Eşimin Ailesiyle Ne yapacağımı bilmiyorum. Gerçekten çok üzgünüm.

Tüm altın ve diğer alınabilecek her şeyi eşime yüklediler.

Düğünde yapılan tüm masraflar yine eşimin cebinden çıktı

Evdeki hiçbir eşyamızı onlar almadı.
Adamın kendi düğünü tabii ki masrafları o ödeyecek. Sen çalışmıyorsun sanırım. Kendi düğününe sen bile harcama yapmazken başkaları mı yapacak?
Hayırdır sen kimsin de kendini bu kadar üstte görüyorsun?

Maşallah annen bu kadar temizlik yaparken senin ellerin armut toplamış. Kaç yaşına gelmişsin kendi evinin temizliğini anana yaptırıyorsun. Saygısızlık bu.

Madem böyle beklentin var zengin ailenin oğlunu tavlayıp evlenseydin.

Adam yapayalnız kalacak sonra boyun eğecek diye umuyor sanırım konu sahibi ama inş adam şu gerçekleri görür. Biri benim için ailesinden kopsun diye dua edecek öyle mi hayatımdan direk silerim o kişiyi kim olursa olsun. Acaba konu sahibinin eşi karım inş ailesinden kopar diye dua etse kendi ne tepki verir bilmiyorum keşke biraz empati yapsa konu sahibi. Ya bide konu açtı kendi yok ortalarda aldığı cevaplar çok hoşuna gitmedi sanırım sonuçta herkes doğruyu söyledi tabi kabul edip ortaya çıkmaz

oohh beklentiler dünyası
merak etmeyin siz isteseniz de bebeğinize bakmazlar bu kadar bişey yapmayan aile bebeğe hiç bakmaz

Kayınbabadan kayınvaliden çok şey bekleyeni gördüm de görümceyle kayından bekleyeni ilk kez görüyorum. Eşiniz evlenmeye niyetlendiyse her şeyi tabiki o yapacak hanımefendi neyin kafası bu. Siz evleniyorsunuz diye herkes etrafınızda pervane olmak zorunda mı.

Ayakkabı muhabbeti dışında absürt Bişey görmedim. Eve gelen misafirden temizlik beklemeniz pek saçma. Maddi beklentileriniz de çok fazla. Kimse size Bişey almak yapmak zorunda değil. Çikolata çiçeği tabi ki eşiniz alacaktı kim alacak başka. Yada diğer tüm Herşeyi. Üstelik ben aldım bile dememişsiniz diğer tüm eşyaları ailem aldı demişsiniz. Kısasa kısas gibi beklentiniz olmuş. Eşinizin herşeyin altından kalkması muazzam bence bunun kıymetini bilin susun oturun aşağı. Başka da Bişey demiyorum

Eşin kardeşleri evlenirken ne yapmış?

İleride muhtemelen benzer durumda kendini yerden yere vuracak bir elti sahibi olduğum için farklı açıdan da bakabiliyorum.

Siz ev sahibisiniz onlar misafir tabii ki siz hizmet edeceksiniz sonra temizliğinizi yapacaksınız. Ben ne gördüm ne duydum erkek tarafının ertesi gün gidip kız evini temizlediğini. Anneniz yaşca büyükse siz yardım edecektiniz yada akrabalarınız. Sizin bile düşünemediğiniz şeyleri karşı taraftan bekliyorsunuz. Her konuda aşırı beklentiye girmişsiniz

Abileri ve ablaları siz evlenirken size Yardım etmek zorunda değil. Evlenecek gücünüz yoksa niye evleniyorsunuz? Milletin gözüne para dikmek ne kolay valla.

Ayrıca sahte üniversite ne oluyor? Adını yazın da ihbar edelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…