Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz
Sen kendini kandır böyle. Karısını aldatan adamlar eşleri eksik diye aldatmıyor. Kendi öz hakiki şerefsizliklerinden yapıyorlar bunu.

Yorum yapan herkese teşekkürler yetti canıma.
Vallahi bilseydim açmazdım
Bence çok haklısın bacım. Kadın kadının kurdu olmuş resmen. Kidinin dişmini yini kidin. Ben seni anlıyorum. Adamı konu açtığına pişman eder buradaki kıskanç kadınlar.

ben vermedim.yani hemen vermedim 4 yıl flört, iki yıl nişan,bir yıl kağıt üstünde evli EN SON da DİNİ NİKAHla jubileyi yaptık bekle bekle içimiz geçti

Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz
Senin kocişko nerede şuan? Sendeki eksikleri üçüncüde tamamlıyor olmasın. En son parçayı tamamlayınca tren yaparsınız

Bataktayım demiştiniz gerçekten bu batağı hak ediyormuşsunuz

Öğrencisin anladığım kadarıyla, kendine acımadın ailene de acımıyorsun, kimbilir ne emek verdiler sen oku diye. Onlar dişinden tırnağından arttırıp evlat okutuyoruz diye düşünürken hiç mi yüzün kızarmadı...
Sevgi böyle ucuz, onursuz bir şey değil... Keza evlilik de sevişmekten ibaret değil... Ne kadar süslü püslü yazarsan yaz sonuç değişmiyor metres bile değilsin sadece adamın antropoz eğlencesisin... Nasıl bu kadar değersiz yaşayabiliyorsun akıl almıyor. Okulun bitsin evine dön, kendini kandırma bırak bu işleri, birinin hayatına çomak sokarak mutlu olamazsın aklını başına al evlat

kocişkom adam gibi adam da birgün metres bulursa koyarım kapının önüne açarım davamı alırım nafakamı malının da yarısını keyfime bakarım.ama sen adam kapıdan çıksa gitse tek hak iddia edemezsin

Kocalarımızı çalar diye korktuk bir an. Ben çok kısa korktum ama konuyu farkedene kadar ban geldi

Soruma cevap verir misin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…