Erken hamilelik belirtileri hakkında....

evet canım ama yas 25 oluyor 26 ocak bat

Uğurluuu tablomuzz hepimizee uğurr getiirrii inşallahh kızlarrr :)

UĞURLU TOPİĞİMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
BUSRAA32327 ARALIK 2013bir dahaki deneme
hasekihurrem2328 Aralık 2013beklemekte
hayr_hayr2530 ARALIK 2013beklemekte
cansucandan2531 Aralık 2013beklemekte
hknslcn271 OCAK 2014beklemekte
MİNOK272 OCAK 2014beklemekte
Fbcan282 Ocak 2014Beklemede
Tutkuu214 Ocak 2014hamişşş :)
Kubrakk4 Ocak 2014Beklemede
Ariver201 şubat 2014Beklemede
ramel88265 Ocak 2014beklemekte
wihitelead295 Ocak 2014beklemekte
didem13115 Ocak 2014Beklemede
ad123309 OCAK 2014beklemekte
kimyacı43299 OCAK 2014beklemekte
Secido2812 Ocak 2014Beklemede
kirya13 Ocak 2014beklemekte
Tuanabatu062016 OCAK 2014Beklemede
Angeltavsan2120 ocak 2014Beklemede
cetrina2426 ocak 2014Beklemede

Kübra seninde geçti sen yapmışmıydın?

evet geçti canım iki gün geçti :) ama yapmadım..ilk defa yapmıyorum..bundan önceki aylarda hep yapmıştım üzülmüştüm ama bu ay içimdeki ses bekle yapma dedi ve niyeyse hala rahatım..
ama içimi korku sarıyor zaman zaman :))

cnm ben gecen ay kimyasal gebelik geçirdim.. adetime 3-4 gün kala dayanamayıp test yaptım..2. cizgi silik çıktı cok silik ama.. daha sonraki günlerde de adet günümde de tekrarladım.. yine silik çizgi ..adetim 2 gün geçince kan testi yaptırdım değer 24 çıktı.. doktor hamilesin dedi. ama bana değer cok düşük gelince şüphelendim..çünkü ağustosta adetime 2 gün varken değerim 32 çıkmıştı.. 2 gün sonra kan testini tekrarladım..12 düştü değer..
4. günde regli oldum zaten.. yani başımdan geçmeyen kalmadı.. kürtaj.. kimyasal.. bi sağlıklı gebelik geçiremedim.. anladım ki adet günü geçmeden test yapmamak gerekiyormuş.

amin amin senin elinden hepimize uğurlu gelir inşallah hadi hayırlısı olsunnnnnn ellerine sağlık canım

bizdee senii yerizzz :) senin tepkini merakk ediyodum bekledimm bekledımm gelmedin bittin senn bıktırıcamm seni peşindeyimm D: hhehe herşeyi sorarım artık sana :)

bebebğimmm sesli güldümm vallla çokk sevindim yüüzmde hala aptal bir sırıtma var :)bebeğim biz hafta sonu döndük aktarmalı döndük ve tabi ben çok yoruldum dün paso yattımm bu günde yataktan çıktığımda saat 11 buçuktu :) artık ben ağırlaşmaya başladım çok rahat geçmiyor yani ... kuzum isteiğini sor ama lütfen benm gibi manyak duygular içerisine girme kendini yıpratma ben çok yaptım sakin ol tamam mı bebişin annesi :)

tutku sen bu ay nasıl çalşmıştın anlatırmısın :) neler yapmıştın yumurtlama takibi nasl yaptın?

yaa aslında ovulasyon testıı yaptımm hepp belırlı bı çaba sarfetmedimm inan canım adetim bitti adetin 8.günü testlerii yapmaya başladım hep boşuna yapmışımmm taaa 16.gün yani ayın 20sinde koyuu cıktıı ki tahmın etttıgım günde o gündüü o gün vee öncesindeki 2 gün yani 16 18 19 20 ilşki olduu böle canm en yakınlarındakı ılıskılerımm ılıskı bıtınce eşim hemen cıkmadıı beklettik biraz dışarı kaçmasın dıyee sonra aykalarıı dıktımm yarım saat kdr bekledımm hepsinde de öle iştee çok belirgin bişey yapmadım herkesin yapdıgı seylerd :)

bende sabırsızım duramadım test aldım..oncedende yapıodum test sonra adet oluodum..sımdıde o korku war ıcımde

yapıcamda korkuom ya..........bıkere bole yıne adetım 1 gun gecıktı gece gece eşimle nobetcı eczane aradık test yaptım 10 dk sonra adet oldum.........

ama daha çok dikkat ederisin korkma be canım kaderimiz neyse onu görücezzz hadi eğer yoksa hep birlikte soğan suyuna başlıcazzzzzz

bir hafta beklemek daha mı iyi ki canım??
bak şimdi sen böyle söyleyince aklıma takıldıı.. biraz daha mı bekleyelim yani??

oooooooooo hoşgeldınız ozge hanım

eveettt hoşgeldinizzzz özge hanımmm :) nerelerdesiniz? gözümüz yollarda kaldıııı :)))

özgeee acil soru sorucammm..ramel ve ben daha adet olmadık :) testde yapamıyoruz :))
senin akıntın ne renkti??
bide illa ki bir belirti olmalı mııııı :))

ovülosyon testi bende alıcam buugn çkışta sen ne marka kullandın bende bu ay öyle yapıcam canım bugun adetimiz 6. günü dün bitti ne zaman başlıcam bide?

oooooooooo hoşgeldınız ozge hanım

hoşbuldukkk bebeğimm nasılsın :) valla çok özledim ben sizi ama artık öyle çok giremiyorum kendime gelmem uzun sürüyor ve evde misafirler var bizimkiler beni rahat bırakmıyor bize taşındılar diyebilirim :)

keseydi kalp atışıydıı inan senin gibi cok korkuyorumm canım yarın doktora gidiorumm degerim 498 cıkmıştıı yarın kaç olurr acabaa yaa birde yarın 4 artı 4 olacak yaa kese görünürmü sence

ovülosyon testi bende alıcam buugn çkışta sen ne marka kullandın bende bu ay öyle yapıcam canım bugun adetimiz 6. günü dün bitti ne zaman başlıcam bide?
canım adet döngün kısaysaa vee ne zaman yumurtalıdıgını tahmın edemıyosann hemenn başla bence ben laboquıck kullandım kaçırırsın felnan sonraa bence hemen basla

hoşbuldukk bebeğimm :) çok yoruldum canm bildiğin gibi değil gittiğime pişman oldum ses çıkartamadım otursaydım kıçımın üstüne keşke :) bebeğim belirti diye bir şeyy yokk akıntı beyaz oluyordu ama bende bir ara kahve de oldu çıkartın yapınn bir test yaaa :) haddiiii yapınn yaaa geçtii siiznkilerde 5 i diyordunuzzzz offf gelsin bebişlerrrr :)))

nasıl olalım canım kuboşla adetlrımız gectı ve hala olmadık..dusunuoz kara kara napalım dıye..kıyamam ben sana..ama boşwer yardımcı olsunlar sana..ya belırtılerını bı yazsana

bende sabırsızım duramadım test aldım..oncedende yapıodum test sonra adet oluodum..sımdıde o korku war ıcımde

yap canım yaa beklemee erken yapsann kızıcamm tamm daa zaten geçiktin yaniii yanıltmak istemiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…