Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hıc hoş deıl canım ole bısey solemesı boşwer takma kafana..belkı sende sorun wardır deseydın sende...al sen duyurmadan adetın bıttıgı gıbı basla teste

takmadım zaten canım dicektim de onun kadar düşüncesiz ve kırıcı olmak istemediğim için sağlık olsun diyip sustumm... özele bak canım mesaj attım

bebeğimm bak açtığımız sayfa uğurlu geldii :) bende ayağımı iyi sürümüşümm :) inşallah gerisi gelecek bu ayyy artukk bebiş muhabbeti başlasın yaaa :)

aynen bebegımm ugurluu geldiii maşallahh hazar boncugu takmak lazım:) sıraylaa gelıyorr bebişler :) topikte 5 hamile var

kübrammm sana sarılmak böyle muck muckk muckkk öpmek istiyorummmm :) ama nerdesin kiii sennn

niden nidenn nidnnnnn bebeiş olunca bakıyorum bıraktın bizi :)

yoookk bebegmm size kahvaltı yapmaaya çalışırken yazıyodumm 11 30 da randevum var 5 haftalık olmak üzerim dün gece dege r 1083 dü bakalım belki kese görünürr çişmde yok :KK43: :KK70:

evet bebeğim bendede çıkmamıştı biliyorsun bekle biraz kan vermicek misin

bak sana sole anlatayım canım doktr bıze dedıkı 23 aralıktan ıtıbaren 10 gun sık ilişki olsun bızım 29 una kadar bırer gun arayla oldu ılişki sonra yenı yılda dısardaydık 30 31 olmadı ovulasyonda sanırım benım 29 unda bıttı yaanı daha 9 gun oldu..kan ıcınde 12.gune kadar bekleyeyım dıorum

senın kacıncı gununde ıdrarda cıkmıştı canım ovulasyondan sonra

bebeğim şöyle bir şeyy ben ne zaman ovalasyon olduğunu bile bilmiyordumm o yüzden o tarihi değilde ancak şöyle söyleyebilirim adetim geçtikten 1 hafta sonra idrar da ancak çıkabildi

X