Eşimin eski eşine tavrı

Eski eşine de normalde anlayışlıydı başkasıyla birlikte olduğunu öğrendiği gibi farklı bir yüzünü gördüm bu beni korkuttu malesef mahkeme bana verse de huzur vermez diye korkuyorum eski eşinin ilişkisine sinirlenip bana da patladı kimse olmayacak hayatında kimse girmeyecek diyerek kavga başlattı soka uğradım normalde böyle değildi
Kendi şeyinde mühür var herhalde. O ayrılıp başkasıyla evlenip çocuk yapıp ayrilabilir ama onun mührünün değdiği kişiler zinhar cinsel ilişkiye giremez 😅 ne saçma sapan bir insan

Kızım boşan kurtul şu adamdan hayatına biri girerse ileride onu da konuşuruz yazarsın buraya. Adam boşanmayı kabul ettiyse aceleye getir boşan. Normal değil bu adam.
Anlaşmalı boşanmayı kabul ediyor ilk çocuğuna nafaka veriyor + elden para veriyor
Bana şartı nafaka vermem anlaşmalı boşanalım diyor tamam dedim bebeğimin şimdi mama ve bezini alıyor yine alırım ama talep etmeyeceksin diye şart koştu evlilik içinde edindiği herhangi bir malda yok
Benden bisey talep edersen çirkinleşirim dedi en son bisey istemiyorum yeter ki bitsin

Hee hee alırsın de geç
Gör bakalım, kadin evlenince alacak mı koca cocugu? Tabii ki alamayacak (eğer anne canıma minnet ben de yeni kocamla aşk yaşayayım demezse) . Koca cocugu alamayan sizin çocuğu hiç alamaz. Mümkün degil
Çocuk sorunlu öfke sorunu var eşime ben bas edemiyorum artık demişti Kv kadının çocuğu kendisinin dahi verebileceğini söyledi

Anlaşmalı boşanmayı kabul ediyor ilk çocuğuna nafaka veriyor + elden para veriyor
Bana şartı nafaka vermem anlaşmalı boşanalım diyor tamam dedim bebeğimin şimdi mama ve bezini alıyor yine alırım ama talep etmeyeceksin diye şart koştu evlilik içinde edindiği herhangi bir malda yok
Benden bisey talep edersen çirkinleşirim dedi en son bisey istemiyorum yeter ki bitsin

Aman ondan gelecek onda kalsın. Annen çocukla ilgilenir aslanlar gibi çalışırsın. Kurtar kendini çocuğunu da öyle kolay kolay alamaz…

Kendi şeyinde mühür var herhalde. O ayrılıp başkasıyla evlenip çocuk yapıp ayrilabilir ama onun mührünün değdiği kişiler zinhar cinsel ilişkiye giremez 😅 ne saçma sapan bir insan
Kesinlikle çok haklısınız. Bana bu zamana kadar o kariyer odaklı hayatına birini almaz ama alsa da umrumda olmaz diyordu hep

Çocuk sorunlu öfke sorunu var eşime ben bas edemiyorum artık demişti Kv kadının çocuğu kendisinin dahi verebileceğini söyledi
Anne vermek ister o başka bir şey. Bazı kadınlar yeni kocayı bulunca evde ayakbagi istemeyebiliyorlar, "ben annesiysem o da babasi" diyorlar
Ama düşünsene kaynanan o öfke sorunlu çocuğa bakacak. Bir de senin bebeğine bakacak 😅 öyle bir dünya olmaz, kendisi de istemez zaten. Salak salak konuşuyorlar. Bir an önce bosan

Benim burdan öğrendigim. Boşanmış adamla evlenmicen , iyi olsa ilk karisi boşamaz .eskiden olabilir anlaşamaz diyordum. Ama şimdi böyle düşünmüyorum . Türkiye’de boşanmak bir kadın için zor . O yüzden son haddeye gelirse boşuyor kadın. Allah yardımcınız olsun.

Anne vermek ister o başka bir şey. Bazı kadınlar yeni kocayı bulunca evde ayakbagi istemeyebiliyorlar, "ben annesiysem o da babasi" diyorlar
Ama düşünsene kaynanan o öfke sorunlu çocuğa bakacak. Bir de senin bebeğine bakacak 😅 öyle bir dünya olmaz, kendisi de istemez zaten. Salak salak konuşuyorlar. Bir an önce bosan
Geçen Kv ve görümce ile konuştuk görümce zaten kendi aleminde bebek altı değiştirmeyi bilmez Kv ise normalde asla çocuk bakmayan bir tip baya da kilolu zor yürüyor ama tutturmuşlar alacağız oğlanı diyorlar zaten işte amacı bizi barıştırıp bana vermek heralde

Benim burdan öğrendigim. Boşanmış adamla evlenmicen , iyi olsa ilk karisi boşamaz .eskiden olabilir anlaşamaz diyordum. Ama şimdi böyle düşünmüyorum . Türkiye’de boşanmak bir kadın için zor . O yüzden son haddeye gelirse boşuyor kadın. Allah yardımcınız olsun.
Hayatımın en büyük pişmanlığı çocuklu bir adamla evlenecek biri gördüm mü yakasına yapışıp böyle yapma ben senin gelecekteki halinim demek istiyorum ağlayarak

Çocuğuna para versin. ne demek talep etme. Ne iğrenç adam

Bir avukatla konuştunuz mu

Merhabalar ilk konumda bilen vardır eşimin oğluyla alakalı yaşanmış olan sorundan bahsetmiştim kısacası bahsedersem çocuğun öfke sorunları vardı eşim de son olayda kriz geçirip çocuğa bir iki vurmuştu benim ailemin yanında. Bizim zaten sorunlarımız vardı bireysel ilişki olarak. Sorunumuz çocuğu ya da eski eşi değil.

