Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canlarımm benm inşallah bebişleriniz sizinledir :) bunun için bu günn bol bol dua ettim ve uyumadan öncede dua edeceğimmm :) canınızı sıkmayınnn bebişler gelecek merak etmeyinnn :) siz üzülürseniz bebiilerinizde çokkk üzülürrr o yüzdenn sakınn üzülmeyin

saolasın canım inşallah saglıklı bi adet gecıkmesı yasıoruzdur..

canlarımmm bugünde bitti yine sizlerle..

kalbim aklım hep sizinle..

inşallah hepimiz iyi haberler alırız..
ben çıkıyorum..doğru eczaneye test almaya..
nolur dualarınızı eksik etmeyinnnn..

hepinizi seviyorum..

iyi akşmlarr..yarın sabah iyi haberlerle güne başlarız inşallahhhh

kuzularrr ben çıkıyorummm kendinize iyi bakınnn yarın sabah sizin için erken gireceğimm inşallah güzell haberlerinizi alacağımm :) öpüryorumm iyi akşamlarr

kuzularrr ben çıkıyorummm kendinize iyi bakınnn yarın sabah sizin için erken gireceğimm inşallah güzell haberlerinizi alacağımm :) öpüryorumm iyi akşamlarr

KIZLAR KÜBRAAAAAAAAAAAAAA HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :)))
silikte olsa gördüüüü :)))):KK1::KK1::KK1::KK1:

KIZLAR KÜBRAAAAAAAAAAAAAA HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :)))
silikte olsa gördüüüü :)))):KK1::KK1::KK1::KK1:

gozunnnnaydınnnnnn kubraaaaaaaaaaaaaaaaa bu ne güzel bi yıl başlangıcı oldu ardarda guzelll haberler geliyorrrrrrrr cokkkk sevindimmmm cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hadi gozun aydın hayırlı olsun canımmmmm :)

Canlarımm telden girdim size söylemek için :)
Şuan tıp merkezindeyimmm :) kan verdimmm.sonucu pozitif negatif yarım saate çıkarmışş..yarında değeri öğreneceğimmm 😃 dualarınız benimle olsunnn..benim hepimizleee

gozunnnnaydınnnnnn kubraaaaaaaaaaaaaaaaa bu ne güzel bi yıl başlangıcı oldu ardarda guzelll haberler geliyorrrrrrrr cokkkk sevindimmmm cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hadi gozun aydın hayırlı olsun canımmmmm :)

Canımm çok çok tşk ederimmm..inşallahh kanda da çıkarrr..çıkar dimiiii??boşuna sevinmiyorumdur dimiii???

Kuzummm bak o kadar pozitifliginin mukafatini yine pozitif bi sekilde aldin
Tebrik ederim tatlim cok mutlu oldum inan Allahim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip eder insallahhh :)

Bitanemmmm tşk ederimmmm.. Şuan şoktayımm ..rabbim hepinize nasip etsin hepinizeeee..hep iyi düşünelimm hepppp..

Bebegim tuylerim diken diken oldu yaaa tekrar tebrik ederim canim.Eşin yanında mı? Guzel bi surpriz yap.
Aayyy ne kadar guzel bigun bugun yaaaaaaa :)))

Sana bir bebiş haberi gelsin bu ay sanada gelsin canımmm..
İçimdeki ses bana söyledi ve Rabbime şükürlerr olsunnnnnnn..
Eşim şoktaaaaa :))) napacağını bilemiyorrrrr:)

X