Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Bir aslan parcasi geliyor sanirsak teyzesi:) bende iyi olmaya calisiyorum bulantilar devam ama ilac kullaniyorum en azindan artik caresizlikten aglayip durmuyorum sen nasilsin canm bebek nasil
ben ıyıymm canım bebegmde gayett ıyı :) oglann demekkıı cok sevdndımm canım:)) inşallah bıran önce kesınleşirr cinsiyetii

ben ıyıymm canım bebegmde gayett ıyı :) oglann demekkıı cok sevdndımm canım:)) inşallah bıran önce kesınleşirr cinsiyetii
Amin canim.zatem.birdahaki randevumuz bir bucuk ay sonra sende ilk doktor ne demisti tatlim.ilk.cinsiyeti soyllediginde

Son düzenleme:
Amin canim.zatem.birdahaki randevumuz bir bucuk ay sonra sende ilk doktor ne demisti tatlim.ilk.cinsiyeti soyllediginde

bana 12+ 4 de gıttım ıstanbuldayım baska dr gıtmısdım soyled sonra kendı doktorum 16 haftalıkken syledı zaten 16 haftada dıcem demısdı dırek erkek dedı

bana 12+ 4 de gıttım ıstanbuldayım baska dr gıtmısdım soyled sonra kendı doktorum 16 haftalıkken syledı zaten 16 haftada dıcem demısdı dırek erkek dedı

Bendede baska bir doktor baktı olcumler falan erkek dedi ama tam emin olmak iicin beklemek gerekiyormuş artik.bir dahaki sefere de kendi doktorum bakacak saglikli olsunda ama gostersin artik.ona göre seveyim :)

Bendede baska bir doktor baktı olcumler falan erkek dedi ama tam emin olmak iicin beklemek gerekiyormuş artik.bir dahaki sefere de kendi doktorum bakacak saglikli olsunda ama gostersin artik.ona göre seveyim :)

ee öle tabı cnım ınsann ne oldugunu bılmek ıstıyoo ısım düşündüüzmü

ÇOK şüükr iyiyiz canım benim sizler nasılsınızzzzzz :21::21::21::21:
eski konuşmalarımızı özledim ben yaaa ne güzel konuşuyordukkkkkkk:2::2::2::2:

Canim benim bnde ozledim valla biaraya gelemedik bir türlü bebeğin nasil annesi az kalmış 3 ayi devirmeye :)))))))))

X