Ancak son gelişmeler yine akıl almamı gerektirdi.

Konuşup boşanmaya karar verdik bu süreç içinde eski eşiyle görüşmeye başladı. Çocuğu için” evine gidip gelmeye başladı. Bu konuya bir yorum yapmadım zaten ayrılmaya karar verdik.

Şöyle bir gelişme oldu. Eski eşiyle sık sık görüşmeye başladı ancak tesadüfen bir şey öğrenmiş. Eski eşinin hayatında asla kimsenin olmadığını savunuyorlardı. Eşim, görümcem, kayınvalidem. Eşim geçenlerde tanıdık biriyle konuşuyor ve eski eşinin eşiminde tanıdığı biriyle beraber olduğunu söylüyor hatta evlenecekleri konuşuluyormuş. Kadının evleneceği kişi eşimin geçmişten bir arkadaşıymıs bu arada. Eskiden ailecek görüştüğü kişilerdenmiş. Adam da eşinden boşanmış ve birlikteliklerini çoğu kişi öğrenip saklamış. Eşim bunu duyunca oğlumu alıcam demeye başladı. Çocuğu almasına bisey diyemem ancak kadın biriyle beraber diye çocuğu alıcam lafları bana abes geliyor. Bugün ilk çocuğuna yapan benim çocuğuma da bu tavrı yapabilir. Benim de 1 yaşında bebeğim var ortak.

Biz zaten ayrılmaya karar vermiştik. Kendi bilir.

Kayınvalidem ve görümcemin yorumu şu oldu xx evlenirse torunumuzu alacak oğlum siz boşanmayın sen bak. 🤗yani dedim biz zaten ayrılıyoruz çocuğun da bir annesi var. Sırf biriyle evleniyor diye ne olursa olsun anneden ayırmayı düşünmeniz komik diye bir konuşma geçirdim. Neyse bunlar kafaya takmışlar bizi barıştıracak, çocuğu alacaklar. Eşim bende bitti zaten.

Gün geçtikçe laçkalaşıyor. Ben bebeğimle ailemin evine geldim burada kalıyorum. geçenlerde büyük bir kavga yaşadık eşim öfke patlaması yaşadı biraz üstelesem zarar verecek diye korktum sustum.. şimdi beni bebeği alırım diğer oğlumu da alırım diyerek tehdite başladılar. Asla hayatına biri girmeyecek oğlunu göremezsin alırım demeye başladı. Ben hayatıma birini almayı düşünmüyorum bebeğimle yeni bir hayata başlamak istiyorum eğitimime kariyerime odaklanmak istiyorum ancak diken üstünde olmak istemiyorum eşim biraz eli kolu uzun biri huzur vermez rahatlık vermez ne yapacağımı bilmiyorum günlerdir ağlıyorum
Eski eşiyle ayrılma sebebi neydi özel değilse? Bana dengesiz biri gibi geldi. Siz ondan kolay ayrılamazsınız, bırakmaz söyleyeyim. Ya yakında kıymet anlamasa bile nispet olsun diye yanınızda durar.
İnşallah hayatınız yoluna girer öyle söyleyeyim.

Kv ve görümcenin hayalleri de suya düştü. Eski eşiyle barışacağı umutları vardı. Son zamanlarda eşimi eski eşini ve çocuğu aile yemeği gibi yemeğe alıyordu eve. Kadının ilişkisini öğrenince hepsi yıkıldı bana da belli ettiler tavırlarını
İşin şu bölümünden inanılmaz keyif aldım Allah affetsin ..🤣🤣

Çocuğuma bakarım ama benden mahkemede talep etmeyeceksin yoksa kötü olur dedi
Allah seni kahretsin şerefsiz diyemediniz tabi ki... çükü kopsun pis leş adam. iki çocuğu alsın bakalim kim gotunu toplayacak onun? öyle iki çocuğu da alacagim mangalda kül bırakmayacağım laflarına kanmayın. biri psikolojik sorunlu biri altı bezli ana cocuguna hangi babayiğit bakacakmis acaba? öyle atar tutar iş icraate gelince susar oturur dangalak. iki hanımını boşamış ikisinden birer çocuk yapmış o artık iflah olmaz. kendini tecrit etsin de milletin karısının kızının başını belaya sokmasın bari

Allah seni kahretsin şerefsiz diyemediniz tabi ki... çükü kopsun pis leş adam. iki çocuğu alsın bakalim kim gotunu toplayacak onun? öyle iki çocuğu da alacagim mangalda kül bırakmayacağım laflarına kanmayın. biri psikolojik sorunlu biri altı bezli ana cocuguna hangi babayiğit bakacakmis acaba? öyle atar tutar iş icraate gelince susar oturur dangalak. iki hanımını boşamış ikisinden birer çocuk yapmış o artık iflah olmaz. kendini tecrit etsin de milletin karısının kızının başını belaya sokmasın bari
Kendisi zaten çok yoğun çalışıyor alıcam laflarını ben de pek anlayamadım ama işte öfkeli baya eski eşine. Kv görümce deseniz ben lohusayken ameliyat geçirdim bir saat bebeğime bakmadılar ay biz yapamayız ay olmaz diye gezip durdular şimdi bile bebek diye max1 saat sevip gidiyorlar bırakın bakmayı

X