Eşim beni aldatmisti

Öncelikle iyi veya kötü yorum yapan herkese çok teşekkür ederim
Bir grup anneliğimi sorgulamış birisi de çıkıp da nasılsın diye sormamış ya sizce benim psikolojim çok mu yerinde bir anda evim yuvam yıkıldı çocuğumdan ayrılmayı ben çok mu isterdim babasının bakabileceğine bildiğim için bıraktım babası yetimhaneye yurda bırakmadım nasıl böyle tepkiler yapabiliyorsunuz anlamıyorum karşınızda aldatılan yavrusundan ayrılan bir kadın var

Burada bir tane daha çocuğum var ne yiyebiliyorum ne içebiliyorum ne de aynada kendime bakabiliyorum ben tükenmiş durumdayım neden beni anneliğimden vurmaya çalışıyorsunuz ki
Çocuğumu ömür boyu orada bırakacağım demedim zaten tabii ki de yanıma alacağım

Çocuğu bilerek bıraktığımı kocamın bana dönmesi için yaptığını zannetmişnz hayır öyle bir şey yok çocuk için dönen kocayı ben ne yapayım o kadar koca meraklısı değilim sizi soruyorum böyle bir şey kim ister ya esimi hiçbir şekilde istemiyorum zaten size de söyledim boşanacağım diye nasıl bir yol izlemeliyim diye soruyorum eşimi istediğimi söylemiyorum ki nereden çıkartıyorsunuz bunu

Ayrıca bir grupta evliliğimin aslında kötü olduğunu ben öyle zannettiğimi söylemiş arkadaşlar eşimi savunmuyorum eşim beni aldatmış çok kötü bir durum karşı tarafinda eşimin de suçu var biliyorum beni aldattı zaten bu yüzden eşimi istemiyorum ama benim evde ne yaşadığımı onunla nasıl zaman geçirdiğimi bana nasıl değer verdiğini ben bilirim değil mi size bunu nasıl ispatlayayım evliliğim çok güzeldi

Bir grupta resmen dalga geçerek yorum yapmış yok büyü yaptı yok barıştı yok kocası geldi arkadaşlar nasıl bu kadar kötü olabiliyorsunuz karşınıza aldatılan bir kadın var yorum yapmak zorunda değilsiniz anlıyorum ama dalga geçmekle hiç hoş değil sizlerden fikir almak istedim beni yargılamanızı bana annelik dersini vermenizi istemedim ben kötü bir anne değilim
Çocuğumu yanıma alıp eşimden ayrılacağım ben istedim ki bana ve çocuklarıma nafaka versin hepsi bu

Tabii ki de insanlar iyi veya kötü yorum yapabilir ben bunları açığım ama dalga geçmek nedir ya büyü yaptı nedir ya bunlar ne biçim şeyler sizi soruyorum lütfen

Tabii ki de insanlar iyi veya kötü yorum yapabilir ben bunları açığım ama dalga geçmek nedir ya büyü yaptı nedir ya bunlar ne biçim şeyler sizi soruyorum lütfen
Siz hiçbişeye açık değilsiniz. Dün açtığınız konuda insanlar size yalvardı çocuğu bırakma diye. Sanki çocuğu bırak da gir diye tembihlemişler gibi bugün de konu açıp ağlıyorsunuz. İnsanlar kendini paraladı gece yarılarına kadar, hiç kimseyi önemsemediniz. Eşinizin sadakatsizliğini ispat edemiyorsunuz. Şu yaptığınız hareket, çocuğunuzu bırakıp baba evine gitmeniz sizi boşanma konusunda kusurlu duruma düşürür. Talepleriniz daha az karşılanır. Bakın annenizi sorgulamadım, anneliğinizle ilgili hiçbişey yazmadım. Hatta eşinizin size bıraktığınız çocuk ile ilgili yaptığı yoruma çok üzüldüm, içim yandı. Biz sizin eşiniz yada sevgilisi değiliz. Sürekli bir haklılık ispatlama çabanız, insanlara fikir sorup aldırmamanız ciddiye alınmamanıza neden oluyor. Psikiyatriste gidin diyeceğim 5 aylık bebeğiniz var ilaç kullanamazsınız. En azından akşamları Melissa çayı İçin rahatlatıp gevşetir ve sağlıklı uyur sağlıklı bir düşünceye geçersiniz. Eşiniz bir halt etti, sıvadı bşr de ama siz de çocuou bırakıp gitmekle tüy diktiniz. Anneliğiniz yada kişiliğiniz hakkında deniyorum bunu. Tamamen hukuki yönden söylüyorum. Lütfen sakinleşin ve en Kısa zamanda bir avukat ile görüşün. Sonra da sakince kendi başınıza oturup düşünün. Bu şekilde size de üç yaşındaki çocuğa da beş atlık bebeğe de günah.

