Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlarrr ben çıkıyorummm verdiğinizz destek için hepinizden allah razı olsun dualarınıza ihtiyacım Allah doğru yolu buldurur inşallah varsa öyle bişey öpüyorum hepinizi iyi akşamlar

canm benim sarjım bitti ondan gittim lütfen yarın gec konuşalım inşalah Allah ım derdine derman olur dularım seninle optm canm

ya canım bişey sorucam iki gündür basımdaki damarların basınc yaptgnı sanki patlıycakmıs gibi hissediyrm uyuyrm uyanınca devam ediyo ne olabilir

ya canım bişey sorucam iki gündür basımdaki damarların basınc yaptgnı sanki patlıycakmıs gibi hissediyrm uyuyrm uyanınca devam ediyo ne olabilir

canım bemim bebektendir uyku dayapar bas agrısıda bu zamanlarda bunlar gayt normal tatlım biraz daha zman geçsin alışacaksın ve azalacak zaten ilk haftalar oyle geçer korkma canm bnm

aminnnnnnnnnnnnnnn :):)))) Çok istiyoruz bizde bu ay baya çalıştık. Reglim 1 martta inşallah gelmez de bebeğimiz gelir :) Hafif silik olan hangi marka testdi? ultra erken testlerden mi?

Bebetime cok silikti yani varmi yokmu secilmed freelife ile yaptim belirgin di...

günaydın canlarımmmmmmmm :KK54: güne umut dolu ve bol bebişli haberlerleeeeeeee başlayalımmmmmmmmmm :KK16:

günaydın arkadaşlar

bata koskoca 9 gün var geçmiyor zaman. erken gebelik testi vs de yapmak istemiyorum. oğlum var 26 aylık. oğlumda 3 gün kala yapmaya başlamıştım. çıkmamıştı. bat günü, sonraki gün de çıkmamıştı. battan 2gün sonra çıkmıştı. bu da geç çıkarsa ya da hiç çıkmazsa korkusundan yapmaya elim varmıyor:) 3 gün kala kan testi düşünüyorum bu kez. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

günaydın arkadaşlar

bata koskoca 9 gün var geçmiyor zaman. erken gebelik testi vs de yapmak istemiyorum. oğlum var 26 aylık. oğlumda 3 gün kala yapmaya başlamıştım. çıkmamıştı. bat günü, sonraki gün de çıkmamıştı. battan 2gün sonra çıkmıştı. bu da geç çıkarsa ya da hiç çıkmazsa korkusundan yapmaya elim varmıyor:) 3 gün kala kan testi düşünüyorum bu kez. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

günaydın arkadaşımm evet bencede beklemelisin inşallah bebeğin sennledir benmde yaklaşık 1 hafta sonra çıkmıştı idrarda biraz sabretmelisin :) var olan bebeişini allah bağışlasın diğerinide tez zamanda yollar inşallah :)

günaydınnn kızlarrrrr nasılsınız bu gün ben hala parçalı bulutlu ama hala umutluyum :)

canım parçalı bulutlu dğl güneşli ol artık canım bn dua okumak istyrm ama namazlarmı çok zor kılyrm grip oldum başımı kaldrmyrm çok fena baş ağrım var tefrcye okuyamasmda dua edyrm sùrekli sana

canım parçalı bulutlu dğl güneşli ol artık canım bn dua okumak istyrm ama namazlarmı çok zor kılyrm grip oldum başımı kaldrmyrm çok fena baş ağrım var tefrcye okuyamasmda dua edyrm sùrekli sana

Allah razı olsun canım olsun duaların için de teşekkürler Rabbim belki senn sesini duyar... geçmiş olsun canım dikkat et kendine bir an önce atlatmaya çalış bol bol dinlenerek

canımmmmm çok sevindim hayırlısıyla kucağına alrsn inşlhhh:))))

X