Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anne ve babana da aynı bunları söylersin artik

bebeğim metresler bedavaya gitmez resmî nikahlılar gidebilir. zira metresliğin riskleri var . aman git azcık şeyma oku ya bu ne cahillik

Altın saraylara yerlesmedik ama eşimizin 2.ye attığı karısı olmadik
Ali Ağaoğlu nun birara takildiklarindan Duygu isimli kızın isyanı idi "benim faturalarimi siz mi odeyecektiniz "

He metres olduğunu kabul ettin yani?

Kızlık zarin tutmaz ama ben sana diyim

Ne bekliyordunuz? Oturup saf askiniz icin aglayalim, karısından bosansin diye plan mi kuralim? Tabi ayrilin diyecegiz, tabii ki acimasiz yorumlar gelecek. Yaptiginiz eylemler ve soylemleriniz ne ahlaka uyuyor ne akla mantiga. Siz kendinize acimiyorsaniz biz niye aciyalim ki? Burada bir uye vardi metresligi öven belki gelir sizi destekler.

Ama metres olmanın hakkını vermek lazım.
Bilmiyor musun, eşler kahır çeker, metresler sefa sürer.
Hep seni düşündüğümüzden.
Zengin bir amca bul kendine rahat et istiyoruz.

Anlımız açık en azından kız hatta ne en azı en önemlisi değil mi? Dalga geçiyoruz senle hani bi halt yemişsin asla oluru yok bari maddi anlamda rahat ettirecek biri olsaydı diye.
Ben dalga geçin diye yazmadım buraya çok acımasız yorumlar geliyor öleyim de kına yakın arkamdan sanki sizin eşinizle birlikte olmuşum ki kin nefret her şeyi kusmuşsunuz. Ben yaptığımı meşrulaştırmıyorum buraya akıl danışmaya geldim. Ne yazsaydım yani Allah belamı versin o eş şimdi ne yapıyordur ne bencilim mi. Kendi iç sesimi söyledim tüm samimiyetimle. Beddualar küfürler yazık gerçekten ben neymişim be cidden güm Türkiye beni taşlamalı

Yok aplam ben hala çalışıyorum kendim kendime bakmaya çalışıyorum. Altın saray nire ben nire… Ki baya Afroditim baya Tanrıçaların premsesiyim. Baya duvardan duvara yani ç,9 aylık hamile dr kaldım. 10 olsun dedim ama izin vermediler Farklılık olsun didimdi…10 olmaz baci dediler. Biz desek bebek durmaz didiler. Doğurdum 11. Gün hadi ben çalışmaya yine. Ne oldumdu virdim deee. Ahh ahh bir söyle bin ahh işit… haklısın bacım.

Olası senaryolar onlar. Sizin gibi kasaların yaşadığı şeyler, ilk konu açan siz değilsiniz. Buradakiler sizin açtığınız tek bir konudan kokunuzu bile alır. Kurtlar sofrası gibi yere açtığınız konuya bak. Sonra konu neden nasıl oraya geldi buraya geldi. Eşeğin şeyinden dolayı geldi.

Ahshhshd hd ulan böyle duyar görmedi bu site yemin ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…