Eşim beni aldatmisti

Ben Bursadayim burda suan 28-30 derecelerde hava.20.30 da uyuttum 21.00 da gittim tshirt atlet su olmus terden.Gecede 2-3 kez atlet degistiriyor,yastigu ters yuz yapiyorm islaniyor.Babasinin ruhu duymuyor vala
Aynen öyle annelere Allah farklı bı iç güdü vermiş ben 14 aylık oğlumun mimiklerinden anlıyorum ne istediğini eşim okadar şaşırıyor ki Anne olmak nasıl bişi ya diyo hayret ediyorum sizin kurabildiginiz iletişime diyor.Biz burda babası bakmasını tartışmadik bazıları olayı carpitmis anne gözünden anlar evladını bu süreçte bu yaşda bu şekilde birakilmamaliydi o cocuk

Ben Bursadayim burda suan 28-30 derecelerde hava.20.30 da uyuttum 21.00 da gittim tshirt atlet su olmus terden.Gecede 2-3 kez atlet degistiriyor,yastigu ters yuz yapiyorm islaniyor.Babasinin ruhu duymuyor vala
Bunu ben de yapmıyorum, benim de ruhum duymuyor.
Dışarı çıkacağım zaman ne yiyeceklerini düşünmüyorum.
3ü vakit geçirdiğinde aklım kalmıyor.
Eşim aşırı becerikli olduğundan değil, bu düşünceleri kendime yük etmek istemiyorum gerek de yok.
Süper güç değilim ve hatta sırf anne olduğum için eşimden becerikli de değilim.

Benim esim cok guzel cocuk oyalar .Sabah kalkarlar az oyun hamuru vs.Hoop kahvaltiya disari Ordan oyun salonu ordan avm yada market.Ben 14.00 de isten cikiyorm,cikana kadar 10 kapi yapip geliyorlar dndjdn
Sabanci olsa dayanmaz sizin bu programa diyirm

Yani tercihtir.Gece terlemiyor demek siiznki.Benim kiz cok terliyor.Ben de super guc oldugumu idda etmedim.Benim uykum hafiftir bi kulagimda hep kizda .Bu saatten sonra degismez herhalde.Bazen duvara ayagini vuruyor uyurken ona bile kalkiyorm

Çocuk sadece ananın mi diyenler, çocuk sadece ananın değil ama önce ananın. Adam sperm bırakıp gittiği andan itibaren, kusması, bulantısı, hamileliği, sancısı, doğumu, logusaligi, emzirmesi, hani erkek neresinde bunun? Çocuk babaya bırakılır ama 3 yaş hala bebektir. O yaş çocuğu hala anneye muhtaçtır manevi olarak onu arar. 10 yaşında kazık kadar çocuk değil ki, nasi vicdandir bu ya.

Babayla durum eşitse emzirsin hadi babası, götürsün küçüğü de bıraksın, baba emzirir nasıl olsa. Anne olmak farklıdır. Baba olmak farklıdır. Her birinin döneme göre sorumlulukları farklıdır. Annenin yaptigi her şeyi baba yapamaz. Nasıl ki biz erkeğin yaptığı herşeyi yapamiyosak. Modern olucaz, eşit olucaz diye bokunu cikaricaz analigin da ha gayret.

Elin kadını da hazır kıta beklıyor zaten, adamın karısının yerine geçip çocuğuna bakam, donunu yıkayam diye.
Kadın adamın gözüne girmek için böyle cengaverce hamlelerde bulunmis olabilir. Kocası önce çabuk dön, napicam ben bu çocukla derken birden gelme çocuk için çağırdım zaten, istemiyorum demeye başladı. Demek baktiracak birini buldu. Anası bakmazmis, kim o biri?

İnşallah olmuştur öyle bişey kara kediciğim. O zilli o güzel sevgilisini bir de evin içinde koca sıfatı ile görsün, ayakları g.tüne vura vura kaçıyor mu kaçmıyor mu ?

Zaten bu saatten sonra asla esiim istemiyorum
Belki de eve bağlamak için üçüncüyü yapıyordur şu an olur mu olur valla
Kusura bakmayın ama ne kadar terbiyesizn ya karşınıza bir kadın var üstelik aldatılmış bir kadın ne kadar çok seviyosunuz insann duygularıyla oynamayı lütfen yorum yapmayın ya gidin kendinize başka eğlence aleti bulun

Bacım karıştırdın galiba burada yorum yapanlar senin kocan yada sevgilisi değil. Sen bir elini yüzünü yıka. İki gündür insanlar sana yalvardı, közde, bağırdı, çağırdı. Kendi kafandan geçenleri saba söylemedi diye insanlara bu şekilde davranamazsın. Çok rahatsız okduysan konunu kapattır hatta üyeliğini iptal ettir. Ama iki gündür burada senin için uğraşan insanlara işine gelmedi diye bu şekilde davranma hakkın yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…