Erken hamilelik belirtileri hakkında....

inşallah canım inşallah hakkımda hayırlısı olur.

sen var ya moral kaynağısın kuzum benim.

aslında ben de senin gibi düşünüyorum ama içimde bi tedirginlik var nedense Rabb'im hayırlısını versin inşallah..

o zamaaaannnn sen de test yaapp lütfeeennn çok merak ediyoruz çokkkk :))

inşallahhh herşeyin hayırlısı olsunnnn :))
tedirginliği bırakkk..bol bol dua ett..eminim rahatlayacaksın :KK66:

akşama yaparım artık canım..işyerime yakın eczane yok..eve geçerken alırım.. :KK66:
hamile miyimdir ki??

inşallahhh görürsün canım benimm inşallahhhh :))
önemli günlerin heyecanı hep seninle olsun ve hep iyi sonuçlar olsun canım benimm..
artık bize dua etttt :)
çünkü yepisyeni bir hamişsinnnnnnnnnnnn :)))

ahh canımm keşkee yaa şuann hissettmıyorumm yaa onuu ondann içimm bi burukk bende özge gibi oldum sanırım :KK43:

canım benim işyerime eczane uzak..bugünde bekleyeyim artık.
yarın sabah yaparım testii.. gün içinde yapınca da çıkar mı ki?
hep sabah yapın diyorlar çünkü

az once tutku yazmıştı canım sanırım gebelık ılerleyınce ıdrarda oğle bıle yapsan cıkıomuş..ama 1 haftalık fılansa cıkmayadabılır..cunku tutkunun kanda 400 lu bıseydı..ıdrarda cıkması normal

canım ozge gelse sana daha cok yardımcı olabılr tecrube sonucta:))))))))))))))))) ama sen bıze belırtm war fılan demedın hıc ask olsun

ya ınan canım bılerekk demedim :KK43: metal tadıı varrdıı onu bölee giribim ondan deidm inan hıuyumuu bılıyorumm belırtılerımıı sayarakk kendımı gökyüzüne cıkarıpp ordann bırakmayaa cesaret edemedım cnku cok cabuk heveslenıorum

ahh canımm keşkee yaa şuann hissettmıyorumm yaa onuu ondann içimm bi burukk bende özge gibi oldum sanırım :KK43:

hissetmemek miii??
o orda büyüyor annesiiiii :) hem hissetmişsin hep elin karnındaymışşş..

asmıyoruz suratımızıı..yaa bebişinde asık suratlı olucak sonraaa :))))

az once tutku yazmıştı canım sanırım gebelık ılerleyınce ıdrarda oğle bıle yapsan cıkıomuş..ama 1 haftalık fılansa cıkmayadabılır..cunku tutkunun kanda 400 lu bıseydı..ıdrarda cıkması normal

canım anladıgım kadarıylaa benımkı erken döllenmişş 500 sayılır benımmkı 498 :)

hissetmemek miii??
o orda büyüyor annesiiiii :) hem hissetmişsin hep elin karnındaymışşş..

asmıyoruz suratımızıı..yaa bebişinde asık suratlı olucak sonraaa :))))

hamıle oldugumu hıssedıyorum da onu hıssedmıyorumm ki nokta kadr kerata kendıını bellı ettıhı gunler gelse :)

şimdik bu durumda biz hamileysek eğer ne kadarlık oluyor??
o zaman ben akşama yapayımm:)
hayırlısı olsun canımmm..
inşallah iyi haberler veririz..
olmazsa da diğer aylara inşallahhh..

ama olsun ramelimm demi yaa olsunnnnn :)

SABAH aç karnına ve akşam yemek ten önce 1 bardak 15 gün iiçiyorsun adetin 7. günü başlıyorsun benim yarın 7. günüm beyaz sğanı ilk önce su kaynatıyorsun kaynayınca soğanı 4 e bölüp içiyorsun bununla hamile kalan çok sayıda kişi var inşlh bizde onlardan biri oluruz

inşallah canım benim... benm de bitsin uygulıcam canım .. ben hamileliğe yardımcı olduğunu bilmiyodum kaynanama dedim iltihap var soğan kaynat iç suyunu hemen geçer dedi ben de zaten ilaç kullanmak istemiyordum.. eşim ben de içerim ikimize de yap diyoo :))))

kızlar günaydınlarrr

sabah kan verdim akşam alacagım sonucumu bugün adetden 6 gün geçti adetime 2 gün kala kan sonucum 2 çıkmıştı çok heycanlıyım ama hiç belirti yok :44:

ama yumurtlama gunlerımm geçtı ramelımmm nesee hayırlısı olsunn sen naptınnn bana gusel haber verde musmutlu oluyummm:KK52:

yalnış hesaplamış olabılırsın canım yumurtlama gunlerını cunku ınternet bı hafta kadar once hesaplıo..benım adet dundu daha olmadım..beklemedeyım..heweslenmkte ıstemıorum..belkı gec olurum dıye

benimde adetim çok düzenli olurdu hep 2 gün öncesinden hastalanırdım bugün yarın adet olmam gerek. olmazsam ne olacak ya hamileysem kafam çok karışık yardım edin hanımlar

inşallah canım benim... benm de bitsin uygulıcam canım .. ben hamileliğe yardımcı olduğunu bilmiyodum kaynanama dedim iltihap var soğan kaynat iç suyunu hemen geçer dedi ben de zaten ilaç kullanmak istemiyordum.. eşim ben de içerim ikimize de yap diyoo :))))

yok canm aman eşine verme sen iç sadece eş için hiç duymadım ona keçi boynuzu ver sen

şimdik bu durumda biz hamileysek eğer ne kadarlık oluyor??
o zaman ben akşama yapayımm:)
hayırlısı olsun canımmm..
inşallah iyi haberler veririz..
olmazsa da diğer aylara inşallahhh..

ama olsun ramelimm demi yaa olsunnnnn :)

ozaman 2 test alıp bırını akşam bırını sabah yapalım canım..tabı gun ıcınde adet olmazsak eger..olmayalım ya bu ay yuzumuz gulsun artık..ben haftasonu yapacaktım test benı eşim tuttu gun gecsın ole dıye

kızlar günaydınlarrr

sabah kan verdim akşam alacagım sonucumu bugün adetden 6 gün geçti adetime 2 gün kala kan sonucum 2 çıkmıştı çok heycanlıyım ama hiç belirti yok :44:

gunaydın canım ınşallah hamışsındır ya..ıkıncı guzel haberı alırız bugun

yalnış hesaplamış olabılırsın canım yumurtlama gunlerını cunku ınternet bı hafta kadar once hesaplıo..benım adet dundu daha olmadım..beklemedeyım..heweslenmkte ıstemıorum..belkı gec olurum dıye

sen kesın hamılesınn bebeğim ya bak sakın umut verıyorum dıe düşün me içimde bı hıs hamılesın dedı sen bu sıteye ılk gırdığımde bana ilk mesaj atansın bılıosun demıı o yuzdenn varsa bebişinn hoşgelcek yoksada yıne hoş gelcekk yınede sen bol sut yoğurt ye meyve yeee emıı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X