Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kızlar ben çıkıyorum.Sabah dan beri sizleri okucam diye 2 bankayı zor işledim.şu bir buçuk saatde motor takmam lazım :KK1:
hepinize kolay gelsin en güzel haberleriniz bekliyorum.

haklılar bence canım..ılk dusuk yaptın dıye tedırgındırler napsınlar

evet kuzum ondan kayınvalidem ilk defa bana bir şey söyledi ilk defa kızdı herkese cevap veriyordum anneme babama o kadında ağzını açınca sustum kaldım dedim eğer bu da söylüyorsa var bir şey :)

ayyy kübrraaa çok duygulandımm senn böyle yazınca yaaa :)))) birden hayallere kapıldımm :) inşallah hayaller de kalmaz yavrumu alırım kucağıma :)

yaaa sen böyle yazıncaa benimde gözlerimmm dolduuuu :KK43:(
Rabbim herkesin kucağına almayı nasip etsin sağlıkla mutluluklaa...

noluyo be bannaaa..benim niye gözlerr doluyorrr..

sürekli yazarım buralardayım cnm.
gerçekten insanın beynini kemirip duruo bu düşünce.
şu anda sen öylesin eminim.
rabbim gönlüne göre versin inş.bebişin seninledir.
bu ovulasyon testinin çok etkisi var mı acaba?
ben adete kadar gün aşırı yapsam,gerek kalmaz heralde teste.
bide ben bu ay jel getirttirdim başka topikte yazıştığım arkadaşlar var o jeli kullananlar ilk ay hamile kalmış.

aynen öyle canımm..
şuanki ruh halimi görsen deli dersin :) bir gülüyom bir surat asıyomm :)) mal gibiyim..
ovülasyonu testlerini kullanıp hamile kalan çok..mesela birisi tutku :)
geçen ay kullandı ve hamile kaldıı..bugün haberini aldık..bence denemelisin.ya da doktora gidip yumurta takibi yaptırabilirsin..ben bu ay öyle yaptım.henüz sonucu bilmiyorum ama en azından gerilmiyorsun çatladı mı noldu diye :)
jel için bişey diyemem canım.senden duyuyorum..eğer varsa etkisi kullan tabiki :KK66:

kızlar ben bırazdan cıkarım..şimdiden ıyı akşamlar demek ıstıorummmmmmmmmmm...umudum kırıldı ya.....yarın ınşallah guzel haberler gelır

hayıırrrr umudun kırılmıyorrrrrr..
vücudunu olumsuz etkilemeeeee..
umut her zaman vardırr.
çünkü benim göğsüm geçen hafta ağrımaya başladıı..ve aramızda bir hafta varr..biraz daha sabıırrrrrr...

yarın hepimiz için yeni bir gün ve yeni umutlarla başlayacakkk..
inanıyorum ki iyi haberler alıp iyi haberler vereceğizzz...

aynen öyle canımm..
şuanki ruh halimi görsen deli dersin :) bir gülüyom bir surat asıyomm :)) mal gibiyim..
geçen ay kullandı ve hamile kaldıı..bugün haberini aldık..bence denemelisin.ya da doktora gidip yumurta takibi yaptırabilirsin..ben bu ay öyle yaptım.henüz sonucu bilmiyorum ama en azından gerilmiyorsun çatladı mı noldu diye :)
jel için bişey diyemem canım.senden duyuyorum..eğer varsa etkisi kullan tabiki :KK66:

sende uyku hali warmı peki canım...ben esneyıp duruorm

canlarımm benm inşallah bebişleriniz sizinledir :) bunun için bu günn bol bol dua ettim ve uyumadan öncede dua edeceğimmm :) canınızı sıkmayınnn bebişler gelecek merak etmeyinnn :) siz üzülürseniz bebiilerinizde çokkk üzülürrr o yüzdenn sakınn üzülmeyin

Kızlar ben çıkıyorum.Sabah dan beri sizleri okucam diye 2 bankayı zor işledim.şu bir buçuk saatde motor takmam lazım :KK1:
hepinize kolay gelsin en güzel haberleriniz bekliyorum.

iyi akşamlar canımmm..kolay gelsinnnn..
:)) bankalar kolaydır yaaa..
yetiştirirsinnnn :KK66:
dua et bizee..muckk muckk

hayıırrrr umudun kırılmıyorrrrrr..
vücudunu olumsuz etkilemeeeee..
umut her zaman vardırr.
çünkü benim göğsüm geçen hafta ağrımaya başladıı..ve aramızda bir hafta varr..biraz daha sabıırrrrrr...

yarın hepimiz için yeni bir gün ve yeni umutlarla başlayacakkk..
inanıyorum ki iyi haberler alıp iyi haberler vereceğizzz...

inşallah yawrum ya sabah pc yı actıgımda guzel haberını okumak ıstıorum.....ona gore sakın adet olma...cıft cızgı cıksın inşallah hemencık

inşallah yawrum ya sabah pc yı actıgımda guzel haberını okumak ıstıorum.....ona gore sakın adet olma...cıft cızgı cıksın inşallah hemencık

inşallah ramelimm inşallahhh..
ben ikimizden de o güzel haberi almak istiyorum..
ikimizden de ümitliyimmmmmm...

aynen öyle canımm..

kız fazla kafana takma, kafanı dağıtmaya bak.psikolojik olarakda çok etkiliomuş.dicem ama elinde dğil biliorum.
yumurta takibi için özel doktora gidiyorum cnm.2 ay klomen+çatlatma iğnesi vuruldum.3 ay yine klomen+çatlatma iğnesi+aşılama yapıldı ve yine tutmadı.

şimdi bu ayı bekliyorum işte...

canlarımm benm inşallah bebişleriniz sizinledir :) bunun için bu günn bol bol dua ettim ve uyumadan öncede dua edeceğimmm :) canınızı sıkmayınnn bebişler gelecek merak etmeyinnn :) siz üzülürseniz bebiilerinizde çokkk üzülürrr o yüzdenn sakınn üzülmeyin

oyyy canımsınnnn..
saol bebeğimmm..
Allah'ım dualarını kabul etsinnn...
üzülmüyoruzzz..bekliyoruz o günlerrriii :)

X