parasını kullanıyorsunuz adamdan gidenler geri gelirde sizden gidenler gelecek mi bedenen değil ama ruhen kirlendiniz bunu ileri ki yaşamınızda birazcık kendinize saygınız kaldıysa anlayacaksınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X