Eş ailesine araba hediyesi :')

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne yazık ki başka çocuğu yok. Tek çocuk benim kp.

Ahahaha bize gökten yağıyor zaten para. Başkasını bulamam korkusu da değildi valla kusura bakmayın da herkesin kendinizle karıştırıyorsunuz. Gayet bulurdum, yaşım gençti ki hala öyle. Çok güzelim diyemem ama yine de illa ki bulurdum. Sevdim sevildim tamam mı özet bu.

o kredileri ödemeseydin eşin seninle evlenme kararı alır mıydı acaba
Ailelere söyleyeceğimiz zaman demişim değil mi orda ? Aiellere ne zaman söylenir ? Evlilik teklifinden sonra :) Doğru okuyabiliyorsan eğer düğün birikimini verdik ilk olarak onu da demişim. Aynen herkes sizin hayatınızdaki insanlar gibi çıkarcı. Bu konuda eşimi savunacağım aklıma gelmezdi ama ne fesat bir şeysin sen öyle.

Ee esiniz salakmi evliyken kendi ihtiyaclari varken neden hala ailesine para veriyor vermeyeceksiniz baslarinin caresine bakacaklar sizde yedirmeyin hakkinizi
Bile isteye iki aileye de belli ölçülerde destek çıkıyorduk. Öyle maaş falan dökmüyoruz ancak az da olsa bir şeyler yapıyorduk. O tarafa yapmicaz artık.

Sevgilisine kredi taksidini ödeten erkek de biraz şey hani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…