Öncelikle güzel sözleriniz ve beni anladığınız için teşekkür ederim.Benim ömrümün 10 yıldan fazlası boşanma ve nafaka davaları ile uğraşarak geçti, bir sürü eşi tarafından aldatılan, şiddet gören, manevi yönden kötü muameleye maruz kalan kadınla karşılaştım. Bu kadınların bir kısmının ailesi arkasında ve maddi yönden destekti kimisinin işi ya da başka yerden bir geliri vardı, bir kısmının konu sahibi gibi ne çalışma imkanı ne de adam gibi bir mesleği vardı.Ben hiçbir zaman aldatan kadın aldatılmayı kabul etsin, boşanmasın falan demedim dememde ama boşanma süresince gereksiz gurur yapmanın, ben çocuğumun annesi ve babasıda olurum diye çocuğu kendine zimmetlemenin kimseye bir faydası olmadığına, aksine çocuğa uzun vadede zararı dokunduğuna bizzat şahit oldum. Buradaki arkadaşların birçoğu boşanma davalarını, dava sürecini bilmediği için çok kolay yargılayabiliyorlar. Özellikle dava ve delil bulma süreçleri ile ilgili olmayacak yorum yapan çok üye var. Öncelikle boşanma davaları avukatsız takip edilmesi özellikle çekişmeli durumlarda çok zor, avukat tutayım desen asgari ücret tarifesinde bile ücret 5000 TL'nin üzerinde, üstelik bu fiyata bir avukat bulmak zor, mahkeme harç ve giderleri en az 1000 TL tutuyor, adli yardıma başvursan avukat ve giderler için bir sürü evrak işi var ve araştırma süresince beklemen gerekiyor, dava açtıktan sonra tedbir nafakasının en erken bağlanma ihtimali üç ay sonra, iş bilmez bir hakime düşersen dahada uzun. Tedbir nafakları genelde haklılık durumu tespit edilemediği için alt sınırdan veriliyor. Kusur ispatlamak falan ayrı zor .ceza davası gibi mahkeme resen delil toplamıyor, savcılığın aile mahkemelerinde bir görevi yok.Bende anneyim iki küçük çocuğun masrafının ne kadar çok olduğunu biliyorum. Üstelik böyle bir psikolojide anne evinde o çocuklarla tek başına ilgilenmenin ne kadar zor olduğunuda.Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir, Allah kimseyi öyle bir duruma düşürmesin, başına böyle bir olay gelmeyen böyle bir durumda kalmayan hiçkimsenin çocuğu nasıl bırakırsın diye kızmaya hakkı yok, burada bir sürü yorum yapıldı ama hiçbiri aynı durumu yaşayan üyeler değil. Aynı durumu yaşayan, mahkeme sürecini bilen üyeler daha realist yaklaşıyor, üstelik çoğunun konu sahibinin aksine bir güvencesi, işi olmasına rağmen. Zira bir çocuğun anneye ihtiyacı olduğu kadar babayada ihtiyacı var, alıştığı ev ortamında yaşamaya ihtiyacı var, sağlıklı sağlam psikolojide bir anne babaya ihtiyacı var, sağlıklı beslenmeye ihtiyacı var, maddi yönden ihtiyaçlarının karşılanmaya ihtiyacı var, anne bunu şu şartlarda sağlayamıyorsa, babada anneye bu konuda yardımcı olmuyorsa anne pek tabi çocuğunu babasına çocuğu için gerekli şartları sağlayana kadar bırakabilir. Ben sadece bunu savunuyorum. Burada adamın derdi zaten konu sahibi ve çocukların sorumluluğundan kurtulmak, bunun için kadının yüzünde çatır çatır yaptıklarını vurup evden gitmesi için uğraşmış, bir sonraki aşamada kadın gitmeseydi adam kendi gidip, kadını evin sorumlulukları ve geçim derdi ile başbaşa bırakarak zorlayacaktı.Şu halde adama istediğini vermenin ne çocuklara ne anneye faydası var. Dediğim gibi başka bir evde sığıntı gibi yaşayan bir küçük çocukta çok sağlıklı yetişmiyor. Ben bir müvekkilimin annesi çocuğunu televizyon için azarlayıp ağlattığı ve çocuğun içtiği süt mesele edildiği için iki saat teselli ettiğimi biliyorum. Emin olun boşanmadan sonra anne evine dönen kadın ve çocukları için orasıda pek yaşanabilir bir yer değil.

AArkadaşlar eğer kötü olarak bir şey söylüyorsam özür dilerim inanın gerçekten çok kötüyüm
Dediğim gibi ben çocuğumu bırakmadım geri alacağım ailem bana bakacak zaten ama şu anda yanımda değiller maalesef
Maddi Durumum yok ne yazık ki açıkçası ekmek alacak param dahil yok küçük çocuğumu banyo bile yaptıramıyorum şampuanı Yok onu alacak param dahi yok
bugün 3 yaşindaki bebeğimi gördüm getir d babası öptüm sevdim kokladım �nanın ben de bir anne olarak hiç mutlu değilim herkesin koşulları aynı olmuyor ne yazık ki çocuğumun durumu çok iyiydi çok şükür anne ben babamla gideceğim dedi zaten şu an yanıma alamam ki

Ne başının üstünde taşıması, adam seni pas ediyormuş haberi yokmuş itiraf etmese hala olmayacak.

