Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Allahımiçine dolan kötü hisleri götürsün arkadaşım, iyi düşün iyi olsun herşey. Hayırlısı ile herşey yolunda gidecek merak etme ..

nasıl 13 günlük :) Reglin mi 13 gün geçmişti yoksa birliktelik sonrasında mı 13 gün geçmişti :)
Süper yaa, hayırlı olsun bebeğinn

adetten 5-6 gün önce öğrendim canım kanda 38di idrarda hafif silik çizgiler vardı hatta bir markada hiç görünmüyodu 2.ci çizgi..belki erken döllenmedir ama yumurtlama tarihime göre 12.gündeydim öğrendiğimde. demem o ki eğer varsa idrar da çıkabiliyor tavsiyem testi aynı idrarla farklı markalarla denemen.bazı testler göstermeyebiliyor. teşekkür ederim.darısı başına:)

aminnnnnnnnnnnnnnn :):)))) Çok istiyoruz bizde bu ay baya çalıştık. Reglim 1 martta inşallah gelmez de bebeğimiz gelir :) Hafif silik olan hangi marka testdi? ultra erken testlerden mi?

Allahımiçine dolan kötü hisleri götürsün arkadaşım, iyi düşün iyi olsun herşey. Hayırlısı ile herşey yolunda gidecek merak etme ..

çokk teşekkür ederimm dualarınıza ihtiyacımm varr aklınıza gelince dua edin bana Allah kimseyi darda bırakmasın

aminnnnnnnnnnnnnnn :):)))) Çok istiyoruz bizde bu ay baya çalıştık. Reglim 1 martta inşallah gelmez de bebeğimiz gelir :) Hafif silik olan hangi marka testdi? ultra erken testlerden mi?

Allah bir an önce nasip etsinn tüm isteyenleri kimseyi mahrum bırakmasın

çokk teşekkür ederimm dualarınıza ihtiyacımm varr aklınıza gelince dua edin bana Allah kimseyi darda bırakmasın

amin canım.. Çok içine atma ama, hepimiz neler yaşıyoruz. Herşeyin bir çözümü var. Bebeğini kasma boş yere. İstediğin zaman anlatabilirsin bana, belki göremediğin bir yeri beraber görürüz. Hepimiz neler yaşıyoruz. Allahım gönlüne ferahlık versin, işlerin rast gitsin inşallah.

eşimle ilgili biraz problemlerin var biraz tuhaflaştı işyerine gitmemden rahatsız oluyor niyet edip duaya başladım inşallah cumaya yetiştiririm bu duanın gücüne çok inanıyorum Allah duyar sesimi inşallah amin canım saol desteğin için

Amin canım , Allah razı olsun. Seninde bebeğini kucağına sağlıklıca almayı, hayırlı doğum yapmayı , hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin..

bebeişimm üzmüyor annesinii inşallah allah sağlıkla kucağımıza verir olmayanlarında önce göbüşüne sonra kucağına

bebeğine zarar gelmesinden korkuyor olamaz mı? Paylaşılacak bir dua ise paylaş bende senin adına okurum, yetişmesi için..

bebeğine zarar gelmesinden korkuyor olamaz mı? Paylaşılacak bir dua ise paylaş bende senin adına okurum, yetişmesi için..

yok canım öyle bişey değil sonuçta çıkıp çarşı pazar geziyorum işe gidince bu soğuk günde ne işin var diyor salatı tefriciyeyi okuyorum okur musun gerçekten 700 tane okuyabildim toplam 4444 tane okumam lazım bu gün anneme falan söyledim o da okuyacak

emin ol tek korktuğu şey bebeğine zarar gelmesi... Okurum tabi. Sen bana niyet edeceğim metni ve duayı özelden yolla. Ben okurum, sana kaç tane okuduğumuda söylerim

emin ol tek korktuğu şey bebeğine zarar gelmesi... Okurum tabi. Sen bana niyet edeceğim metni ve duayı özelden yolla. Ben okurum, sana kaç tane okuduğumuda söylerim

canım niyet ettim Allahım özgenin niyeti için salatı tefriciyeyi okumaya duasını kabul eyle diye başlayabilirsin duanın adı salatı tefriciye allahumme salli diye başlıyor

canım niyet ettim Allahım özgenin niyeti için salatı tefriciyeyi okumaya duasını kabul eyle diye başlayabilirsin duanın adı salatı tefriciye allahumme salli diye başlıyor

Tamam canım bu gece okuyacağım,

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

Allahım kabul eder inşallah

canım benim yok uzulmedimm kimsee de uzulmesin nolurrr cok merakk ettim sni nein var canımsın geçtiğinde mesasj at olur mu

çok saol canım allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…