Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sıfır kötülük hmm

Hadi "Kadın kadının düşmanı" da de de tam olsun

Metres olmanın nesi övünülesi kocalarımız metres bulacak diye korkmuyoruz zaten evliyiz biz metres toplumca utanılan istenmeyen kullanılan kişi ay yazık ya bide bu aptal düşünce var karışı yetmedi beni seçti diye avunuyor

Senin odun patlayacak adam tekmeyi vurup da kapıya koyduğunda, başkasıyla nasıl evlenirim acaba diye

Lütfen beni kınamayın yazmışsın ama kınadım hiç kusura bakma. Eşimin ikinci karısıyım diye başlık atınca boşanmış biriyle evlendin sandım ama seninki ikinci karısı olmak değil daha çok metres olmak gibi. İlk defa birine böyle bir yorum yazıyorum ama birde dramatik yazmışsın ki mendilleri alıp ağlayalım diye.

Valla senin gibileri görünce insanın içine ateş düşmüyor değil haaa

İçimi soğuttunuz, aynen size katılıyorum.

Olaya bir de resmi nikahlı birinci eş tarafından bakmak lazım, kadıncağız kim bilir nasıl bir eziyet çekiyordur.

Bize bişey girmiyo merak etme sen kendine bak . terbiyesiz , hem her haltı ye ye sonrada başımıza yıkkk elestirmeyin,yıkkkk yargılımıyin. Günah çıkarma gibi gelip ağlamayın burada ,kitleleriniz belli kodoman kodaman evli barkli amcalar

Övünülesi bir şey dediğimi nereden çıkardın. Benim söylemediğim cümleleri herkes kurup kafasında ben söylemişim gibi yazıp çiziyor. İyi evliyseniz ne mutlu size

Normal bilinçli hiç bir insan bunu yapamaz.hadi yaptı diyelim yazınıza baktimda düzgün cümleler noktalama işaretleri ...burdaki üyelerle kafa bulmakta ve bu konularla eğlence çıkarmakta çok ayıp.gercekten dertleri olsn insanlar var burada.cok eğlenmek istiyorsaniz farklı siteler var oraya gidin.

Metres Su'yu kızdırmayın ama, yazık ona.

Ne sen Leylasın ne de ben Mecnun 'a bağlayacak sandım bir an

ne yapman gerektiğini söylüyorum ayrıl. geri zekalı mısın sen!!!! banlanıcam senin yüzünden bi de!! kendine gel geri zekalı!!! ne karısı ne kocası ne aşkı ne sevgisi adam seni dümdüz KUL LA NI YOR !!!! hem de BEDAVA ya

evli olan adamla evlendin oldu peki
başlıkta eşimin ikinci eşiyim.
hayır evli bir adamın metresisin.
bilmiyorsan öğren

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…