Eşim beni aldatmisti

Neden cepte olduğunuzu hissettirdiniz?
Evlilikte iyi günde kötü günde diye düşündüm çok mu hata yaptım bilemedim ki

Bir anda çıktım evden o stresten o sinirden çocuğumun kıyafetlerini bile çok almamış m

Eşime ceza vermedim çocuğumu alacağım yanıma şimdi alamadım maalesef

Erkekler avcı karakterde olduğu için, hep bı adım uzak durmak gerekir diyor güvendiğim bir doktor.
S**** gibi beceremedim demek ki keşke öyle yapsaydım ben onun her şeyinde yanında oldum ben iyi gününde kötü gününde her şeyinde keşke bu kadar fedakar olmasaydım belki kızacaksınız ama evliliğimin bittiği için de çok üzülüyorum keşke kötü bir evliliğimiz iyi gitmeyen şeylerimiz olsaydı kendime bu sona hazırlardım bir anda neye uğradığımı şaşırdım

Cepte olduğunuz hissettirmemişsiniz aslında dünkü konunuza bakarak onu anladım ben. Hani her şeyi alttan alan biri olmamışsınız.
Bazen yorucu bile olmuş olabilirsiniz hatta ama bu hiçbir şeyi haklı çıkarmaz.
Siz biraz her türlü şok oldunuz anladım ben. Aslında iyi kötü her şeyi çekip hayatım diye dolanan bir eşiniz vardı ve birden aldattığını öğrendiniz yetmedi aldattım ama pişman da değilim dedi.
Böyle anlattığınız evlilikte ayağınıza kapanmalıydı şu an onu beklediniz aslında.
Değişik yani, zor. Bilemedim

Bir anda çıktım evden o stresten o sinirden çocuğumun kıyafetlerini bile çok almamış m
Bir anda çıkmış olsanız bile- hele anlattığınız şekilde bir evlilikte- insanın cüzdanında para olur hatta kredi kartı olur. Onu iptal ettirecek değil ya hemen karşı taraf.
Nasıl ekmek alacak paranız bile yok anlattığınız durumu da göz önüne alınca anlamadım ben.

Bu durumda ayaklarıma kapanmalıydı nasıl böyle bir şey yaptı ben anlamıyorum

Bence siz doğru düşünme yetinizi kaybetmişsiniz..
Bıraktığınız çocuk 3 yaşında ve birini bırakıyorsunuz kardeşleri ayırıyorsunuz..
Ben o babası o da baksın mantığını anlamıyorum ya da bana ters geliyor 3 yaşındaki çocuğun yeri annesinin yanıdır.
Annem hep anlatırdı babamla boşanma aşamasında ne istiyorsun benden demiş babam ben sadece çocuklarımı istiyorum başka da hiçbir şey istemiyorum deyip hem ablamı hem beni alıp gitmiş. Hemde bundan 33 yıl önce köye gidiyor düşünün artık.
Annem bıraksa bizi bırakırdı ben 2 Ablam 7 yaşlarındaymış.
1 ay sonra barışmışlar tamam ama annemin bizi hiçbir zaman bırakmadığını bilmek mükemmel bir duygu.
İlerde eşiniz büyük çocuğunuza derse annen seni bıraktı kardeşini aldı gitti...
Yanlış yoldasınız..

Benim kredi kartm vs yoktu o bana nakit para verirdi yani günlük para verirdi gece bana para verecek misin dedim bırakırım sabah gitmeden çeker bırakırım dedi sabah önce ben çıktım ve maalesef anlamadım çocuğumu bıraktım diye yollar ağlayarak geldim şu param bile yoktu Allah'tan sadece kentkarta para vardı onunla geldim

Bu durumda ayaklarıma kapanmalıydı nasıl böyle bir şey yaptı ben anlamıyorum
İşte siz biraz da yanlış yorumlamışsınız sanki.
Belki de iyi evlilik kriteri çevrenizde biçtiğinizden edinilen bir izlenim.
Ben iyi evliliklerde birden evden çıkan birinin yanında para vs olmayacağını sanmıyorum mesela erkek veya kadın olsun.
Siz görmek istediğinizi yaşamışsınız ne yazık ki.
Aslında baya düşük seviye eşiniz var

Üzülme kardeşim bu da geçer. Ya Cebbar Ya Zulcelali Vel İkram çek. Bol Estağfurullah cek. Allah selamet versin. Bu dünya geçici. Asıl ahiret yurdu önemli olan. Başına gelen bu felaket seni daha iyi bir kul olmaya sevk eder belki de. Namazlara başlayabilirsin. Ruhun dinlenir

Çocuğumu alacağım çocuğumu bırakmıyorum ben çocuğumu yanıma alacağım ama şu anda yeterli gücüm yok çocuğu yanıma alsam sabah kahvaltısına yedirecek bir şeyim yok babasının durumu var o her türlü bakar ona şu anda babasına bıraktım yetimhaneye değil

Günlük para bırakma kısmını da anlamıyorum.
Günlük lazım gelenden daha da çok lazım gelebilir bir gün.
Evde bir yerde durur bir para aslında. Ne olur ne olmaz diye. Cüzdanda da durur. Bu anlattığınız mükemmel aile tablosunda olur tabii.
Günlük verme kısmı başka bir olay. Çocuğumuza öyle yapıyoruz belli bir yaşa kadar ki.
Canı ne isterse alır onu biliyoruz ondan.
Ekmek parası bile yok kısmı beni işkillendirdi.
Sizi de suçlamıyorum zaten ama her şey muhteşemdi kafasından çıkın diye yazıyorum.

Normal şartlarda öyle parayı falan kısan bir adam değil di elinden geldiği kadar yapardı bana zaten para verecekti çekeyim sana vereyim dedi ben maalesef erken çıktım

Siz ne yiyorsunuz peki ?

Şöyle söyleyeyim elinde parası olunca bana hepsini veren birisiydi biraz maddi durumumuza çok iyi değil açıkçası ama elindeki son kuruşa kadar bana verirdi bana böyle para vermeyeyim paradan kısayım ya da ben harcayım öyle bir durumu yoktu kesinlikle maddi durumumuza çok da iyi değildi dediğim gibi zaten iki çocuk ev kira tek çalışan adam elinden geleni yapıyordu yani

Cebinizde ekmek alacak para yok ama evi terkediyorsunız
Kime, neye güvendiniz?
Ailenizin evine gittiniz ama çocuğa şampuan alacak para yok?
Bu nasıl iş ben hiç bişey anlamadım.
Tamam gurur yaptınız alıp başınızı çıktınızda parasız gurur da biryere kadar iş görür
Hasta olup dr.a gitmek zorunda kalsanız ilaç
alacak para yok.
Üzgünüm ama boşa kürek çekiyorsunuz, eninde sonunda döneceksiniz eve. Aileniz size sahip çıkacak olsa bugün büyük çocuğunuzu geri göndermezdiniz, herkesden önce onu niye bırakıp geldin sen kafayımı yedin der gider çocuğu alır gelirlerdi.
Bu konu çalışmayıp kocam bana gül gibi bakar diye düşünen kadınlarımıza örnek olsun. Kimse kimseye güvenmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…