Erken hamilelik belirtileri hakkında....

asılamamı yaptın hıcte soylemedın haın:KK43: cok sevındım ınsallah rabbım olumlu sonuc gosterır kuzum bende hala tık yok ne gelen ne gıden:KK50: bıkkınlık geldı bana :KK43:

Söyledim ya sana kuzum geçen ay adet olmazsam aşılama olacak diye. Inşallah canım 4 gün var bata bakalım ne olacak. . Adet olmadin mı hâlâ canım yaaaa :O

oldum oldum bebek olmadı sanırım olmuycakta

canım bende 4 günlük gecikmeyle bugün adet oldum senle benm kaderimiz aynı mı ne? eşimin tedavisinde son ay artık sonraki adetimde aşılama olacak sanırım hayırlısı ama ben yoruldum

canım bende 4 günlük gecikmeyle bugün adet oldum senle benm kaderimiz aynı mı ne? eşimin tedavisinde son ay artık sonraki adetimde aşılama olacak sanırım hayırlısı ama ben yoruldum

benım esımde sorun yok sorun bende ne dıyeyım rababım bızıde ekssık bırakmaz ınsallahhh:KK43::KK14::KK14:

benım esımde sorun yok sorun bende ne dıyeyım rababım bızıde ekssık bırakmaz ınsallahhh:KK43::KK14::KK14:

amin canım gerçekten yıpratıcı bir süreç bu sorunlar hep bahane insanalra tüp bebek bile tutmaz deniliyor doğal yolla hamle kalıyorlar o düşük bu yüksek bunlar hep bahane bence.

amin canım gerçekten yıpratıcı bir süreç bu sorunlar hep bahane insanalra tüp bebek bile tutmaz deniliyor doğal yolla hamle kalıyorlar o düşük bu yüksek bunlar hep bahane bence.

oyle ya bencede eskıden hormon falanmı vardı catır catır doguruyorlardı:)ben yorumsuzum artık ya:KK50:

Kızlar bir şey itiraf edeyim mi size; Ben gebeliğimi yumurtlamadan bir hafta sonra gözlerim o kadar parlıyordu, sabah aynaya baktığımda benim gözlerimin rengine ne olmuş böyle dedim ve gebelikte ilk göz parlarmış o aklıma geldi ve doğru çıktı hamileymişim. Gözlerinize dikkat edin!

canım öyle söyleme kızarım sana haaaa :KK20: :KK20: :KK20: niye olmasın be kuzum tıp o kadar ilerlemişken niye olmasın... çok şükür bi sorununuz da yok.. olumsuz düşünüp yorma kendini bitanem olacak buna inan ve dua et :KK16: :KK16: :KK16: kaç gün var bata bakalım :KK24:

enerjım bıttı kuzum ya bır yıl oldu doktorlar sorun yok dıyor yumurtam nedensızce catlmaıyor

kuzum çatlama iğnesi vurdular da mı çatlamadı bu yumoşşş?
Bak benim kaç yıl oldu ,hiç umutsuzluk yapıyor muyum? Bence aşılama yap ,uğraşma bitanem. Bende temmuzda yapmayı planlıyorum kısmetse. Maddi olarak halledebilirsek

oyle ya bencede eskıden hormon falanmı vardı catır catır doguruyorlardı:)ben yorumsuzum artık ya:KK50:

aynen öyle canım stres te eklenince bahaneler çoğalıyor ama bence işin özü rabbimin henüz nasip etmemesi. umarım yakın zamanda nasip eder

X