Eşimin Ailesiyle Ne yapacağımı bilmiyorum. Gerçekten çok üzgünüm.

Bak sen yorum yapınca konuyu merak ettim
Okuyim bari

bu ne saçma konu ya
ortada anormal olan tek şey sizin ve ailenizin bakış açısı. Allah eşinize ve ailesine sabır versin

Benim evlenme hikayemi duysanız halinize şükredersiniz
Kimseden beklentiye girmemek gerek yapmak zorunda da değiller artık herkes kendi imkanlarıyla evleniyor benim kayinpederim kayinvalidem ikiside yaşıyor bana tek bilezik takmadilar biz tüm taki, eşya baştan sona her şeyi kendimiz yaptık borçlarını ödedik
Yetmedi hala da bizden beklenti içindeler

İlk kez geldikleri evde tabak kaldırmamalar ol normal. Asil anormal olan sizin bunu beklemeniz. Annenizin yaptığı hizmetten rahatsız olacaktınız madem yaptırmasaydınız. Nişanda sözde ayakkabı çıkarttırana da o kadar törene gittim ilk kez duyuyorum. Bir kere yer silmeye eriniyordunuz madem evde yapmasaydınız töreni. İnsanlar bir de sizin sözünüzün temizliğini mi yapıp gitseydi? Bundan uçuk beklenti ne gördüm ne duydum. Düğün masraflarını ödemesi gereken kişi eşiniz ve sizsiniz. Siz eşinize yüklemişsiniz galiba hepsini ama kardeşlerinin ödemesi gibi bir zorunluluk yok. Beklentilerinizi bir kenara bırakabilirseniz mutlu olabilirsiniz. Ayrıca çocuk sihirli değnek değil ondan sonra bir şeyler neden düzelsin? Boşanma aşamasına geldiğiniz evlilikte daha 6 aylık evliyken hamile kalmışsınız. Ayrıca neden onlar baksın sizin çocuğunuza? Şimdi de eminim çocuğuma omu yapmadılar bunu yapmadılar muhabbetine olay çıkartacaksınız.

bu kısımda facia.
eşiniz yapacak tabi eşinizin kv kp çünkü.
abisine ablasına ne sizin annenizden babanızdan.
Okudukça ağzım açık kaldı, gerçek olamayacak kadar absürt bu konu. Bir de kalkmış inşallah bebekten sonra gözü açılır, gerçekleri görür demiş. Adamın gözü açılsa, gerçekleri görse konu sahibini boşayacak, anam babam zaten yok, kardeşlerimle aramı açacak, bizi birbirimize düşürecek bu kadın diye haberi yok.

Nişan günü erkek tarafına evi temizletmek isteyeni ilk defa duyuyorum altin bekleyeni gorduk, onuda bi yere kadar anliyorum ama temizlik bekleyeni hic gormemistim
Temizleyiversinler ne olacak? Siz de hiç destek çıkmıyorsunuz, boşa demiyorlar kadının düşmanı yine kadın diye. Hep beraber destekleyelim, çağ atlayalım, devrim olsun vs vs vs yazardım daha ama okadar saçma ki devam ettiremedim

Ama olsun ciddi ciddi yazan var, biz de iki gülüyoruz okuyup...

iyi de sizin hiçbir beklentiniz yerinde değil ki? kimin sözünde, nişanında gelenler boş tabaklarını kaldırıp mutfağa götürmüş Allah aşkına. nerede gördünüz bunu? ya da kimin eşinin ailesi söz çıkışı gelin evini kırklamış. yani eşinizin anne babası yoksa, genelde düğünde yapılacakları damat yapar zaten, abi abla bir şeye katkıda bulunmak "isterse" içinden geldiği için katkıda bulunabilir sadece, sorumlulukları değil ama. boşu boşuna kurulup durmuşsunuz. arada bir yerde abinin üniversiteye yazılmasını bile kendinize yormuşsunuz yani.. ne alaka..

Nişan günü erkek tarafına evi temizletmek isteyeni ilk defa duyuyorum altin bekleyeni gorduk, onuda bi yere kadar anliyorum ama temizlik bekleyeni hic gormemistim
eşşek gibi temizleyecekler çiçeği çikolatayı bile eşi almış ama yazık ya halbuki söz çiçeğini çikolatasını sağdan soldan alırlar bir de istedikleri cevap gelmeyince hemen üyelik iptali

özel hastanede doğum parasını bile kesin eşine yıkarlar böyle de kötü insanlar bu kardeşler

Eve ayakkabi ile girme ve dedikodu kısmı dışında o kadar saçma şeylere alışmışsınız ki..

Dün ben konu başlığını görünce bir hışımla açtım, yine pısırık gevşek bir adamla evlenen ve çemkiren bir gelin var yardırayım dedim. Konuyu okuyunca far tutulmuş tavşana döndüm. Yani bu konu KK top list ilk sırada. Nişana tanışma yemeğine geldiler tabaklarını kaldırmadılar, bütün temizliği annem yaptı ellerini sürmediler diyen bir gelin. Çiçeği çikolatayı bile kocasına aldırmışlar pis insanlar.

Konu sahibi nerde onu merak ettim yasiyormueminim yorumları görünce kocasına iyi hizmet etmiştir.caktirmadan sinsice ben sana çok haksizlik ettim demiştir içinden.vicdani muhasebesiadam hayatını bize borçlu be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…