Eşim beni aldatmisti

Açıkça Söyleyeyim günde tek öğün ancak yiyorum makarna erişte çorba vs zaten 5 6 kg verdim yani bunlarida söyledim of inanamıyorum çocuğumda şuan yanıma alsam böyle yapammki babasının parası var ona bakar suanda

Normal şartlarda öyle parayı falan kısan bir adam değil di elinden geldiği kadar yapardı bana zaten para verecekti çekeyim sana vereyim dedi ben maalesef erken çıktım
Onu diyorum işte. Parayı kısmayan adamdı diyorsunuz ama şimdi ekmek parası yok diyorsunuz.
Parayı kısmayınca o cüzdanda veya evin bir yerinde 200-300-400 bir şey olur.
Mükemmel evlilikten ekmek alacak para yoka gelmez olay.
Lütfen bırakın adamı aklamayı.Aslında kötü konuşuyorsun şu an hakkında ama onu yaparken bile bir aklama var yani.
Dün o da yoktu ilerleme var aslında iyi bir şey.
Ben şu an bakınca annenizin evindesiniz ya anne evde nerde para var deseniz söyler diye düşünüyorum.
Kirli çıkıdır onlar kesin evin gizli bir yerinde vardır bir zulaları.
Şampuan alacak para yok deyip kendinize daha da dert yolu açmayın ya.
Güçlüsünüz siz. Aileniz de arkanızda.
Daha ne???

2 çocuk Olduğu için çalışamıyordum ben ailem bana bakar her türlü bakar çocuklarıma da bana da bakar ama şu an yanımda değiller bir sebepten dolayı maalesef yanımda değiller o yüzden sıkıntı çekiyorum

Hayr Adama aklamaya çalışmıyorum kendi kendisi yemez bize yedirir içirirdi bana yoktan var ederdi ama şu anda boşanıyoruz ya o yüzden yok kendime kendime dert dolu açmıyorum şuanda bulunduğum durumu söylüyorum

Peki eşiniz nasıl bakıyor çocuğa çalışmıyor mu?

Eşim maaşını yeni aldı evin genel giderlerini karşılayıp kalanını bana verecekti ama veremedi para onda bende yok

Size bakacak olan aileniz şuan nerde?
Kızım geldin ama cebinde paran varmı diye sormadılarmı? Ne yiyip ne içiyorsunuz diye merak etmedilermi?
Çalışan kadınların %70in çocuğu var. Çocukları bahane etmeyin.
Çocuğum var çalışamadım…
Param yok çocuğu alamadım babasına bıraktım…
Ama alacam….

Anladım da şu an aile evinde değil misiniz?
AnneniZe sordunuz mu kıyıda köşede bir şey vardır.
Annelerin gizli yeri olur bir yere tıkıştırır bir şeyler.

Bir de eşim şef dediniz ya ordan da fikir yürütüp cüzdanınızda günlük alışverişi geçecek meblağ var diye düşündüm ama şu ekonomide emin de olamıyorum ne diyeyim.
Anlattığınız gibi çok ilgili baba çocuğu size göstermeye getirdiğinde verseydi kesşke ne diyeyim

Bu kadar kötü durumdaysanız evden neden ayrıldınız??
Neden ailenizin gelmesini beklemediniz madem onlar size sahip çıkacak?
Çocuğunuzu o evde bırakıp neden gittiniz??
Eşinize ders vermek için peki ne oldu?
Eşinizin aklını çelen bir kadın var çünkü eşinizin aklı fikri yok zaten bütün suç o kadında.
Yoksa eşiniz asla yapmazdı bunları.

Hayatimi bilmeden beni tanımadan içinde bulunduğum durumu bimeden nasil yargiliyorsunuz icinde bulunduğum durumdan sanki çok memnunum

Annemin Evet bir yere sıkıştırdığı para vardı o da bitti malessef cenaze var yanıma gelemiyolarr malesef

