Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocam dediğin fake kocan Fransız herhalde, ne demek Türk aklı?
Ne yapman gerektiği gayet açık ve net, kendini kullandırıp gencecik hayatını çöp etmek istiyorsan devam et. Yok ben normal bir genç kadın gibi pırıl pırıl yaşayıp mutlu bir evlilik yaparım bir gün diyorsan bir an önce topukla. Bu meseleyi bilen herkesten de uzaklaş. Öyle ayrılınca bitmeyecek çünkü, birine metres olduğunu duyan kimse evlenmez seninle.
Bir tarafına girsin falan diye de terbiyesizleşme, hayatın yerle bir olmak üzere hala laf yetiştirme derdindesin. Kurtar kendini. Bu yolun sonu sadece kötülük getirecek.

Vallahi bilseydim açmazdım

Ha yazıldı mı bilmiyorum ama, konu muhtemelen fake. Kk daki can alıcı konular ve söylemleri derleyip bizi delirtmek için hikaye uydurmuş gibi. Muhtemelen şu an elinde çekirdek tipsiz tipsiz bizi izliyordur
İnşallah fake'dir ben ergen eğlencesi olmaya razıyım. Bir insanın bu kadar saçmalayacağına inanmak istemiyorum çünkü.

Yani kötü birsey yaptigini kabul ediyorsun?Kıyamam.

Kimsenin yuvasında gölge etmiyoruz ayıplanacak bi hayata yaşamıyoruz
Şu yazılanlardan bi tanesinden bi ders almaya çalışın yahu yanlış yoldasınız yanlış yaptınız para için bedeniniz kullanılmasına izin veriyorsunuz aşık olduğunuz adamı kimseyle paylaşamazsınız çıkar için berabersiniz

Tüm türkiyenin işi vardır şimdi olmaz biz kk olarak taşlarız. Ayrıca ölsen kına yakmam kız banane ömrün bittiyse ölürsün zaten ühü ühü aşkı dillere destan bi metres vardı öldü yazık demem ya da oh oldu öldü demeyiz yani. Kendini acındırmaktan vaz mı geçsen.

Bak bu cümle de hep tutmuştur. "Sanki sizin eşinizle birlikte olmuşum gibi."
Tüm erkekler seninle olur demi? Evli adamla olunca özgüven patlaması yaşadın, zavallı bir teselli ama olsun.

Bu adam senin hocan mı yoksa?

Ünv'de okurken bir adamı birkaç yıl uzaktan sevmek...Hangi ortam diye düşününce ancak ünv içi olabilir başka ne ortamın olacak bu kadar süre bir adamı gözlemlemek için...Bir de evli misin diye soracak pozisyonda olmaman, onu daha üstte gördüğün anlamına geliyor...Büyük ihtimal hocan bu senin...

Eğer hoca ise bu adamın şerefsizliği x2 yani ve tek sen değilsindir emin ol...Senden öncesi vardır ve sonrası olacaktır....Tek derdin o şehirden gitmek zorunda oluşun mu yani? Biraz uyan istersen...

Peki bişey sorucam, bu adamla beraber bizzat imam karsına gecerek mi sözde evlendin yoksa adam vekaletini aldım diyerek nikahımızı kıydırdım mı dedi sana?

Yanlış yolda olduğumu söylemenin de bir adabı var. Bana burada yok kızlık nasıl dikilir sorarsın yok annene ne hesap verirsin yok Allah belanı versin yok beter ol yok metresisin bedavaya gittin. İster milyar dolara giderim ister vedaya Vajinamın davası size kalmadı

bebeğim metresler bedavaya gitmez resmî nikahlılar gidebilir. zira metresliğin riskleri var . aman git azcık şeyma oku ya bu ne cahillik
konu komşu faktörü de var ayrıca.ben arada kocaya bir cırladım mı alt komşum aa ceycey komşum neye kızdı acep diyor.metres kadın neden kızdı ki demiyor ayoll

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…