Çocuğunu görmene çok sevindim. Eşinle konuştunuz mu hiç? Kararın ve geleceğin ne olursa olsun iki çocuk var, yüzyüze bakıp konuşmak zorundasınız eşinle.

Siz boşverin onu bunu da , eve dönmeye bakın. Şampuan dahi alamıyorsanız ailenizin evinde de rahat olduğunuz söylenemez. Onların da söylenmeye başladıklarını hissediyorum nedense.herif hem arka arkaya doğurtup hem de bu kadar kolay atamasın başından. Gidin oturun baş köşeye , eşşek gibi baksın. Ama lütfen çocuğunuz ele ayağa gelir gelmez kendinizi güvenceye almaya bakın, bu herife güvenilip sırt dayanmaz . O evden hiç çıkmamalıydınız , üstelik elinizde taze bebek, büyüğü bırakmışsınız. Ben her zaman böyle konuşmam, ama çaresizliğiniz karşısında size benım yapacağım şeyleri tavsiye etmeye dilim varmıyor. Sizin öyle bir lüksünüz yok malesef. Gidin başına bela olun o rezilin.

Bu yazdıklarınızı öyle üzüldüm ki evladınızi görmenize de çok sevindim umarım hayat istediğiniz gibi ilerler

İnanın ben çok çok kotyum yüz felci gerçircm.nerdeyse ben oğlumu zaten yanıma alcam ama o şuanda bunu bilmiyor
Hem ben annesiyim o da babası cami avlusuna değil babasına biraktim benim kadar oda bakmakla yukumlu
Ben konu sahibine hak verdim.
Çocuğu anne alsın ad.ieyada rahatça dolandım oh ne ala dünya.
Oda babası kirsin dizini baksın çocuğuna cocuksa onunda çocuğu.

Çocuğunu görmene çok sevindim. Eşinle konuştunuz mu hiç? Kararın ve geleceğin ne olursa olsun iki çocuk var, yüzyüze bakıp konuşmak zorundasınız eşinle.
Hayır hiç konuşmadım konuşmak istemedim o anda o da konuşmadı zaten

Bende ilk yorumlarda çocuğu nasıl bıraktın diye çok söylendim tabii durumunuzu tam bilmiyoruz kusura bakmayın.
Siz eşinizle konuşun evinize dönün.
Çocuklar için orta yolu bulun bence eşiniz evden gitsin.
Bir şekilde geçinmek lazım 2 çocuk ve kendiniz için şartların olması lazım
Evet aldatilanla boşan diyoruz normal olarak ama ayrılıp, çocuklarla sefil olmak da kimse istemez.
Aileniz destek olsun inşallah olurlar,nafaka isteyin öyle ayrılın.
Bu durumda bebeğe de yazık,size de yazık.

Herkesin durumu farklı maalesef.
Hayatta herkes kendini kurtaracak şekilde davranmali

Alıp başını gitmekle olmuyor bazen gitsen gittiğin baba evi yaşadığın rezillikten daha zor oluyor.ben bazen şöyle düşünüyorum.
Gidecek yeri olmayan bayanlar bazı şeyleri görmezden gelecek duymazdan gelecek çocuğuyla gidip bayan evinede yapamayacaksa hiç yerinden oynamayacak malesef

Ben konu sahibine hak verdim.
Çocuğu anne alsın ad.ieyada rahatça dolandım oh ne ala dünya.
Oda babası kirsin dizini baksın çocuğuna cocuksa onunda çocuğu.
Karısını 2 çocuğuna rağmen aldatan adam sizce dizini kırıp çocukmu bakıyordur?
Çocuk yan odada oynarken o diğer odada sevgilisiyle günü gün etmediğine emin olabilirmiyiz mesela?
Böyle karakterdeki bir adamdan ben beklerim şahsen.

Hayr yine de böyle birşeyi kaldirarmm onun yanında olmaktansa ailenin yanında mutsuz olmayı tercih ederim ailem destek olur ben 2 çocukla kötü hissederim o ayrı sonuçta herkesin kurulu bir düzeni var pat diye 3 kişi daha geliyo eve kötü bi durum ama atlatrim inşallah

Aslında bebeğin eşyalarını toplarken yanınıza evdeki şampuan, bez varsa bebek yağı, pişik kremi vs almalıydınız.Tek günlük bir yere giderken bile bebeğin ihtiyacı olacak her şey ne olur ne olmaz diye alınır.
Demek ki düşünemediniz o an

Neden cepte olduğunuzu hissettirdiniz?

Eşime ceza vericem diye 3 yaşındaki çocuğu terk etmek neyin kafası yaalsaydınız onuda bir güzelde dava açsaydınız onların niyeti varsa zaten sizi aradan çıkarır birlikte olurlar çocuğuda babaanneye falan postalarlar bitti gitti.umurunda olsa zaten aldatmaz çocuklarının düzenini bozacak birşey yapmaz.o çocuğun yerinde olsam sizi asla affetmem dua edinde bu yaşananları unutsun annesinin kardeşini alıp onu bıraktığını hatırlamasın.biran önce gidin alın sonra dava açın iş inada binerse sizin ders olsun diye bıraktığınız o çocuğu size koz olarak kullanırlar akıllı olun biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…