Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Ben de girmiyordum ne zamandir ama hicbisey kacirmamisim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tatliiiiimm seninki belli olmadimiii :)))))))

En son erkege benziyor dedi csnim.birdahaki randevum dah onumuzdeki ayin ilk haftasi mecbur bekliyorum vee bnde cok merak.ediyorum drum saolsun gayet genis sanki cocugu ogrenmek istemiyorum:KK43:

bende cok ozledımm yaa veledler aldı sızı bızden:) aman ıyı olunda uzaktan ozlerız bız sızı:KK9:

Canim benim bi turlu iyi olamadim.gitti bi türlü duzlemedim tam tamam iyiyim artik diyorum aksami alip basini gidiyor bulanti:KK43:zaten yemek yiyemiyorum onun gerginligi var:KK43: sen nasilsin canimcim benim neler yapiyorsun

işte ben de geldimmmm:):) yani blog herkese hayırlı olsun kızlaarrrr.hamişlerimizzi burda çoğaltalımmmmm

selam melek sahipleri hayırlı olsun hepinize inşallah bende merakla bekliyorum 26sinda adetim bitti 4unde kahverengi akıntı geldi test yaptim negatif çıktı ama ne bileyim hâlâ bir umut var içim de inşallah.

merhaba arkadaşlar benimde en son sat 1 mayıs ağrılarım olmasına rağmen hala adet olmadım adet sancısına benzer karın ağrısı da hamilelik belirtileri arasında varmıdır? gecen hamileliğimden hatırlamıyorum :KK50:

buarada çok şükür 2 yaşında kızım var.ve sunu söylemek istiyorum.adet olmayınca dra gitmiştim ve kan tahlilimde de sonuc negatifti adet söktürücü verdi ama ben içmedim sonra bir arkadaşımın annesi yüzüme bakarak hamile olduğumu söyledi tabi ben hemen idrar testinde ikinci çizgiyi gördüm.Şimdi hemen söktürücü kullanmayın diyemem ama benim başımdan böyle bir durum geçti aktarmak istedim

Rabbim isteyen herkese anneliği tattırsın:nazar:

Iyi işte aşılama yaptım sonucunu bekliyorum canım. Bi tek Ramel ve secidoyla görüşüyoruz

asılamamı yaptın hıcte soylemedın haın:KK43: cok sevındım ınsallah rabbım olumlu sonuc gosterır kuzum bende hala tık yok ne gelen ne gıden:KK50: bıkkınlık geldı bana :KK43:

X