Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben dalga geçin diye yazmadım buraya çok acımasız yorumlar geliyor öleyim de kına yakın arkamdan sanki sizin eşinizle birlikte olmuşum ki kin nefret her şeyi kusmuşsunuz. Ben yaptığımı meşrulaştırmıyorum buraya akıl danışmaya geldim. Ne yazsaydım yani Allah belamı versin o eş şimdi ne yapıyordur ne bencilim mi. Kendi iç sesimi söyledim tüm samimiyetimle. Beddualar küfürler yazık gerçekten ben neymişim be cidden güm Türkiye beni taşlamalı
Tam olarak ne akıl istiyosun bizden? Sadece Şeyma kitabını alırsan orada aradığın aklı bulabilirsin bak. Olsa olsa o yardım edebilir sana 😂

Ben dalga geçin diye yazmadım buraya çok acımasız yorumlar geliyor öleyim de kına yakın arkamdan sanki sizin eşinizle birlikte olmuşum ki kin nefret her şeyi kusmuşsunuz. Ben yaptığımı meşrulaştırmıyorum buraya akıl danışmaya geldim. Ne yazsaydım yani Allah belamı versin o eş şimdi ne yapıyordur ne bencilim mi. Kendi iç sesimi söyledim tüm samimiyetimle. Beddualar küfürler yazık gerçekten ben neymişim be cidden güm Türkiye beni taşlamalı

pfff başlığın bile eşimin ikinci eşiyim gayet meşrulaştırmışsın kafanda. adamın karısı sanıyorsun kendini. çok sevseydi seni boşanır seninle evlenirdi.

Yanlış yolda olduğumu söylemenin de bir adabı var. Bana burada yok kızlık nasıl dikilir sorarsın yok annene ne hesap verirsin yok Allah belanı versin yok beter ol yok metresisin bedavaya gittin. İster milyar dolara giderim ister vedaya Vajinamın davası size kalmadı
Vajinanın davasına dayı bakıyor şimdilik onun bizimle alakası yok. Aaa iyice sapittin sen.

Muge anliya bir kızın ailesi çıkmıştı.o konu aklıma geldi ve çok üzülmüştüm.kiz 20 adam 40 yaşındaydı.ve kız röportajında, konya dan kandıra ya geldiğinde artık özgür olduğunu,ilklerini bu adamla yaşadığını söylemişti.4 ayda evlenmişlerdi.. sizinkisi de böyle bir durum gibi geldi.sizin okulunuz var ve maddi anlamda yardım ediyor..birkaç güzel söz hayatınızda duymamışsanız, bu sözler sizi etkilemiştir.. özgürce onunla istediklerinizi yapmanız ,su ana kadar yasamadiklarinizi yasatmasi sizi ona cekmistir...belki birkac sevgiliniz olmus olsa idi bu adama bakmazdiniz...

Yanlış yolda olduğumu söylemenin de bir adabı var. Bana burada yok kızlık nasıl dikilir sorarsın yok annene ne hesap verirsin yok Allah belanı versin yok beter ol yok metresisin bedavaya gittin. İster milyar dolara giderim ister vedaya Vajinamın davası size kalmadı
Kız ne adabı ne adabı. daha adabıyla söyledik ban söz konusu olmasa görürdün sen edebi adabı

beddua okuyanların bir tarafına girsin beddualar. Ahirette beni siz mi yargılayacaksınız? Ahlak bekçileri doluşmuş. Anlattığım her şeyi sıfır kötülükle yazdım. Ödünüz patladı herhalde kocalarınız da metres bulacak diye. Hay allahım ya konu benim hamile olmama kadar gelmiş. Türk aklı işte yargılamak ne kadar kolay. Bir gün çocuğunuzun basınıza gelirse o zaman da bakalım bu kafat sövebilecek misiniz. Ben sizden ne yapmam gerektiğini söylememi istedim. Hakaret edin demedim
Bu kadar ahlak ve ahiret derdiniz varsa ki imam nikahınız bile var, birinci eşi bir şekilde razı edin ve o eve gidin. Ek masraflardan da kurtulmuş olursunuz. Allah'a ve imam nikahına inanıyorsanız eşiniz adamın evine gidin. Belki adam dörde tamamlar.

Bak bu cümle de hep tutmuştur. "Sanki sizin eşinizle birlikte olmuşum gibi."
Tüm erkekler seninle olur demi? Evli adamla olunca özgüven patlaması yaşadın, zavallı bir teselli ama olsun.😁
Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz

Her şeyden önce anlamadığım “neden evli olup olmadığını sorabilecek pozisyonda da değildiniz” ya da “adam eşinden fırsat buldukça görüşme dışında neden başka seçeceğiniz yok”

Bunlar bahane cümleleri gibi. Her zaman farklı seçenekler vardır hayatta.
Hocası mi yoksa?

Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz
Ne gibi bir eksikliğim olabilir ki? Ha buldummmm metres değilim 😂😂 aman eksik kalsın 😂

beddua okuyanların bir tarafına girsin beddualar. Ahirette beni siz mi yargılayacaksınız? Ahlak bekçileri doluşmuş. Anlattığım her şeyi sıfır kötülükle yazdım. Ödünüz patladı herhalde kocalarınız da metres bulacak diye. Hay allahım ya konu benim hamile olmama kadar gelmiş. Türk aklı işte yargılamak ne kadar kolay. Bir gün çocuğunuzun basınıza gelirse o zaman da bakalım bu kafat sövebilecek misiniz. Ben sizden ne yapmam gerektiğini söylememi istedim. Hakaret edin demedim
Ah manyakmi ne cocuklari ne karistirdin
Yazarken biliyordun tepki alacagini zaten

O senin kocan değil , o senin kocan değil ,o senin kocişkon hiç değil ama bizim kocişkomuz var senin o değil .

Bendeki eksikleri senin gibi bi kadın mı tamamlayacak 😂😂😂 ay çok güldüm allah affetsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X