Eşim maaşını yeni aldı evin genel giderlerini karşılayıp kalanını bana verecekti ama veremedi para onda bende yok
Ee günlük verirdi dediniz daha yarım saat önce.
Şimdi aylıktan kalanı verirdi diyorsunuz.
Bence karar verin.
Eşiniz baya kötü bir insan şu an ne yazık ki ne çocukları ne siz gözündesiniz.
Boş verin onu.
Çok normal insan olsa elimde ekmek alacak para yok demezdiniz farkında mısınız?
Baya pislik yani hal ettiğini bulur umarım. Emin değilim ama bulur umarım siz onu boş verin artık o yok diye düşünün.
Ordan oraya da atlamayın rica ederim.
Baya kötü biri işte.
Yedi senede tanıyamadım nasıl ya deyip kendinize kızıyorsunuz anlıyorum.
Onun için hala aslında şöyleydi böyleydi diyorsunuz ama değildi işte.
Deli boş verin onu.
Aileniz şu an nerde yazlıkta mı bilmiyorum ama gidin keyfinize bakın. O kalsın öyle kendi gibi kötü biriyle

Evli olduğunu bile bile eşimle birlikte olan kadın bir melek eşim de aklı fikri yokmuş gibi ona kapıldığı için o da Melek
bende evi terk ettiğim için ve bakacak durumum olmadığından öz babasını bıraktığım için ben de bir şeytan sizde böyle yorum
yaptığınız için çok akıllısınız

Aileniz postahaneden havale yapsın hesaba gerek yok biraz masraf çıkar ama şu an aklıma bir bu çözüm geldi veya sanal alışveriş yapsınlar eve gelsin aç olmaz parasız olmaz ne zaman yanınıza gelecekler

Annemin Evet bir yere sıkıştırdığı para vardı o da bitti malessef cenaze var yanıma gelemiyolarr malesef
Daha dün kendi evinizdeydiniz ve daha bugün evi terk ettiniz???
Bez, mama vs almadan çıktıysanız biter o para evet ama çocuğa bakacaksa bilinçte bir babası var deyip çıkan birisi çocuğun ihtiyaçlarını kafasında şema yaparak hazırlayıp çıkmıştır diye düşünüyorum.
Sinirle de çıkabilirsiniz tabii ama o zaman gelip bilinçli bıraktım babası işte bakacak çok iyi zaten demez.
Ben anlayamıyorum gerçekten olayı.
Anlamaya da çalıştım aslında ama ekmek alacak para yoka kadar.
Ailemin evindeki tüm parayı bıraktım diyene kadar.
Siz her şeyi boş verin şunu anlayın derim.
Eşiniz baya bencil baya kötü bir insan.
Rol yapmış belli ki.
Belki de iki senedir rol yapmış belki.

Daha dün terkettiyse kaç gündür açım 5-6 kilo verdim demesi ne alaka?
Bende hiç birşey anlamadım
Galiba özelleikle 5-6 kilodan sonra konuya olan güvenimi yitirmeye başladım
Kilo ince cizgim

Öncelikle yavrusun dan ayrılan anne var karşınızda deme saçma oluyor, kimse seni zorla yavrundan ayırmadı, sen kocan rahat edemesin seni mumla arasın diye bizzat kendin bıraktın. Bu konuda bize söylenmeye hakkın yok diğer konumda başının etini yedik bırakma diye. Ayrıca ne nafakadan, ne maddiyattan bahsetmedin ilk konunda gayet açık kocana inat bırakacağını söyledin. Şimdi Bi kaç yorumdan öğrendiklerini burda bahane olarak kullanıyorsun. Madem maddiyattan bıraktın Bi kaç gün sonra alacağım niye dedin Bi kaç güne piyango mu çıkacak? Burada insanlara vicdansız muamelesi yapması için cesaret verenler lütfen ilk konuyu da okusunlar gayet açık orada. Bari dürüst ol de ki yuvam yıkılmasın diye bıraktım ama olmadı. Kimse senin aldatılmanla ilgili seni incitecek bir şey söylemiyor o konuda senden tarafız zaten.

Daha dün terkettiyse kaç gündür açım 5-6 kilo verdim demesi ne alaka?
Bende hiç birşey anlamadım
Galiba özelleikle 5-6 kilodan sonra konuya olan güvenimi yitirmeye başladım
Kilo ince cizgim
Dün gece terk etmedim ki 3 gün oluyo yarın 4 gün zaten evde de üzüntüden birsey yiyemiyodum üzüntüden hemen kilo verdim neden gülüyorsunuz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…